Na koji ...

..nacin iskazujete ljubav?
Recima, gestom, pogledom?:heart:
I koliko cesto je iznova i iznova pokazujete voljenoj osobi?
Ili prosto smatrate da on/ona to shvataju i osecaju sami?

Rječima.gestom i pogledom...Uvijek se trudim da pokažem šta osjećam jer mi je bitno da to ona zna...Ma samo bi voljeo da i ona to tako radi,malo više jer inače sam opsjednut i uveliko zavisim od osobe koju volim..pa tako nikada mi nije dovoljno i uvijek tražim više, zašto-zato što mi treba,tada bolje funkcioniram! Poremećeno al j.ebga štaš...:D
 
..nacin iskazujete ljubav?
Recima, gestom, pogledom?:heart:

Recimo praktikujem da je vežem za krevet upražnjavajući sve henki penki akcije.
Ako me pitate za onu kuglicu što se stavlja u usta reći ću da se podrazumeva.
Povez za oči je opcionalan. Onda ima sjajnih akcija kada uviješ devojku u providnu
foliju tako da ne može da se pomera a ondak je pružaš pregršt užitaka gde ona
jednostavno počne da se topi i divlja jer ne može da se pomera. Serviranje doručka
ili večere u krevetu na goloj devojci. Ma ima zilion opcija.
Od kože i lanaca do raznih spravica koje idu uz ovaj tip fiskulture i m/z odnosa 21. veka.
A kada poludim poklonim je uz neke lucidne stihove prelepu pustinjsku ružu.
A ako baš odlepim izvedem je na večeru.
 

Prilozi

  • masa.jpg
    masa.jpg
    20,4 KB · Pregleda: 5
  • Slika2.jpg
    Slika2.jpg
    56 KB · Pregleda: 3
  • Slika3.jpg
    Slika3.jpg
    55 KB · Pregleda: 5
  • the french laundry.jpg
    the french laundry.jpg
    28,7 KB · Pregleda: 5
  • aragawa.jpg
    aragawa.jpg
    23 KB · Pregleda: 6
Poslednja izmena:
..nacin iskazujete ljubav?
Recima, gestom, pogledom?:heart:
I koliko cesto je iznova i iznova pokazujete voljenoj osobi?
Ili prosto smatrate da on/ona to shvataju i osecaju sami?

postupcima... pogledima, dodirima, poljupcima, rijecima... kako god znam i umijem i kada god mi padne na pamet
ja ne volim kada moram da gatam sta on misli, i da li je ono sto ja osjecam da mi govori, ono sto on zaista zeli da pokaze... volim da mi se kaze, volim da cujem to 'Volim te'... ne dopada mi se kada smatra da je dovoljno djelima da mi da na znanje... ja volim da mi se kaze, zato i sama to govorim... osim ako mi, naravno, decko jasno ne kaze da to ne voli da cuje i govori... bem li ga, al tad ne valja rabota
 
vremenom sam naucio da su ljudi drugaciji; da ocekuju da im se pruži istom merom; da vide ljubav onako kako je i sami daju, i da ocekuju da im se vrati istim. cak i kada je tako, ako i pružamo kao što nam se daje, nije na odmet pružiti i nešto preko toga, svim mogućim sredstvima koja nam padnu na pamet, jer samo tako oplemenjujemo druge i kroz eros se nadgrađujemo, jer učimo i druge novim načinima i kako može da se voli.
takođe sam naučio i da se ljubav ne podrazumeva, već svakodnevno mora da se potvrđuje i dokazuje, iako se shvata i oseća
jer trenutak je jedina stvar koja se računa i nad kojom imamo kontrolu.

:ok: Baš tako!
Nekad imam osjećaj da sam čak i dosadna, jer volim da ponavljam da volim,
i da pokazujem da volim...
i naravno da očekujem da mi se uzvrati...
I nikako ne funkcionišem s ljudima koji to ne znaju ili neće/ne smatraju potrebnim...
 
dok sam bio mlađi
mislio sam da
pogled, provedeno vreme, sama pažnja govore dovoljno
da ono što je jednom rečeno nema potrebe da se dokazuje, potvrđuje - već se podrazumeva, dok ne usledi neka promena : )
vremenom sam naucio da su ljudi drugaciji; da ocekuju da im se pruži istom merom; da vide ljubav onako kako je i sami daju, i da ocekuju da im se vrati istim. cak i kada je tako, ako i pružamo kao što nam se daje, nije na odmet pružiti i nešto preko toga, svim mogućim sredstvima koja nam padnu na pamet, jer samo tako oplemenjujemo druge i kroz eros se nadgrađujemo, jer učimo i druge novim načinima i kako može da se voli.
takođe sam naučio i da se ljubav ne podrazumeva, već svakodnevno mora da se potvrđuje i dokazuje, iako se shvata i oseća
jer trenutak je jedina stvar koja se računa i nad kojom imamo kontrolu.
...meni je glupo posle ovoga da pametujem...:)
 

Back
Top