Nadimak...

JaH_G|rL

Primećen član
Poruka
657
Da li imate neki nadimak??Da li ga volite...ako da zasto...i u suprotnom isto?? Kako ste ga dobili...?? Elem...kao sto znate...zovem se Masha...pa me cesto zovu Maka...a inache..obozavam taj nadimak ;) Takodje su me u skoli prozvali Pinky...jer kada god me neko,bilo ko...zove,ili samo spomene ime...ja odmah pocrvenim ili "porozim" kako kazu...i otuda... nadimak..Imam i nadimak centrifuga...i MRZIM GA... a dobila sam ga zato sto je moj mudri kum.. odvalio da mi mirise odeca na lenor...glupo zar ne?? Dakle da vas sad ja cujem ;)
 
Mene odmalena zovu Nena,i volim taj nadimak.Inace me mama zeza NevenKa(zovem se Nevena!),najbolji drug me zove Nenushka...Uglavnom se sve svodi na skracivanje ili produzavanje mog pravog imena.E,da!U zabavistu su me zvali skakavac jer sam lako trcala i skakala(?!)To je to...
 
Mene neko bez razloga nazvao Psiho,nemam ni pojma zasto, ali imao sam do sada barem 20 nadimaka i ovaj mi se jedino svidja. Necu nabrajati druge da me neke osobe ne bi prepoznale. :lol:
 
JaH_G|rL:
Da li imate neki nadimak??Da li ga volite...ako da zasto...i u suprotnom isto?? Kako ste ga dobili...?? Elem...kao sto znate...zovem se Masha...pa me cesto zovu Maka...a inache..obozavam taj nadimak ;) Takodje su me u skoli prozvali Pinky...jer kada god me neko,bilo ko...zove,ili samo spomene ime...ja odmah pocrvenim ili "porozim" kako kazu...i otuda... nadimak..Imam i nadimak centrifuga...i MRZIM GA... a dobila sam ga zato sto je moj mudri kum.. odvalio da mi mirise odeca na lenor...glupo zar ne?? Dakle da vas sad ja cujem ;)
Tebi je najbolji nadimak Janky a mene su zvali svakojakim glupim nadimcima a najvise mi se svidja Kori :wink:
SlipKnoT 4e\/er
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif



majmun.gif



You fuckin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Shit you call a heart...
veryangry.gif

______________
68.gif
69.gif
 
Snaja :shock: hehe :lol: hehe :lol: hehe :lol: hehe :lol:
SlipKnoT 4e\/er
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif



majmun.gif



You fuckin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Shit you call a heart...
veryangry.gif

______________
68.gif
69.gif
 
Mala garava:
:arrow: :wink: Mene zovu Mala garava :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ...
Mislim da znam zasto :wink:
SlipKnoT 4e\/er
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif



majmun.gif



You fuckin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Shit you call a heart...
veryangry.gif

______________
68.gif
69.gif
 
Sto te zovu snaja :?: Smesan mi je taj nadimak.Ne odgovara ti. :?
8)
SlipKnoT 4e\/er
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif



majmun.gif



You fuckin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Shit you call a heart...
veryangry.gif

______________
68.gif
69.gif
 
JaH_G|rL:
AAAAAAAAA Maka...je moj OMILJENI ;) Pa psiho...rekao si da imas jos nadimaka...reci ;)

Pa, rekao sam da mi se ne svidjaju, nekako me ne prikazuju u najboljem svetlu :oops: , ali ovaj Psiho me najbolje opisuje, bez nekakvih sporednih ideja. Mozes da zamislis kako me zovu, jer ponekad dobijam napade dosade, pa cu uraditi bilo sta samo da se tog osecaja oslobodim. Evo par primera kako su me ranije zvali: Terorista, pecinac (ne smejte se) i Hugo(?!?!? Nikada nisam skontao zasto to?! Cak ni ne izgledam na njega!)
 
Corey:
JaH_G|rL:
Da li imate neki nadimak??Da li ga volite...ako da zasto...i u suprotnom isto?? Kako ste ga dobili...?? Elem...kao sto znate...zovem se Masha...pa me cesto zovu Maka...a inache..obozavam taj nadimak ;) Takodje su me u skoli prozvali Pinky...jer kada god me neko,bilo ko...zove,ili samo spomene ime...ja odmah pocrvenim ili "porozim" kako kazu...i otuda... nadimak..Imam i nadimak centrifuga...i MRZIM GA... a dobila sam ga zato sto je moj mudri kum.. odvalio da mi mirise odeca na lenor...glupo zar ne?? Dakle da vas sad ja cujem ;)
Tebi je najbolji nadimak Janky a mene su zvali svakojakim glupim nadimcima a najvise mi se svidja Kori :wink:
SlipKnoT 4e\/er
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif



majmun.gif



You *' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
* you call a heart...
veryangry.gif

______________
68.gif
69.gif

Bas me interesuje zasto te zovu Kori, ako neces javno posalji mi odgovor molim te na privatnu poruku.
Inace meni je bas simpatican tvoj nadimak a i podseca me na prezime mog omiljenog tenisera Giljerma Koriu.
Inace ja nemam neki nadimak, jer mi svaka osoba zove drugacije
 
sta se zalite ljudi,mene cela familija zove Hippie a drustvo me zove Voodoo chile ili skraceno voodoo.A to ustvari i inije lose posto su me u osnovnoj zbog male visine zvali Bubica.
 

Back
Top