Na tu osobu uvek mislim

Na *D*I*N*C*U*. . . Sta bih dala da budem sa njim. . .:(

jedna moja drugarica toliko zeli da ga vidi da ga upozna da ga dotakne pa me smara ceo dan sa njime al shta cesh.Ako je pitash shta je najludje shto je uradila u vezi njega skinula je poster njegov u sred centra grada BLAM!!!!!:lol::arrow:8-)

Auuuuuuuuuuu... Ja sam luda i stvarno stalno mislim na njega, ali tako nesto. . . :P
P.S.Mada i ja kada sam se sliklala sa njim kad se nisam slogirala. . .:(
Ali sve je samo mastaaa....:(

OMG sta ova decica pisu...Ajme...Hitno potrebno ispiranje mozga...Turbofolk-grand {de}generacija:twisted::twisted::twisted:
 
Ja ne znam kako on izgleda...Svejedno nije to dobro...Deco spustite se na zemlju,osvrnite se, pogledajte oko sebe...Trositi dragoceno vreme i misliti na zvezdicu grand neba cccc.... Pronadjite svoje nebo u nekim ocima...Ja sam svoje pronasla {da odgovorim na temu} i mislim na njega svake sekunde koje prodju bez njega...
 
OMG sta ova decica pisu...Ajme...Hitno potrebno ispiranje mozga...Turbofolk-grand {de}generacija:twisted::twisted::twisted:

Ufff, ne ne ne ja NE VOLIM zvezde granda ,grand,ma sve shto ima veze sa tim.
Ja najvishe volim od poznatih lichnosti pre svega Novaka Djokovica,Cristiana Ronalda,Tom Welling-a,i ako se neko seca Miguela Angela Munoz-a sa serije korak napred glumio je robera:lol:
Sada trenutno mislim na jednu osobu koja me je neshto zamolila a ja to nisam uradila pa se ta osoba naljutila pa misad krivo...:cry:
 

Back
Top