P
|PiraT|
Gost
Instaliro sam program XMMS, al kad ocu da slusam muziku ta nece da pjeva
to nece ni na jednom drugom programu za muziku,,,,
Am nemam nesta mozda instalirano?
to nece ni na jednom drugom programu za muziku,,,,Am nemam nesta mozda instalirano?