Mora imati barem neki nacin!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
snejks:
Nažalost , gledajući te šta ovde piskaraš , sve sam više i više tog ubeđenja da je tvoj brat uradio pravu stvar. Sve sam više ubeđeniji da je to uradio da bi zaštitio računar i podatke koji se nalaze na računaru , sigurno najviše sopstvene radove. Ako se vaš otac ne buni zašto se ti buniš , verovatno je da ima loša iskustva sa tvojim experimentima pa je rešio da sve buduće probleme predupredi još u samom startu . Mislim da je sada bolje da sve ovo prihvatiš kao rešenu stvar , s obzirom da ti ne želiš da pričaš sa njim o svemu već pokušavaš njemu iza leđa raduckati. Kada budeš imao svoj kompjuter onda ćeš shvatiti pravo stanje stvari i tada ćeš moći raditi šta god poželiš , a dotle probaj da se dogovoriš sa bratom .
Mislim da ova tema može pod lokot jer nema nikakve svrhe pokušavati pomagati nekom ko će to znanje iskoristiti tako što će raditi nekom drugom iza leđa.
NE NE zbog toga ja zelim da skinem incredimail i jos neke programe na kojima zradjujem novac on me napravio limeted jer ja kad god odem na njegove dokumente oni su prepuni ruznih filmova koje ja ibrisem pa se posle ljuti .Obecala sam mu da necu ulaziti u njegov acount i da nista njegovo necu dirati ali mi izgleda ne veruje a moj tata ne reaguje zato sto on ima svoj kompjuter i kaze da je ovo nas i da se mi dogvorimo i da to njega ne zanima i da treba da nam ja drago sto uopste nam ja dao kompjuter i zato se nada da ima neki nacin da se ovo resi jer ragovor nije ni malo pomogao vec samo pogorsao stvar.
 
Oggy:
Ali on ne sme da primeti...:mrgreen:
me ne bre kao da on svakih pet minut gleda na listu korisnika ko je administrator a ko ne ili ako ostoji neki nacin da ja budem limeted ali da mogu da instaliram programe to je sve nista vise samo 2 programa i kraj njemu kompjutwer sluzi samo za skidanje onih filmova i za chatovanje i za gledanje rvanja .ako moze to ,to i nije toliko nemoguce.
 
Trazi da te napravi"power user"om, onda mozes da instaliras ali nemas pristup njegovim fajlovima, a cak i ako ste oboje admin ako on stavi sifru ti ne mozes da vidis njegove fajlove(bar mislim).

Usput, probaj neku tacku ili bar zarez da ubacis, mnogo je lakse za citanje.
 
a.ovuka:
NE NE zbog toga ja zelim da skinem incredimail i jos neke programe na kojima zradjujem novac on me napravio limeted jer ja kad god odem na njegove dokumente oni su prepuni ruznih filmova koje ja ibrisem pa se posle ljuti .Obecala sam mu da necu ulaziti u njegov acount i da nista njegovo necu dirati ali mi izgleda ne veruje a moj tata ne reaguje zato sto on ima svoj kompjuter i kaze da je ovo nas i da se mi dogvorimo i da to njega ne zanima i da treba da nam ja drago sto uopste nam ja dao kompjuter i zato se nada da ima neki nacin da se ovo resi jer ragovor nije ni malo pomogao vec samo pogorsao stvar.
Ne vidim ni jedan razlog zašto ti ne bi dozvolio da skineš i instaliraš Incredimail. Za "programe kojima zarađuješ novac", to je već vrlo diksutabilno šta oni zaista u sebi sadrže.

A da vi ipak porazgovarate?
 
Hyrens Boot CD na sebi ima nekoliko odlicnih alata za razbijanje lokalnih passworda, podignes sistem sa tog CDa i vozis, skroz jednostavna alatka. Mada, jos laksa ti je RD Commander, on ima apsolutno isti GUI kao XP. Postoji i gomila Linux alatkica za to, ali ne verujme da ces se tako lako snaci sa njima.
 
nikodim:
Hyrens Boot CD na sebi ima nekoliko odlicnih alata za razbijanje lokalnih passworda, podignes sistem sa tog CDa i vozis, skroz jednostavna alatka. Mada, jos laksa ti je RD Commander, on ima apsolutno isti GUI kao XP. Postoji i gomila Linux alatkica za to, ali ne verujme da ces se tako lako snaci sa njima.
E hvala gary
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top