moje lose osobine :D

dobro:iskrena sam,dobra sam i verujem ljudima(koji su pokazali da to zasluzhuju),za prave prijatelje bih sve uradila,looda sam,imam puuuno samopouzdanja,....shtreberka sam:lol::mrgreen:

loshe
:razmazhena sam(mada chinimi se da se malo poravljam po tom pitanju:lol: )umem da budem i derishte,mnooogo pricham,lenja sam...
 
Hm..Ponekad umem da budem vrlo tvrdoglava i uzasno bezosecajna. Ponekad (88% slucajeva) volim da vratim milo za drago. A najvise mrzim kod sebe to sto imam vrlo ostar jezik i nekad nenamerno uvredim neku osobu koju inace nikad ne bih povredila.
 
Tamplja_90:
dobro:iskrena sam,dobra sam i verujem ljudima(koji su pokazali da to zasluzhuju),za prave prijatelje bih sve uradila,looda sam,imam puuuno samopouzdanja,....shtreberka sam:lol::mrgreen:

loshe
:razmazhena sam(mada chinimi se da se malo poravljam po tom pitanju:lol: )umem da budem i derishte,mnooogo pricham,lenja sam...
tamplja iako ti za sebe tvrdis da si razmazena
ja sam na tebe navikao i takvu te volim!!!
Nemoj da se menjas!!!
 
25ja92f.gif

 
Ju sto smo bezobrazni...C,c,c...Samo vi nastavite...Temperamentna(sto licno smatram vrlinom ali se vecina ne slaze sa ovom tvrdnjom...pa da im udovoljim),osetljiva,prgava(o,da,ovo poslednje mi je od detinjstva navika...),ponekad gruba...'Bes ga nemo's sve da imas... ;)
 

Back
Top