nada umire zadnja...

jao... pa ja tek sad skontao sto tunis... eh, kad ne citam... blizi se hiljaditi post... evo, ko prvi procita isti, dobije pitje... pa nek' ide zivot... diskrecija zagarantovana... i to ispred zeleznicke stanice... jao, ljudi.. nadam se da mi necete zameriti... jos malo, pa cu morati da vas napustim... jel se ne ljutite?
 
rile_laki_oblak:
jao... pa ja tek sad skontao sto tunis... eh, kad ne citam... blizi se hiljaditi post... evo, ko prvi procita isti, dobije pitje... pa nek' ide zivot... diskrecija zagarantovana... i to ispred zeleznicke stanice... jao, ljudi.. nadam se da mi necete zameriti... jos malo, pa cu morati da vas napustim... jel se ne ljutite?
Samo ti putuj.... Želimo ti "dobar vetar u leđa" (mislim da se tako kaže)... I lepo se provedi... gde god bio...
 
ne, mislim... ako smetam mogu ja i odma' da odem... salim se, kraljevi... ja sam bas srecan sto vas poznajem... jel mislite vi da se mi znamo? da mozete da provalite ko je agresivan... ko je dobar... ko nije dobar... ko nije agresivan... i tako redom... ne mogu sad da se setim jos necega...
 
e bre trofazna
pazi ako sam dobro shvatila ti si provela noc sa tim decakom
a na moru si bila sa roditeljima, je l ?
eee, vidis to nije bilo lepo
kad ides na more da provodis nezaboravne noci, onda ides sama ili sa drugaricom, ne sa roditeljima
 
trachara:
e bre trofazna
pazi ako sam dobro shvatila ti si provela noc sa tim decakom
a na moru si bila sa roditeljima, je l ?
eee, vidis to nije bilo lepo
kad ides na more da provodis nezaboravne noci, onda ides sama ili sa drugaricom, ne sa roditeljima
Da, da... roditelji mirno i bezbrižno spavaju, a ćerka se manda sas Švajcarac! :shock:
 
trofazna:
upravo sam se vratila sa mora...zadnje veče sam se spetljala sa jednim momkom...zapravo smo se muvali 3 dana i na kraju očemo nečemo pošto ja idem on ostaje...
provela sam najlepši dan, najlepšu noč u životu(mada su moji digli na noge celi hotel i zvali policiju :???: ) sad ne mogu reći da je to ljubav ...ali sad da umerem umrla bih sretna (mada plačem od kako sam došla kući)

ja sam mu obečala da čemo se ponovo videti, ostavila sam mu moj broj, e mail i adresu na recepciji...ali problem je sledeči...on živi u švajcarskoj... :-( :-( :-( :-( :-(
sad se pitam šta će biti? i dali ima nade? ja znam da je njemu stalo, stalo je i meni...daljina če me ubiti, ja ne mogu da zaboravim i da dignem ruke kad sam tu gde jesam

:-( :-( :-( :-( :-( :-(

Ima nade: nek to povede u CH.

Off topic: ima i slovo Ć.
 
Apsolutno nema svrhe da se pališ za nečim što ne poznaješ.Lepo je nadati se,ali treba biti realan.Možda on poludi pa dođe po tebe ali to ne treba da ti bude opterećenje da samo o tome razmišljaš,i kao što rekoše ljudi to je samo avantura kojih će biti ko zna koliko i ako za svakim ovako odlepiš nećeš doživeti penziju normalna.Uostalom bolje da ga pamtiš po nečem lepom i da ti to bude neko lepo sećanje nego da ga upoznaš pa se razočaraš,opušteno ima još lepih i punih(valjda).
poz.
 
trofazna:
nije on je plako kad sam išla :( :( :( :( :( :( i reko je da ga najviše boli što idem nočas i hteo je da osatenemo zajedno dok ne dođe avtobus :( :( :( :(


Svesno si uradila sta si htela......
......znala si da putujes i da nema vremena za ikakvu vezu.............
....sexje bio toliko dobar da ti se jos uvek prividja.........


Za cim zalis?
 
gulum:
Apsolutno nema svrhe da se pališ za nečim što ne poznaješ.Lepo je nadati se,ali treba biti realan.Možda on poludi pa dođe po tebe ali to ne treba da ti bude opterećenje da samo o tome razmišljaš,i kao što rekoše ljudi to je samo avantura kojih će biti ko zna koliko i ako za svakim ovako odlepiš nećeš doživeti penziju normalna.Uostalom bolje da ga pamtiš po nečem lepom i da ti to bude neko lepo sećanje nego da ga upoznaš pa se razočaraš,opušteno ima još lepih i punih(valjda).
poz.



Da i ja mislim da prvi sledeci dobar ***** ovog prethodnog baca u total zaborav!
 

Back
Top