muskarac-jarac

Huh, ne znam koliko je moj jarac/bik tipican predstavnik te kombinacije, ali evo...
Prilicno nekonvencionalna osoba, sklona eksperimentima, ali uglavnom onima koje bas on zeli...
Pazljiv i dzentlmen, ali i dominantan...
Ne voli neodlucnost, foliranje, "tvrdjenje pazara" radi nekih kvazi normi, bezobrazluk i tvrdoglavost...
Otvoren i iskren, pa makar drugu stranu i boljela izrecena istina... Ipak, nece je u svakom momentu izreci...
Pada na zenske suze (ovo doduse on kaze, nisam provjeravala), ali nece ga ni one sprijeciti u onom sto je naumio... Mozda samo odlozi naum, dok se druga strana ne smiri... Ili se pak potrudi da joj objasni kako nema smisla da place, kad su stvari takve kakve jesu...
Voli zene koje znaju sta hoce i ne libe se da to pokazu...
U vezi je lider, ali uvazava i zenine zelje...
Stavise, voli i njihovu inicijativu...
Po mogucnosti, da ta inicijativa bude usmjerena ka tome da mu zena pokaze koliko ga voli i zeli...
Ali, zena ne smije da se pretvori u osobu bez svog "ja", jer ce mu u tom slucaju dosaditi...
Emocije ce pokazati, ako osjeti i/ili procijeni da je s njim osoba koja mu odgovara... U tom slucaju ce se otvoriti i pustiti je da udje u njegov svijet, i tako ce biti sve dok ona odgovara na njegove emocije, zelje, potrebe...
Zapne li tu, i on pocinje da se zatvara... A, da bi se ponovo otvorio, zena mora da se potrudi oko njega, da ponovo u njemu probudi i razbukta onu iskru, koja ga je i privukla njoj...
I da odrzava vatru, ako zeli da veza potraje...
Nije ljubomoran, ali jeste posesivan, prije svega u tome da ta zena pripada njemu... Ali, ne kao svojina, od koje moze raditi sta hoce, nego kao licnost koja mu sa svojim osobinama odgovara i cini ga srecnim...
Sa svoje strane, i on ce se truditi da njoj ugodi i usreci je...
Krene li veza nizbrdo, neko vrijeme ce pustiti da stvari idu tim tokom, ali ako se situacija ne promijeni, otici ce dalje...

Uh, raspisala se ja, a ko zna, mozda ti uopste nisam pomogla... :(

Kako bilo, sa srecom... :wink:
 
Nemojte ljudi, moj muž je jarac/škorpija i baš je dobrica, vredan,liberalan, može i da vodi i da sledi.
E,sad, žute minute zadrtosti se podrazumevaju ali kad ga upoznate i naučite kako se s tim bori (neinvazivno), i to se relativno lako prebrodi.
 
Jarac,jarac.....veruj mi dobro sam ih proucila........imam i ja ponesto..........tipa kao sto je gazdarica napisala i veruj mi...u praksi je bas tako.......ako te zanima.......a ti javi! 8)
 

Back
Top