Muzika i oblacenje.....

miss:
pokojna:
miss:
pokojna:
LONG LIVE METAL&PUNK!!!!!!!pa i oblacenje takvo je ZAKON!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

meni je to grozno!ajde,decko u martinkama i sav a tom 3pu,ali kad vidim devijku sa onim crnim oko ociju,martinkama,onim krpama i zihernadlama...tacno mi dodje da placem

prvo svako ima pravo na svoj stil i sve to a drugo tebi je bolje da neko izgleda ko fu*ksa? misim ja licno ne gotivim fenserke ni malo al ovo nije prozivka 8) i nije mi jasno sta fenserki moz da se svidi kod metalca??? fenserka+metalac il punker=mnoooogo losa kombinacija :P metalci ujedinimo se :wink: :wink: :twisted: :twisted:


:oops: izvini ako sam te uvredila,ali ovo stvarno nije bilo nista licno!!!

p.s.nisam rekla da mi se svidjaju metalci nego da to nekako mogu da podnesem,a ni da mi se svidjaju devojke obucene kao fu*kse (to isto sam rekla vec nekoliko puta na ovakvim temama) 8)

sorry poz tebi :wink:
 
Pesmica :)

I`m too sexy for my love, too sexy for my love
Love is going to leave me
I`m too sexy for my shirt, too sexy for my shirt
So sexy it hurts......
.......
I`m too sexy for my cat, too sexy for my cat
Poor pussy poor pussy cat.....
.......
And I`m too sexy for this song
 
mario80:
Mike girl:
mario80:
Mike girl:
mario80:
Mike girl:
Zipa ne bash...ja sam metallca i kad je noc i zurke onda sam u tom fazonu montirana,shminka,garderoba,ponashanje...tokom dana je sve Ok...Ko Keri iz "Sex i Grad"... :lol:
voleo bih da si normalna... :?
HEJ PA I JESAM NORMALNA! :twisted:
kako za koga... :roll:
tvoje mishljenje mi nije vazno! :!: :twisted:
zato sto si dijabola... :x
e rekla bih ti neshto ali bolje da ne kazem...jer necu da prozivam,zato se kontrolishi i nemoj i ti. :roll:
 
Shinoda:
Mike girl:
Shinoda:
Manje-vise...Ja se olacim kao hoper, ali ne slusam hop nista menje nego recimo rock ili metal... Po meni nije vazno kako se oblacis samo da nisi isfoliran :)
MIKE moj MIke SHINODA????????a ne ne ne greshka...ja tebe znam sa prichaonice jel tako?ok zaboravi... :wink:
Zao mi je sto sam te razocarao :cry:
ma nema frke ja to lupam......... :wink:
 
Mike girl:
mario80:
Mike girl:
mario80:
Mike girl:
mario80:
Mike girl:
Zipa ne bash...ja sam metallca i kad je noc i zurke onda sam u tom fazonu montirana,shminka,garderoba,ponashanje...tokom dana je sve Ok...Ko Keri iz "Sex i Grad"... :lol:
voleo bih da si normalna... :?
HEJ PA I JESAM NORMALNA! :twisted:
kako za koga... :roll:
tvoje mishljenje mi nije vazno! :!: :twisted:
zato sto si dijabola... :x
e rekla bih ti neshto ali bolje da ne kazem...jer necu da prozivam,zato se kontrolishi i nemoj i ti. :roll:
bolje i nemoj...opet ces lupiti neku glupost... :x
 
Na mene lično ne utiče,ali primjetim da na mnoge ljude utiče.recimo moje komšije(2 momka) slušaju teški rap,pa se može pretpostaviti kako se oblače.tur im se vuče po zemlji,a rukavi do koljena :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
 

Back
Top