Муслимани убили Руског свештеника у Москви

U pravoslavnom kalendaru postoji sveti Sisoje Veliki, prema tome, zasto je cudno njegovo prezime, zasto bi ga menjao?
Ja sam iskreno mislila da se ti samo pravis lud i neobrazovan, a sada vidim da sam pogresila.
Kao iza tvog "saborca" Jominija.
Milsim....bruka, sta se onda muvate medju normalne i obrazovane ljude, sta se "dogadjate"?:roll:

Svakako da si pogresila, pa Jomini Athinson su isli
u CHKOLU sa BUTHEADom i BIVISom,a ti njima sta se dogadjaju.
 
ja nista ne dokazujem, topik tvrdi da su muslimani ubice bez dokaza, a ja samo na osnovu prethodnih slucajeva pokazujem da mozda i nisu muslimani.

naslov topika je cista insinuacija.


Za tebe su muslimani uvek u pravu,zato sto si i sam musliman,vi nemata religiju,vama je to ideologija.I nista se ne razlikuje od Hitlerove.Nadam se da cete i proci kao on,ne moze se svet pokoriti,niti osvojiti.Na kraju dodje maca na vratanca.:zper::zper::zper:
 
Иначе боре се за живот Његовог помоћника

Ево још вести:

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/2/Свет/309801/У+Москви+убијен+свештеник.html

Убиство се догодило на југу Москве, у цркви Светог апостола Томе. Непозната маскирана особа испалила је на свештеника и његовог помоћника у црквеној порти најмање четири метка. Пролазници су жртве одвезли у оближњу болницу, али је свештеник подлегао ранама.

Убиство православног свештеника извршено је највероватније из религиозних разлога, јер се он сматрао великим борцем против секти и религиозног екстремизма, изјавио је шеф градских истражних органа Анатолиј Багмет.

Медији наводе да је отац Данило "активно спорио" с муслиманима. Написао је књигу "Брак са муслиманом", где је писао да Бог и црква "једнозначно осуђују бракове између хришћана и муслимана".

Пре четири године почео је да добија претње. Електронском поштом неки радикални представници ислама обећали су да ће му одрезати главу и "извадити црева".

Недавно је изјавио да је 9. октобра на телефон цркве позвао муслиман који је рекао да ће ако још једном каже нешто о муслиманима бити убијен

Мислим да је ово кључно. СЕКТЕ. Секташи наређују (односно њихов сатански свештеник) наређују својим поданицима да иду у свет и краду, варају, силују и убијају децу и људе. Могуће да је то СЕКТА урадила.

Да ли има неко његову књигу "Брак са муслиманом" волела бих да прочитам, сигурно је човек написао добро дело, и ако има неко и остала његова дела да да неки ЛИНК
 
Za tebe su muslimani uvek u pravu,zato sto si i sam musliman,vi nemata religiju,vama je to ideologija.I nista se ne razlikuje od Hitlerove.Nadam se da cete i proci kao on,ne moze se svet pokoriti,niti osvojiti.Na kraju dodje maca na vratanca.:zper::zper::zper:

То што не познајеш право стање и ситуацију у Израелу и што стално добијаш пацке од Знојавог, не даје ти за право да вређаш.
 
То што не познајеш право стање и ситуацију у Израелу и што стално добијаш пацке од Знојавог, не даје ти за право да вређаш.


Draga moja duso,poznajem stanje u Izrealu bolje od svih vas.Zato mi i smeta lupetanje.To nisu vise diskusije,vec ostrasceno lupetanje.
 
Draga moja duso,poznajem stanje u Izrealu bolje od svih vas.Zato mi i smeta lupetanje.To nisu vise diskusije,vec ostrasceno lupetanje.

Значи Мирко сине................ипак ти је добро!!!:ok::ok::ok::mrgreen::mrgreen: :mrgreen:
Уф, сад ми је већ лакше..................и идем до мог претходног поста да се САМООБРИШЕМ, да не испаднем НАЈГЛУП у друштвО!!!:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:

П.С.
Виђи!!! Звршено ти је,....................САМООБРИСАО САМ СЕ!!!:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
 
Poslednja izmena:
Свештеник Данил Сисојев убијен је у цркви јуче око 11 сати увече. Свештеник је пре тога добијао претеће поруке и позиве од муслимана због свог рада на покрштавању Муслимана у Русији.
Маскирани нападач је ушао у цркву и питао да ли је он свештеник Данил Сисојев, када му је свештеник потврдно одговорио и пришао оавај му је пуцао у главу и у груди.


Е зато не треба допустити зеленима да се шире, а нарочито не у православној земљи као што је наша... Превише су агресивни, и толико безобразни да у туђој држави врло брзо почну да се понашају као у својој... Свести их на ниво статистичке грешке, и то је то.
 
Е зато не треба допустити зеленима да се шире, а нарочито не у православној земљи као што је наша... Превише су агресивни, и толико безобразни да у туђој држави врло брзо почну да се понашају као у својој... Свести их на ниво статистичке грешке, и то је то.

To smo vec propiustilui da uradimo ko sav normalan svet . gde su Muslimani u Rumuniji . Grckoj , Madjarskioj . Reslili ljudi problem , jos odma . A mi ... multikulti.... k..ac - palac
 
Tebi je ovo bas za sprdanje . El to , zato sto je Rus , ili zato sto je Pravoslavac, il zato sto je Pravoslavnii svestenik?

Pa nije za sprdanja sto ubise sisojeva........za sprdanje je sto vi ridate ko da su vam , ne daj boze , roknuli pevca u dvoristu..........:roll:

taj dan je milion ljudi ubijeno sirom sveta......po cemu je sisoje , zasluzan da se ovde narice i place nad njegovom zlohudom sudbom???

mozda je to neki njihov pahomije, pa ga stigla kazna??.....ko zna???
 
Pa nije za sprdanja sto ubise sisojeva........za sprdanje je sto vi ridate ko da su vam , ne daj boze , roknuli pevca u dvoristu..........:roll:

taj dan je milion ljudi ubijeno sirom sveta......po cemu je sisoje , zasluzan da se ovde narice i place nad njegovom zlohudom sudbom???

mozda je to neki njihov pahomije, pa ga stigla kazna??.....ko zna???
Rus je, pravoslavac je, sveštenik je... Nema šanse da nije bezgrešan!
Misli malo ebote!:rtfm:
 

Back
Top