muskarci skorpije

  • Začetnik teme girl 111q11
  • Datum pokretanja
Bila sam sa duplom skorpijom vise od godinu dana i isto tako naterala se da ga ostavim. Sebicno, mracno isuvise sujetno stvorenje...lice andjela a dusa mracna...Iako sam u horoskopu bik sto ce reci po astrologiji se kao slazemo, veza je bila burna svih tih meseci. Kada sam prekinula, osetila sam nevidjeno olaksanje. Da ironija bude vec sada smo vec vise od godinu dana prijatelji i to veoma dobri!
 
Ja sam sa duplom skorpijom u vezi nesto vise od mesec dana,pa ne znam koliko mogu da budem kompetentna,ali za sad mi je super.On je romantican,nezan,jako osetljiv...mozda i sto je bio prilicno povredjen od strane devojke koju je,kako sad kaze,mislio da voli,a koja mu je napravila haos u zivotu.Voli da bude potreban,ima zelju da me uvek stiti,cak i previse,ljubomoran je ali se prilicno kontrolise...Sve u svemu,zavisi i od same osobe,njenog karaktera,mentaliteta,nacina vaspitanja...horoskop ne mora uvek da bude u pravu,osobu treba dobro upoznati,pa tek onda suditi o njoj.Ne oslanjaj se na neke tudja iskustva o tome mnogo,jer mogu da prevare.Dakle,ti si na potezu.SRECNO! :wink:
 
vodolija:
Ja sam sa duplom skorpijom u vezi nesto vise od mesec dana,pa ne znam koliko mogu da budem kompetentna,ali za sad mi je super.On je romantican,nezan,jako osetljiv...mozda i sto je bio prilicno povredjen od strane devojke koju je,kako sad kaze,mislio da voli,a koja mu je napravila haos u zivotu.Voli da bude potreban,ima zelju da me uvek stiti,cak i previse,ljubomoran je ali se prilicno kontrolise...Sve u svemu,zavisi i od same osobe,njenog karaktera,mentaliteta,nacina vaspitanja...horoskop ne mora uvek da bude u pravu,osobu treba dobro upoznati,pa tek onda suditi o njoj.Ne oslanjaj se na neke tudja iskustva o tome mnogo,jer mogu da prevare.Dakle,ti si na potezu.SRECNO! :wink:
SKROZ SU OK...ALI ZAVISI I OD TVOG ZNAKA?!
 
suzanac:
Skorpioni i muskarci i zene su uzas ovoga sveta!!!!!

ma daaaj, nemas pojma...
skorpija je najstrastveniji znak, zbog toga moze da bude mnogo mracna, tako da ako je covek los, najlosiji ce biti ako je skorpija, isto tako ako je dobar, najbolji ce biti ako je skorpija...a to ostalo zavisi od vaspitanje, sredine u kojoj je odrastao, zrelosti, inteligencije itd...
 
IMAE SAM DVA DECKA I O SKORPIONE,MADA SAM I JA SKORPIJA MISLIM DA SU PUNI SEBE I MISLE DA MOGU SVE IMATI.NPR MENI JE BIVSI DECKO NEDAVNO ZABRANIO DA SE SMUVAM S NEKIM JER JE SM NAVODNO JOS UVEK NJEGOVA!!!UOPSTE ME NEINTERESUJE JER MENI NIKAD NIKO NEMOZE NISTA ZABRANITI A KAMOLI BIVSI!!!!!!!!!!!!!
 
tasssssa:
IMAE SAM DVA DECKA I O SKORPIONE,MADA SAM I JA SKORPIJA MISLIM DA SU PUNI SEBE I MISLE DA MOGU SVE IMATI.NPR MENI JE BIVSI DECKO NEDAVNO ZABRANIO DA SE SMUVAM S NEKIM JER JE SM NAVODNO JOS UVEK NJEGOVA!!!UOPSTE ME NEINTERESUJE JER MENI NIKAD NIKO NEMOZE NISTA ZABRANITI A KAMOLI BIVSI!!!!!!!!!!!!!
E SESTRO,BAS SU TAKVI,A DA TI JE STALO DO NJEGA OKRENUO BI TI LEDJA.MA SMRADOVI SU!!!
 
