MRŠAVLJENJE

Ja?:whistling:
E, da vidis moje listove znao bi dal sa spavala na steperu ili jurila tipove;):rtfm:
A volim i ja da vozim rolere, setam , i da radim to kad mi prija.. Ali vezbanje je OBAVEZA na to vezbanje mislim.. A ne uzivanje na Adi iz zadovoljstva


Kao sto neko uziva u kafenisanju..rolerima..setanju kao ti..isto tako se navikne i uziva u sportu..posle toga je ko nov..sto se za sedenje ne moze reci;)
 
Ovo je sve ok, ali ako želiš da dovedeš telo do perfekcije.

Već sam ti dala odgovor na pitanje ko voli da vežba. Kažeš da si išla na aerobik 5 godina. Zar nisi imala onaj sjajan osećaj posle svakog treninga, kad završiš skroz mokra i osetiš kako ti mišići pulsiraju i prosto dišu? I izbaciš svu energiju iz sebe.
Ja koliko god da sam imala stresan dan ili sam umorna, posle dobrog treninga se osećam kao da imam krila. Odmah dobijem energiju. A što duže apstiniram od vežbanja, postajem kilavija i gubim energiju. Redovno vežbanje daje energiju i duši i telu.

Normalno da svi vežbamo zbog izgleda. Ali dobar izgled je odraz dobrog zdravlja. Budi sigurna da pihtijaste osobe nisu zdrave, koliko god mršave bile.

pretpostavljam da se obracash DramaQueen, a ne meni ;)
 
Visoka sam 175cm a teška 73kg.
Nisam ja debela samo imam stomak i kad ne jedem 2 dana on kao da spalsne ALI KO MOŽE DA NE JEDE.

Zna li neko način mršanju u predelu stomaka :roll:

Čula sam da su Herbalife proizvodi super za mršavljenje. Ne zanimaju me te multi levl kombinacije već samo da li neko ima iskustva sa dejsvom tih proizvoda.

Hvala

Izbaci slatkise potpuno , trcanje bar 3x nedeljno po 35 min i nemoj da jedes posle 20h. Ovo ce ti dosta pomoci ali nece dovesti do idealne linije ako se ne uvedu jos neke korekcije u ishrani.
 
Visoka sam 175cm a teška 73kg.
Nisam ja debela samo imam stomak i kad ne jedem 2 dana on kao da spalsne ALI KO MOŽE DA NE JEDE.

Zna li neko način mršanju u predelu stomaka :roll:

Čula sam da su Herbalife proizvodi super za mršavljenje. Ne zanimaju me te multi levl kombinacije već samo da li neko ima iskustva sa dejsvom tih proizvoda.

Hvala

Ako ti stomak splasne kad ne jedeš dva dana bolje proveri svoje varenje. Pogledaj koliko imaš sala na stomaku, ili ti se stomak naduje od pojedine hrane ili loše kombinacije hrane.
 
Visoka sam 175cm a teška 73kg.
Nisam ja debela samo imam stomak i kad ne jedem 2 dana on kao da spalsne ALI KO MOŽE DA NE JEDE.

Zna li neko način mršanju u predelu stomaka :roll:

Čula sam da su Herbalife proizvodi super za mršavljenje. Ne zanimaju me te multi levl kombinacije već samo da li neko ima iskustva sa dejsvom tih proizvoda.

Hvala

trčanje je najefikasnije...
 
Imam istih problema ali i puno više viška kila. ni sama ne znam mislila sam raditi hormone ali svi misle da je do nacina i kolicine ishrane.Mada ima i u tome istine.
Ono sto je meni znalo smanjiti centimetre u struku, bedrima i stomaku je Nivein My siluete gel.Jeste mu malo cijena paprena ali i daje rezultate. Ja sam prekinula preko ljeta ga koristiti, bila sam lijena, ali sada preko zime pocinjem ponovo redovno koristiti.
Snajderica koja mi je sila garderobu cudila se manjku centimetara koji je bio veliki.
Setanje i fizicka aktivnost bi dobro dosla svakome ko ima viska vremena. Ja sam ovaj mjesec dana zbog bolesti stalno u kuci pa sam se ugojila bar još 4 kile i sve vise padam u ocaj iako sam udata i imam dvoje djece željela bih se dovesti u red.:heart:
 
Pogledaj koliko imaš sala na stomaku, ili ti se stomak naduje od pojedine hrane ili loše kombinacije hrane.

