Muzika 80-tih

Ajd' ovako:

Duran Duran - Hungry Like The Wolf
Billy Idol - Rebel Yell
The Smiths - There Is A Light That Never Goes Out
The Clash - Rock The Casbah
New Order - Blue Monday


Samo 5 za sada i bez redosleda. :)
 
Neka vam bude:

Duran Duran - Girls on Film
Nik Kershaw - The Riddle
a-ha - I've Been Losing You
Hall & Oates - Out of Touch
Spandau Ballet - Only When You Leave
..................
Haustor - Šal Od Svile
Neki To Vole Vruće - Teška Vremena Prijatelju Moj
Bijelo Dugme - Za Esmu
 
U2-With or without you
Scorpions-Wind of change
The police-Every breath you take
Brian Adams-Everything I do
Kiss-I was made for loving you
-----------------------------------------------
Djordje Balasevic-D mol
Bijelo dugme-Ima neka tajna veza
Yu grup-Crni leptir,Dunavom sibaju vetrovi
Parni valjak-Moja je pjesma lagana
 
Meni su vecina Rundekovih pesama takve!!!
Imaju neki poseban smek,bude neka odredjena osecanja,
samo...interesantno...retko mi se neka njegova pesma svidi na prvo slusanje,
ali zato posle drugog slusanja...skoro svaka!:D:heart:
 
Uh,ja se izvinjavam....vidim da je naslov muzika 80-tih...nije jasno dato do znanja,ali sam onda procitala tvoj prvi post...:D
Ja glasam za Duran Duran...tesko mije da izdvajam,ali,aj moze ovako:
Save a prayer,Reflex,Rio,a moram da nabrojim i Ordinary world,Come undone,Out of my mind,i White lines iako su to vec devedesete,cini mi se.:D
 
Da,pa to sam i rekla,a sad i proverih...u pitanju su '95. i '97.Ali morala sam da stavim.
Duran Duran su ipak asocijacija na '80-e.Tako da i ovu muziku koju danas rade,mene vraca u '80-e,
nije bitno sto je dvadeset godina razlike...ako razumes sta gocu da kazem...?!:)
 
Ma ljudi kakav Duran Duran, George Michael je bio i ostao main player tog doba!
Mada i Rod ''*''' Stewart deluje glavna i naj asocijacija za 80's, mozda zato sto ga vise i prikazuju kod mene nego druge. Covek je kic nad kicevima u javnosti, a kad se druzi sa glavonjama, onda je olicenje smekerizma, kao James Bond. Tako da me sve to podseca na taj fazon cirkusa samo za sto vecu gledanost :)
 
Da,to si skroz u pravu!:)Prava definicija!:)Da je imao hitove,imao je,koje je i dan danas lepo cuti!
A,da ne zaboravimo i Bon Jovi-a i hitove kao sto su You give love a bad name,Living on a prayer itd.
Mada su i devedesetih bili ok,tek kasnije su se i oni nesto pogubili u komercijali....ne kazem sad da je komercijala golo go*no,npr.pepersi mi se i dalje svidjaju,iako su se malo komercijalizovali....samo nekom lezi,nekom ne lezi .Bon Jovi-u ne lezi nikako!
 
Ma ljudi kakav Duran Duran, George Michael je bio i ostao main player tog doba!
Mada i Rod ''*''' Stewart deluje glavna i naj asocijacija za 80's, mozda zato sto ga vise i prikazuju kod mene nego druge. Covek je kic nad kicevima u javnosti, a kad se druzi sa glavonjama, onda je olicenje smekerizma, kao James Bond. Tako da me sve to podseca na taj fazon cirkusa samo za sto vecu gledanost :)

A jes ti čuo za možda malo veću (najveću) ikonu 80ih od tih koje pominješ, kojoj svako može samo da se sagne, koja je vladala muzičkom scenom osamdesetih godina, koja je sinonim za muziku 80ih???
Jel ti je poznat ovaj čika odnekud???:cool:
 
Da,to stoji,naravno,covek je olicenje '80-ih,ali nemoj da potcenjujes ostale,jer nije bas tako....:roll:Ima mnogo muzicara iz '80-ih koji su kvalitetniji od njega,npr.on ne svira ni jedan instrument.:wink:Ali stoji da je bio popularniji od vecine tih likova.On je ipak bio jedinstven,niko mu nije bio slican,ni po stilu,ni po pesmama,ali to nije razlog da omalovazavas ostale koji mogu "samo da mu se sagnu".Nije to lepo!;)
 

Back
Top