Mozete li da svrsite dok ste "pasivni"?

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
Aleksej_BASO:
Znaci nije u pitanju ono ******, pa aktivni pasivni, nego normalno.

Ja licno jako tesko mogu da dozivim orgazam dok samo lezim a zenska skace! Znaci morao bih da budem u krizi da nisam video pic.u 2-3 nedelje! Pa bih onda mogao, ali ovako inace... Jako tesko. Znaci mogu, ali samo ponekad!

To isto vazi da mi riba odradi rukom... Moze ona da drlja koliko hoce ali najcesce ja moram da "uzmem stvar u svoje ruke"?

Pa me interesuje kako kod vas?

Znaci pitanje za muskarce, i zene koje inace mogu da svrse.

Nemogu da svrsim!Nisam pasivan.
Sem toga to sto ti mislis nema veze sa pasivnoscu.Mozda malo sa dominacijom!Ali najpre da se odnosi jednostavno na polozaj.Ali recimo da mi odgovara kada je zena na meni.Dok ona radi i radi a ja razmisljam o potapanju kiselog kupusa a ona mokra a ja razmisljam o sarmi.............ma nema brate sanse da svrsim.
 
Da ima tu i dve bitne stavke koje ste i pomenuli a ja cu ih izvuci:
- Njena zelja i napaljenost... koja vrlo utice i na muskarcevu... Kad je prisutna ta strast sve je lakse... pa i svrsavanje...
- Tehnika njena... Uglavnom nema tu neke velike mudrosti... samo da ne grebe i ne prekida cesto... Jer time muskarcu uvek odvraca paznju i misli na to... a ne na sex...

Uvek su tu dvoje... a tip treba da zna sta mu odgovara i kako pa i da ima usta to da kaze... ili samo snagu i samopouzdanje pa da pokaze...
 
Aleksej_BASO:
Znaci nije u pitanju ono ******, pa aktivni pasivni, nego normalno.

Ja licno jako tesko mogu da dozivim orgazam dok samo lezim a zenska skace! Znaci morao bih da budem u krizi da nisam video pic.u 2-3 nedelje! Pa bih onda mogao, ali ovako inace... Jako tesko. Znaci mogu, ali samo ponekad!

To isto vazi da mi riba odradi rukom... Moze ona da drlja koliko hoce ali najcesce ja moram da "uzmem stvar u svoje ruke"?

Pa me interesuje kako kod vas?

Znaci pitanje za muskarce, i zene koje inace mogu da svrse.


mogu i ja ...i on.....cak...sta vise....obozava kada sam -aktivna- ...i moram bas da -pazim- ...jer bi trajalo 3 sek....pa onda usporim....da bi potrajalo....;-)
 
Samantha Jouns:
Hmmm..ja mislim da je bolje da CUTIM I NE DAJEM NIKAKVE ODGOVORE jer ce neki poceti da misle da stvarno zajebavam ovde svojim odgovorima....
Inace ja ponekad (mali fetis) zamolim mog dragog da zapali cigaru dok mu ja pusim.....:lol: A i rekao mi je da mu ponekad bolje drkam od njega...sto je cudno jer uvek muskarac zna tacno kako mu sta godi...
moja bivsha je imala bubicu da me tera da chitam novine (naglas) prilikom oralnog sexa
 
Aleksej_BASO:
Znas jedan moj ortak se zali "ove klinke nemaju pojma samo skacu ko da hoce da mi isteraju creva"!

hehehehehe, cula sam i ja za to;-)

inace, greska je sto se smatra da zena moze da ima inicijativu samo ako je gore! muskarac moze da bude "pasivan" (hmmm, ova mi se rec nikako ne svidja) i tokom sexa od pozadi, sa strane, dok oboje stoje....ma moze i dok je on gore ali to vec malo brze umara zenu:-?
 
JOVANA77:
sta podrazumevas uopste pod "pasivna"?
ja nikada nisam skroz pasivna! mislim, ok je da on vodi ali ja pratim njegov ritam, ljubim, uvijam kukovima,grebem, diram, mazim....sto znaci da ipak nisam pasivna...:-?

Iako si ekstra moja po "tipu ribe" i oseccaja za sex, garantujem ti da ti ne bih ostao duzzan, a nema nikakve ssanse da bih ti oprostio. Ljubav bez milosti, tabua, dakle, bezuslovna predaja, eto tako bi me imala i pobedila ! : P
 
Aleksej_BASO:
Znaci nije u pitanju ono ******, pa aktivni pasivni, nego normalno.

Ja licno jako tesko mogu da dozivim orgazam dok samo lezim a zenska skace! Znaci morao bih da budem u krizi da nisam video pic.u 2-3 nedelje! Pa bih onda mogao, ali ovako inace... Jako tesko. Znaci mogu, ali samo ponekad!

To isto vazi da mi riba odradi rukom... Moze ona da drlja koliko hoce ali najcesce ja moram da "uzmem stvar u svoje ruke"?

Pa me interesuje kako kod vas?

Znaci pitanje za muskarce, i zene koje inace mogu da svrse.
Teeesko,mislim da sam jednom ili dva puta svrsila dok sam bila pasivna.I bukvalno sam na silu svrsila,malo teze ali se dogodilo :)
 

Back
Top