mp3 download

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mikol

Zainteresovan član
Poruka
247
saki8050:
skinula sam taj DC++,ali nishta ne mozhe da mi nadje ukucam neshto,i nishta......:confused:

Uputstvo za dc++:
http://forum.krstarica.com/showthread.php?p=1746987#post1746987

PS. Ovo uputstvo je kao ono kada je Homer Simpson citao uputstvo za pravljenje police za zacin i koje je pocinjalo sa : "Pick up the hamer..." :-) Zato deluje predugo...

PPS. Inace, meni stoji na ACTIV ali nikakav IP nisam upisivao (tu mi je sve ostalo prazno) i sve funkcionise...

ViceA

Početnik
Poruka
21
Cuo sam po nekim diskotekama i mestima gde obicno ne zalazim pesmu ciji je refren f.u.c.k. YOU. Pesma je u nekom techno fazonu ili sta je vec to (opet, muzika koju obicno ne slusam). Riba prvo prica duze vreme prica pa posle pocinje da se dere **** you **** you... i onda krece pumpanje tuc tuc tuc :) Moze li neko da mi kaze ime izvodjaca i ime pesme???

asava

Početnik
Poruka
2
Molim vas ako neko ima pesmu "cekala je jedna zena" od grupe Magazin,da mi je posalje na alva@neobee.net ili neka postavi link sa kojeg je mogu skinuti.
Trazim je vec 2 godine i nista.Nema je ni na kompilacijama niti se gde moze skinuti.
Pesma je prelepa.Pomozite,unapred hvala.

Mikol

Zainteresovan član
Poruka
247
Pesme Ispovest huligana, Ne daj se Ines i Vinkovci, skinuo sam preko DC++-a. Ako si u mogucnosti da ga koristis, nadji neki srpski ili bosanski hub (uglavnom je to isti hub) i tu ces naci ono sto ti treba. :-)

Reglia

Ističe se
Poruka
2.171
Ljudi slusajte....Neko je spomenuo LimeWire.Zaista je program do jaja.Najlakse je sa tim programom skidati pesme.Pronalazi sve moguce pesme.Evo uputa za instalaciju:

1.odete na sajt www.shareware.com
2.ukucate LimeWire
3.kada izbaci rezultate,izaberite LimeWire 4.10.9
4.prebacice vas na sajt www.download.com
5.kliknite na "download now" i on ce sam otvoriti prozor za download
6.velicina je 2.7 mb i kada je download gotov,pocnite instalaciju
7.zatim nailazite na period kada ovaj program preuzima JAVU sa interneta - morate sve vreme biti konektovani.To traje oko 40 min.Pozeljno je da tada ostavite sve na kompu i da pustite da se samo instalira-znaci bez muzike,igrica i ostalog...
8.posle tog vremena,instalacija ce biti zavrsena i ostaje samo da podesite neke opcije i to je to. Moze da skida i video,programe,slike..... Uzivajte!!!!!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.