Evi jedna Vodolija da ti odgovori iz licnog iskustva opet :)
Kao prvo, odmah si pokazao pravo lice jednog Skorpiona - egoista do srzi. Dok je Skorpijama lepo, bice lepo i ostalima oko njih, ali kad im se smrkne, onda se svima pomraci.
A menjaju raspolozenja kao... nema adekvatnog poredjenja :wink:
Skorpioni su u isto vreme toliko duboke, ne vole besmislene price, kod njih sve mora da ima smisao i to dublji smisao. Sve ostalo je besmisleno.
Vole da osvajaju, da se dopadaju, ali nikada da budu osvojeni. Zato uglavnom i vole zene koje su svoje, koje se ne daju lako osvojiti, zapravo zene koje ce morati uvek da osvajaju jer im je u protivnom dosadno i... besmisleno.
Sve u svemu, imala sam momka Skorpiona, mnogo sam ga volela. Zapravo, to je bio jedini muskarac kojeg sam istinski volela. Imao je milion razlicitih osmeha. Cak i kada je ljut, neraspolozen, malodusan... Svako raspolozenje je imalo svoj osmeh, a ja sam ih na njemu jako dobro citala i to ga je dovodilo do ludila. Kasnije sam upoznala jos muskoh Skorpiona i uglavnom sam sve ove osobine prepoznala i kod njih.
Eto ti misljenje...
 
PISACU VAM O ZENAMA SKORPIONIMA:
LJUBAVNI ZIVOT:
Veoma ljubomorna i iskljuciva,a ljubav stavlja na prvo mesto,sto je cesto dovodi u slozene situacije.Prepuna je zahteva,cesto nezadovoljna i hirovita,ali kad nadje muskarca koji uspe da je razume i zadovolji,moze da postane zahvalna,verna,cak i odana partnerka.
EROTSKI ZIVOT:
Zena skorpion sklona je nimfomaniji.Verujuci da ne postoji muskarac koji moze da utoli njene putene prohteve,ona cesto "menja krevet".Erotske igrarije je ne privlace toliko koliko izmena partnera.Dakle,prednost daje kvantitetu a ne kvalitetu.Na normalan put moze da je vrati jedini muskarac koji uspe da u njoj probudi potpunu zenu,sposobnu da redovno dozivljava orgazam,i da je pokori snagom svoje licnosti.
 
zavodljiva1976:
PISACU VAM O ZENAMA SKORPIONIMA:
LJUBAVNI ZIVOT:
Veoma ljubomorna i iskljuciva,a ljubav stavlja na prvo mesto,sto je cesto dovodi u slozene situacije.Prepuna je zahteva,cesto nezadovoljna i hirovita,ali kad nadje muskarca koji uspe da je razume i zadovolji,moze da postane zahvalna,verna,cak i odana partnerka.
EROTSKI ZIVOT:
Zena skorpion sklona je nimfomaniji.Verujuci da ne postoji muskarac koji moze da utoli njene putene prohteve,ona cesto "menja krevet".Erotske igrarije je ne privlace toliko koliko izmena partnera.Dakle,prednost daje kvantitetu a ne kvalitetu.Na normalan put moze da je vrati jedini muskarac koji uspe da u njoj probudi potpunu zenu,sposobnu da redovno dozivljava orgazam,i da je pokori snagom svoje licnosti.


alo bre, rekao sam skorpioni, muski rod
o zenama skorpijama je citava jedna tema
ima li jos neko kakvo misljenje?
 
skorpioni su slatki a evo par reci...

njegova senzualna priroda cesto ga nagoni da praveci neki izbor bude rukovodjen samo fizickom i estetskom privlacnoscu.kasnije ako zena prodje njegove *testove postaje blag i nezan....
8) :oops:
 
zavodljiva1976:
PISACU VAM O ZENAMA SKORPIONIMA:
LJUBAVNI ZIVOT:
Veoma ljubomorna i iskljuciva,a ljubav stavlja na prvo mesto,sto je cesto dovodi u slozene situacije.Prepuna je zahteva,cesto nezadovoljna i hirovita,ali kad nadje muskarca koji uspe da je razume i zadovolji,moze da postane zahvalna,verna,cak i odana partnerka.
EROTSKI ZIVOT:
Zena skorpion sklona je nimfomaniji.Verujuci da ne postoji muskarac koji moze da utoli njene putene prohteve,ona cesto "menja krevet".Erotske igrarije je ne privlace toliko koliko izmena partnera.Dakle,prednost daje kvantitetu a ne kvalitetu.Na normalan put moze da je vrati jedini muskarac koji uspe da u njoj probudi potpunu zenu,sposobnu da redovno dozivljava orgazam,i da je pokori snagom svoje licnosti.

e, pa imam i ja tu knjigu...
 
