Muze;

AntunTun:
nema muza...nema ni muze...to je ono shto me pogadja...ne shto ja nemam sex il ljubav il neshto...vetj shto se bukvalno ne setjam kad sam upoznao devojq a da mis e svidi...da ne pominjem neko savrshenstvo il shta ja znam...deprimirajutje...

poslw ,kad je sretnesh i izgubish glavu, pitash se shta je bilo gore stanje:)
 
nikodim:
ali imam cudan utisak da se ovde ne radi o takvoj vrsti muze, vec o osobi koja to zeli da bude na silu.

Znaš, nemam nameru da te ubeđujem, ali ovaj, ne, ne radi se o tome. Malo si se istrčao, to je sve.
**** te, pa nemam 12 godina :lol: o bogo slatki...
 
Haha, sve ti znaš... :lol:
Vidi, to što opisuješ svojstveno je devojčicama u ranim razredima osnovne škole, kada odrastu uglavnom se slabije vidi razlika, pa sve i da ostaje zavist u njima, ne može biti toliko jaka.
Dakle, svojstveno je ili deci ili potpunim kretenima.
Ono što mene zabrinjava, ako si pisao na sopstvenom primeru, onda je to stvarno... Poražavajuće. Zavidiš li nekome, Nikodime? Da li bi želeo da si nešto što, eventualno, nisi?
Šta mi drugo ostaje do da pretpostavim da, kada već kažeš kako svi pišemo o sebi, to i sam radiš?

Još jednom te pitam - šta nije u redu? I nemoj te fore o simpatičnom forumašu, molim te, nego lepo reci šta se to desilo, da u međuvremenu Leksu svrstaš u plitkoumne, "emocionalno prazne i male", površne glupače, mislim sada odjednom? Šta li se desilo, evo baš me zanima...?
Počinjem da verujem da ovo uopšte nije Nikodim, bar ne onaj kog sam znala ranije.
Ipak je ovo Internet, svašta može da se radi :lol:

Mislim, ako je blisko temi, a može biti, želi li neko od vas, devojaka, pa i momaka, da bude 50cent?
Odraslih, mislim...?

Da sam htela da budem Karleuša, uveravam te da bih uspela... Gledao bi me na TV-u i zamišljao u krevetu, istovremeno bi besneo kada bih se počela petljati u politiku i pojavljivati u kojekakvim "društveno bitnim" emisijama.
S kim ja razgovaram, Nikodime?
 
@Lexa

Vidi, razgovaras sa emotivno zakrzljalom osobom, sto je jedini razlog mog boravka na forumu... zelja da svoju zakrzljalost promeni i umanjim. Drugo... socijalno sam zaostao za kluturnom elitom koja danas mrsi onu stvar, znas onu... ;)
Inace... pa zivim od poljuprivrede, traktor i tako taj rad... Dobro zaradjujem... oces da mi budes muza?
 
E, ali nisam skoro sreo nekoga u javi da me inspirise. Kao da se branim od toga, ne smem da dozvolim da mi neko zazvezdi okice....
Zato sto te muze preuzmu potpunu kontrolu nadamnom :(
ja sam sucker za muzama.

A jednom kada me preuzmu, obicno me okrenu na zlo ili loshe, a ja,
ja ne mogu da odolim njihovim komandama, njihovim aurama...
Zato ih izbegavam.
Ili udaram kontru kada me napadnu svojom prirodom, sve sto je mocno obicno ima potrebu da vlada nad necim i zarobljava.
Moje kontre su najcesce izbegavanje ili otklanjanje uticaja na ono vreme koje mi je potrebno da se izvucem,
one posebno dijabolicne muze obradim drugacije, ako mogu, ako ne mogu pretvorim se u kamen i chekam.
Dobre muze su retke.
 
Pa u suštini nije mnogo ni bitno kakva je ona, već kakav utisak ostavlja, i šta pravi od tebe... Alex (da ne bude zabune) :)

Ako želite da uživate u šetnji pored reke, da li je reka vaša muza? I, ako je ona, vaša inspiracija, živo biće, ako je čovek, da li se neminovno zaljubljujete u nju?
 
Lexa:
Isto ti pitanje postavljam, Frozi... :)
Pa moj upad na tvoju repliqu Nikodimu je tu da osvezi temu,znam ja da ti znash da ja znam da nisi meni uputila onaj post,al reqo, malo da probijemo led,ubacimo u 6.shto se teme tiche,ima potencijala pa se trudim da je osvezim inspirativnom spontanoshtju....ne,ne,ne,ne....ne morash da mi se zahvaljujesh,insistiram.Ja sam taqav.....skroman po prirodi.
 
Lexa:
Pa u suštini nije mnogo ni bitno kakva je ona, već kakav utisak ostavlja, i šta pravi od tebe... Alex (da ne bude zabune) :)

Ako želite da uživate u šetnji pored reke, da li je reka vaša muza? I, ako je ona, vaša inspiracija, živo biće, ako je čovek, da li se neminovno zaljubljujete u nju?
Sad pitanje da le se zaljubljujemo u nekoga sa kim provodimo vreme je diskutabilno... Svakako da sto vise vremena sa nekim provodimo, vise ga upoznajemo, bolje ga razumemo... pa samim tim postaje i bliskiji nasem srcu... Ali ipak zavisi kakva je osoba u pitanju...
 
muze i savrshenstvo... savrshenstvo kao generalna pojava... savrshen za sve i svakoga

moje muze... su savrshene u svojoj nesavrshenosti... voljene i zbog svojih mana... snazne za sebe, zbog sebe samih....
opevane, oslikane...
nikada dovoljno ljubljene... nikada obozavane... nikada neshto shto bih i sam postao...
gospodarice... mame i dadilje, mogu biti muze nekim ljudima... ali njihova snaga dolazi iz njihove slabosti...
toliko...
 

Back
Top