MOTOCIKLI

Najboljim motorom je proglasen u jednoj emisiji jedan model Honde od 50 ccm iz 1960 ako se ne varam. Ti modeli prelaze po milion km kada se odrzavaju kako treba. Na testu su ga vozili bez ulja pa su ga cak i bacili sa velike visine a posle toga su pucali u blok. Motor je i dalje radio.
 
King 7:
Najboljim motorom je proglasen u jednoj emisiji jedan model Honde od 50 ccm iz 1960 ako se ne varam. Ti modeli prelaze po milion km kada se odrzavaju kako treba. Na testu su ga vozili bez ulja pa su ga cak i bacili sa velike visine a posle toga su pucali u blok. Motor je i dalje radio.

da da to je na discovery-ju emisija najboljih 10 motora, ali ovde bas i nema nekih dodirnih tacaka. cetiri firme se takmice vec decenijama u proizvodnji najboljeg.
pre svega procenat prodatih trkalica u odnosu na ostale modele je znatno veca. harley<>trkalica babe<>zabe, po meni naj aj da kazem interesantniji je Y2K jet powered motorcycle.
o italijanima ne vredi govoriti meni je to sve samo sminka, a dizajn je subjektivan meni ducati nije nista lepsi od npr nove jamahe r6 koja mi se jako svidja
 
theDoctor:
da da to je na discovery-ju emisija najboljih 10 motora, ali ovde bas i nema nekih dodirnih tacaka. cetiri firme se takmice vec decenijama u proizvodnji najboljeg.
pre svega procenat prodatih trkalica u odnosu na ostale modele je znatno veca. harley<>trkalica babe<>zabe, po meni naj aj da kazem interesantniji je Y2K jet powered motorcycle.
o italijanima ne vredi govoriti meni je to sve samo sminka, a dizajn je subjektivan meni ducati nije nista lepsi od npr nove jamahe r6 koja mi se jako svidja
Da, emisija je bila na Discovery, nisam mogao da se setim gde sam gledao. Ja stvari gledam drugacije: trkacke motore priznajem samo na stazi a ovo sto Japan prodaje godinama je nesto sto ne kapiram posebno kada svi znamo da je ovo sto oni sada rade radila MV Agusta jos krajem sesdesetih. Kako god okrenuli, Italijani su izmislili ove stvari i samo njima skidam kapu kada je u pitanju temperamentan moto. Nikom vise ne treba 300 i ko zna koliko km/h i " debeli " cetvorocilindricni motor nego karakteristike koje opet moze pruziti samo Italijan i neki odabrani modeli iz Japana. Honda je za respekt, uvek bila i bice. Harley je taj koji je sminka i koji nije tehnicki savrsen ali je kao takav prica za sebe. Inace emisiju na Discovery-ju su ipak radili iskusni ljudi sa izgradjenim misljenjem pa se kategorija " najbolji" nije srecom svela na "koliko razvija" nego na cinjenice koje su za postovanje a to da je Ducati 2 mesto nije za podsmeh niti za demant - on je najbolji i to niko ne moze da opovrgne, problem je sto u Srbiji nema postovalaca ove firme samo zato sto je jeftinije pazariti dalekoistocne modele.
 

Back
Top