O dijetama je cini mi se vec sve receno, ali ipak:lol: postoji novi pristup gubljenju tezine koji se zasniva na teoriji intolerancije na hranu. Teorija je naucno potkovana, i u svetu se vec uveliko proizvode laboratorijski testovi koji intoleranciju odredjuju iz venske krvi. Od pre dve godine i u Beogradu sve vise laboratorija je pocelo da radi ove analize. Ukratko, odredjena hrana nas ( individualno) goji, druga ne, nezavisno od kalorijske vrednosti, procenta masti, ugljenih hidrata i sl. Test pokaze o kojim se namernicama radi, i kada se one izbace iz ishrane, tope se i kilogrami, nestaje nadutost, otecenost, i mnogi drugi simptomi. Iz mog okruzenja poznajem dosta ljudi koji su zadovoljni postignutim rezultatima:p
 
Lako je reći koriguj ishranu.
Kako?
Na poslu sedim 8 sati pred računarom a za doručak je na raspolaganju samo hrana iz okolnih pekara i prodavnica.
Evo, iz ličnog iskustva, umesto pekara i prodavnica pokušaj da prođeš kroz pijacu pa svakog dana uzmi nešto od voća ili povrća a može i kombinovano !!! jako je važno sve to konzumirati sveže odnosno živo. Efekat je vidljiv već posle nekoliko dana , osim što ćeš lepše izgledati i opšte fizičko i psihičko stanje će biti na zavidnom nivou. Dovoljno je da ovakav obrok praktikuješ jednom dnevno a ostali obroci mogu ostati uobičajeni , normalno bez preterivanja. Preporuka je da ovakav obrok praktikuješ za doručak, i možeš jesti bez ograničenja i bez posledica jer samo živa hrana je PRAVA HRANA!!!!!!!!!!!
Nisu potrebne nikakve vežbe niti izgladnjivanja a figura će biti savršena, ja sam na ovakav način došao do idealne težine ( smršao sam oko 15 kg) i nema bumerang efekta jer već mesecima na ovakav način održavam istu kilažu a u suštini i dalje jedem sve.
 
Visoka sam 175cm a teška 73kg.
Nisam ja debela samo imam stomak i kad ne jedem 2 dana on kao da spalsne ALI KO MOŽE DA NE JEDE.

Zna li neko način mršanju u predelu stomaka :roll:

Čula sam da su Herbalife proizvodi super za mršavljenje. Ne zanimaju me te multi levl kombinacije već samo da li neko ima iskustva sa dejsvom tih proizvoda.

Hvala

Sex...:rumenko:
 
Ako ce ti biti lakse i ja sam od danas na dijeti nakon problema sa krvnim pritiskom 150/90. Procitala sam o raznim djetama sve i svaste. Svaka od njih ima prednosti i mana. Ja cu primjeniti sljedece: dorucak zitarice sa jogurtom, rucak sve kuhano pa i meso i manje soli, vecera jedno veliko nista ili eventualno voce, ako zagusti. Necu izbjegavati nista od hrane samo smanjiti kolicinu i vecinom sve kuhati ili dinstati.Mislim da ce to biti najbolje za organizam, a i najzdravije.
 
ja uopste ne umem planski da mrsavim... ne mogu ti pomoci... mozda ti je gradja takva, neko se goji u dupetu i nogama neko u stomaku, srecnice u sisama i gornjem delu tela...
valjda je fora kretati se dosta i potrositi sve sto se unese... probaj vezbama, ako i ne pomognu, od njih ces se barem osecati super.. :)
 

Back
Top