МУП: немамо гориво, немамо ауто да јуримо лопове

dva sina i ćerku

- - - - - - - - - -





NIJE gotovo

naravno da nije, ali se ne pise nista, a kad se ne psie nista onda znaci da je mutno ko dunavo jer je dan kasnije bio helikopter a dan posle onaj fin basket mec sa decom i plakati po gradu sa nasmejanim premijerom...
 
Hahahah



Ja se nijesam zajebavao jer meni takve stvari nijesu za zajebanciju

Čuo sam da na Balkanu postoji populacija koja seksu pristupa študiozno, ozbiljno i sa poverenjem i nikako drukčije.

Ja mislio ići spavati no milina je razgovarat sa umnijem ljudima.
Da razmenimo reko još po koju Njegoševsku...
 
Čuo sam da na Balkanu postoji populacija koja seksu pristupa študiozno, ozbiljno i sa poverenjem i nikako drukčije.

Ja mislio ići spavati no milina je razgovarat sa umnijem ljudima.
Da razmenimo reko još po koju Njegoševsku...

ajde ti na spavanje i ja cu

- - - - - - - - - -

naravno da nije, ali se ne pise nista, a kad se ne psie nista onda znaci da je mutno ko dunavo jer je dan kasnije bio helikopter a dan posle onaj fin basket mec sa decom i plakati po gradu sa nasmejanim premijerom...

Nije ništa mutno
 
naravno da nije, ali se ne pise nista, a kad se ne psie nista onda znaci da je mutno ko dunavo jer je dan kasnije bio helikopter a dan posle onaj fin basket mec sa decom i plakati po gradu sa nasmejanim premijerom...

Pa ćute i za ovog iz Pink Takseta
Valjda će opet lepe Premijera...
e ne da sam se smejao na plakat pa to ni rambo amadeus nije postavljao...
mislim da je bio plakat sa naslovom "NOVI MOMENTI" nadji...
 
Pa ćute i za ovog iz Pink Takseta
Valjda će opet lepe Premijera...
e ne da sam se smejao na plakat pa to ni rambo amadeus nije postavljao...
mislim da je bio plakat sa naslovom "NOVI MOMENTI" nadji...

meni je dno dna bilo kad sam noc posle helikopterske nesrece slusao pijane dileje koje se smeju, pevaju i lepe plakate po gradu.... tad sam definitivno shvatio sa kim imamo posla jer uvek ostavim makar jedan posto nade... ali kad predjes granicu i pocnes da ponizavas nevine, pa jos sveze poginule koji su poginuli zbog humanistickog cilja, pa ih jos sutradan u svim medijima nazoves pijancima da bi sebe opravdao... to brate ne da je dno, nego ne znam dal ispod toga moze ista gore da bude...
 
Sačmo ja sam bio Vojni Policajac i ne trolujem ja nego ovi što brišu ođe istinu

zaboleme da si bio i pukovnik db-a ako se guzis na temi i trolujes je pa kad te neko pita ajde kazi a ti se pravis ko canak kad vozi sanke po strandu i vice juhuuu a sta ...onda si nekompetentan za diskusiju
 

A ja bi da se razdvoji policija od mafije kao u svaku normalnu zemlju.

Bio samo jedan primer iz Niša gde je policajac izvršio samoubistvo jer je kolima ubio čoveka na pešačkom.
Tužno ali to može samo ČOVEK.

Sa druge strane imamo tone smrdljivaca koji ubiju čoveka i kažu službeno ili kolateralna šteta.
Bile su teme o takvom ološu koji "predstavlja državu"
Tamo u Vovjvodini pozvao prijatelj svog policajca razvalili donju vilicu momku što slušao muziku
e tu je jel bila patrola a za ovu ebačku žurku kod mene nema nikog?

Onda jednom komšiji napakovali kako je slomio šaku policajcu koji i dalje išao na posao?
Zaebavali sa po dva redovna nedolaženja na ročišta a na treće kao moraju pa dodju u krnjem sastavu.
Iskazi kolega se razlikuju, svaki svoju priču.
Naravno država je jača od optuženog komšije
Na kraju došao čika doktor iz Urgentnog da kaže da taj izveštaj o povredi policajca neko potpisao mesto njega i da on to veče nije bio dežuran
naravno izvivnio se sudiji ako će ta izjava da ometa dalju istragu o tobože povredjenom ološu kog ispljuvao pred svima.
Došao ceo kraj da da podršku komšiji, sudija razrogačila oči kad videla šta ga naroda...

I tako desi se da neko izvrši samoubistvo kad naudi čoveku...
ali to može samo ČOVEK
Koja je svrha daljeg života kad nekog zaviješ u crno?

E a ovde buljuk gomana koji te gura u još veće zlo da bi se gomno nasladjivalo
Da ne navodim linkove ka bespotrebnim ubistvima gradjana koje je MUP zataškavao i nalazio raznorazne izgovore.
Nek nam je Bog u pomoći

Najveća mafija su političari a daju neku siću da policija glodje
ostali nek crknu

e to ti je ova država
 
Nijesam ti ja u tim vodama ja sam vojsku sluzio u BG ratovao za Srbiju

svako od nas je za srbiju samo izrod nije...ne pitam te to jer u to ne ulazim, to je privatna i casna stvar svakoga od nas...pitam te neshta drugo... ako osh da budes kompetentan ne mozes da oponiras na cinjenicu, a kad te covek pita da kazes tvoju verizju ti se ponasas ko djekna kad joj se namrchi na lijevu stranu...
 

Back
Top