neodoljivi.toliko imaju snaznu unutrasnju energiju...
spoj unutrasnje i spoljne lepote...sklad duha i tela...
moras da ih zavolis.isticu se.iz njih izlazi neka moc..snaga...njihova hladnoca(na izgled)deluje tako privlacno i mami..ako te puste da ih bolje upoznas,doziveces najlepse trenutke upravo s njima i shvatis tad da se iz tog tvrdog i hladnog oklopa krije veliko i hrabro srce.jedini je problem sto je do njih stvarno tesko doci jer oni primaju samo one koji im odgovaraju.svi su im ostali potencijalni neprijatelji.
postoji jedna skorpija iz cijih ociju vatra gori...ciju sam snagu prepoznala na prvi pogled i zavolela jako.nije nam bilo tesko da zavolimo jedan drugog jer i ja sam skorpija...
 
re kabe:
neodoljivi.toliko imaju snaznu unutrasnju energiju...
spoj unutrasnje i spoljne lepote...sklad duha i tela...
moras da ih zavolis.isticu se.iz njih izlazi neka moc..snaga...njihova hladnoca(na izgled)deluje tako privlacno i mami..ako te puste da ih bolje upoznas,doziveces najlepse trenutke upravo s njima i shvatis tad da se iz tog tvrdog i hladnog oklopa krije veliko i hrabro srce.jedini je problem sto je do njih stvarno tesko doci jer oni primaju samo one koji im odgovaraju.svi su im ostali potencijalni neprijatelji.

Totalno tacno...od pocetka do kraja. Ali bas!
 
skorpije 8) imam dva dobra prijatelja (jedan je skorpija-ovan 8) ,drugi skorpija devica)i dve najbolje prijateljice (prva je skorpija-ovan 8) ,a druga lav skorpija :!: )ma jednostavno su najbolji i sto je bitno nikad ne gube dodir sa realnoscu.mozda se fenomenalno slazemo zato sto sam ja ovan :wink: ,ali to opet ne smanjuje njihovu vrednost :)
 
Prvo zelim sve da vas pozdravim posto sam se tek ukljucila u forum.Procitala sam vec odgovore na ovu temu...i vidim da je vec napisano ono sto sam htela da napisem kao prvu karakteristiku-OSMEH :lol: Osmeh skorpiona koji "ubija"...i pogled koji obara s nogu.
Za mene , jednu vagu , to je dovoljno za pocetak da poletim...i onda u tom letu shvatim da do skorpiona nije lako doci i da se ne moze manipulisati kao sa ostalim znacima.I tu igra postaje ekstra zanimljiva.Igra zavodjenja , stalno toplo-hladno.I tako se zavodimo vec dosta dugo.I nikada ne znam na cemu sam sto me dodatno izludjuje.Inace , imam posla sa duplim skorpionom.Mislim da trebam napomenuti da je moj Mesec u skorpiji kao i vecina planeta (ukljucujuci i Veneru).Hajde , dupli skorpioni , da vas cujem ...imate li sta da kazete?Sta vi to volite?
 
Bila sam bas upravo sa duplim skorpionom u vezi, bilo je predivno i bilo bi i dalje da nije njegova posesivnost prevrsila bila sve mere...ali ljubav je bila za pamcenje...I nakon raskida smo ostali u kontaktu i dobrim odnosima i stalnim pokusajima sa njegove strane za vracanjem u vezu, pa i dan danas...stavise, bio mu je tu u nekim vrlo teskim situacijama nesebicno mi pomagavsi ne trazeci nista zauzvrat.
Sve sto si napisala je istina, ne daju se tako lako, treba znati kako sa njima i kako ostaviti taj trag u njihovom srcu i uvek ostati neko poseban, specijalan....ali veruj mi kada ti se jednom otvore i rasire ruke...ne odustaju tako lako od tebe i to je definitivno ljubav koju treba doziveti. Nevidjeno mnogo neznosti, ljubavi, strasti...strasti..;) Oci i osmeh u kojima se definitivno izgubis...Misticne i opasne. Ma kada se zaista nekom predaju divni su! Znaces da pored sebe imas nekog zaista jakog, odlucnog, svesnog sebe (neko bi tome rekao egoizam;) )nekog kome neretko mozes iskreno da se divis. Ne odustaju tako lako od svojih ciljeva i obicno ih ostvare.
U njima prvenstveno moras dobiti prijatelja, sve svoje bitne veze najpre gledaju kroz prijateljski odnos sa doticnom osobom. Pazi da ne izazoves skorpionsku posesivnost inace bi ljubavne strelice mogle odmah da se pretvore u vrrrloo otrovne.
I naravno, vole izazove. Dakle, nedaj se tako lako;)
 

Back
Top