Quantcast

MUŠKI ŠOVINIZAM

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 279531

Stara legenda
Poruka
80.235
..Velika razlika izmedju muškaraca i žena je ta što su muškarci seksualna bića i sve u njihovom životu je povezano sa seksom (ima tu i malo emocija ali vrlo malo)
a žene su emotivna bića i sve u njihovom životu je povezano i vezano za emocije pa i sam seks...
Rekao bi neko da su te dve stavke nedeljive ali u praksi ipak jesu...zato muškarci često ne razumeju šta ženi treba
da bi bila srećna i zadovoljna i obrnuto...
Kako pomiriti te dve strane i šta bi dobili takvim miksom..:lol:

ps..verovatno bi dobili pravog muškarca..:mrgreen:
Mene nervira što većina muškaraca nisu Uopšte praktični, racionalni, čime se odvajkada diče, a 99% žena koje znam to jesu.
A druga stvar , vezana za sex je poražavajuća, tu se nećemo razumeti - ama baš nikada....:worth:

Arhimedes

Veoma poznat
Poruka
14.988
tumblr_kqhzajdnri1qzqr2zo1_500.jpg

LBarbara

Buduća legenda
Moderator
Poruka
45.459
Khm ptičice..znači li to da su pravi muškarci predodredjeni da polude?..
...jer naravski, ima sve više žena sa karakterom pa pravi muški lude često i iz hira a hirovitost nije zdrava bre...:cool:

Mre nam tema žeeenee.....moramo da povratimo moć...:mrgreen:

gost 279531

Stara legenda
Poruka
80.235
Khm ptičice..znači li to da su pravi muškarci predodredjeni da polude?..
...jer naravski, ima sve više žena sa karakterom pa pravi muški lude često i iz hira a hirovitost nije zdrava bre...:cool:

Mre nam tema žeeenee.....moramo da povratimo moć...:mrgreen:
Ako i to ostalo od pravih muškaraca poludi, de ćemo mi sa hirovitim ostacima? :mrgreen:
Bojim se najgoreg :lol:
Mislim da ih treba malo pustiti da budu u pravu, da misle to, jelda :zper:, a tako im produžiti vek. :mrgreen:
Nije lako nama o svemu da brigamo. :mrgreen: :D

R.Žiskar

Elita
Poruka
15.611
To su te slagali, to ne postoji...:mrgreen:
Vi ste smislili taj terminološki uroborus da bi uzvratili udarac...typical male....:lol:
Ово ме подсећа на ону "Мени можеш све да кажеш, ја радим за полицију..."
Не да постоји, него је обмотано чоколадом. Ово је само огољена верзија, уместо бадема или лешника, унутра оловна куглица.

LBarbara

Buduća legenda
Moderator
Poruka
45.459
Ово ме подсећа на ону "Мени можеш све да кажеш, ја радим за полицију..."
Не да постоји, него је обмотано чоколадом. Ово је само огољена верзија, уместо бадема или лешника, унутра оловна куглица.

Ja ne radim za policiju, ja sam žena...to je inače vaš muški teren (sistem) za sprovodjenje (ne)pravde...ja turpijam nokte kad sam nervozna..:manikir:

Jes, jes..smeta vam čak i ženska potisnuta dominacija..to ti je ono kad ženica pokušava na najlepši mogući način neku kritiku da vam uruči pa umota
sve u šarene papiriće da vas što manje boli ono što treba da bude izrečeno, pa makar to nešto bila i molba da odete do pijace...ccc...i ti to doživiš kao olovnu kuglicu i smestiš u nepostojeći termin "ženski šovinizam"...pih..:mrgreen:

R.Žiskar

Elita
Poruka
15.611
Ја на пијац идем сам, да пустим женско да иде на пијац, све ће донети погрешно и са закашњењем.
Наравно и са најлогичнијим објашњењем како је то тако морало да буде...
Него да се врнемо ми на ону лепу изреку..."Kako znaš kad je muškarac srećan? Mnogo te briga!". Шта видимо из ове поруке?
`ајде ти мала из треће клупе, не могу да вам попамтим свима имена...

LBarbara

Buduća legenda
Moderator
Poruka
45.459
Ја на пијац идем сам, да пустим женско да иде на пијац, све ће донети погрешно и са закашњењем.
Наравно и са најлогичнијим објашњењем како је то тако морало да буде...
Него да се врнемо ми на ону лепу изреку..."Kako znaš kad je muškarac srećan? Mnogo te briga!". Шта видимо из ове поруке?
`ајде ти мала из треће клупе, не могу да вам попамтим свима имена...

A kako bi trebalo da bude da TI glavni muški budeš zadovoljan?
Da ode na pijac i donese sve što si TI rekao da donese, potroši malo para toliko malo da se iznenadiš i najzad je pomaziš po kosi, da trči da ne zakasni na autobus
sa prepunim cegerima i tako ne izazove salvu pitanja tipa gde si bila, koga si videla, s kim si se toliko zadržala šatro pričajući, jel ta prijateljica s kojom
si se toliko zadržala ima bradu ili brkove itd.???..:lol:

I da se vrnemo na izreku..pa super je to što me kao ženu nije briga kad je muški srećan bitno je da jeste a zašto, nema veze..:mrgreen:

Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.