Moja MUŠKOST meri svega 7cm u erekciji

  • Začetnik teme Zakržljao
  • Datum pokretanja
rakijica...uh, hvala ne pijem na dužnosti....:p

prvi kriterijum...mislim da ste vi muški više opsednuti dužinom nego dame.....nikad ne bih spavala sa nekim ko mi se ne svidi, makar i da ima *itu dugu i 30cm....

Od tog biti ispale oči!
Al' nebi spavala ni sa onim ne sretnikom od 7cm,
pa makar da je najbolji frajer i šmeker i,još da ti se ekstra sviđa?
 
steta ........................:rotf:

nisi jedini.....:D



Od tog biti ispale oči!
Al' nebi spavala ni sa onim ne sretnikom od 7cm,
pa makar da je najbolji frajer i šmeker i,još da ti se ekstra sviđa?

Znaš kako kažu kod nas....bolje jesti tortu sa svima, nego pomije sam.....:p

veličina jeste bitna, ali nije merodavna da bih spavala s nekim:D
 
rakijica...uh, hvala ne pijem na dužnosti....:p

prvi kriterijum...mislim da ste vi muški više opsednuti dužinom nego dame.....nikad ne bih spavala sa nekim ko mi se ne svidi, makar i da ima *itu dugu i 30cm....

Hehe sto svi pobergose kad je rekla treba da mi se i svidi. :lol:
A to "svidi"... za tebe podrazumeva da ti se svidi i psihicki ili je dovoljno samo fizicki? Pojasni nam termin "svidi". ;)

:whistling: ;)
Inace i ja isto spadam u te kod kojih mora prvo da mi se svidi. ;)
 
Pa to je problem. Ali za koga? Za tebe ili za tvoju partnerku(partnera)? U principu ako je njoj malo, kupi joj dildo ili krastavac, dolaze u širokom spektru veličina... Zatim možeš da je stimulišeš oralno i prstima, ako joj je i to nedovoljno, tj. ako je preširoka, možeš i pesnicom.
Što se tebe tiče, s obzirom na tvoj problem, trebalo bi da porazgovaraš sa partnerkom šta misli o analnom sexu. Pružio bi vam izuzetno zadovoljstvo, mnogo veće nego u slučaju preterano obdarenih muškaraca. Obdareni muškarci ponekad uopšte ne mogu da izvedu analnu penetraciju.
U najgorem slučaju, da ništa ne pomogne, tu je uvek plastična hirurgija.
 
Slažem se sa tobom....:bye:
Nego,ako bude trebala mašina da se popravi,ti se javi!:D

Važi se....:D

Ali je bitna da bi sa nekim ostala. U to sam uveren...

Verovatno....dok ne "probaš" još makar jednog, ne znaš ili ne možeš da oceniš da li je dobar ili ne....:D

Hehe sto svi pobegose kad je rekla treba da mi se i svidi. :lol:
A to "svidi"... za tebe podrazumeva da ti se svidi i psihicki ili je dovoljno samo fizicki? Pojasni nam termin "svidi". ;)

:whistling: ;)
Inace i ja isto spadam u te kod kojih mora prvo da mi se svidi. ;)

Uplašili se.....:p

Naravno i psihički....fizički izgled je dovoljan da privuče pogled i poneki osmeh, ali je veoma važna i komunikacija......morao bi da ima nešto i u glavi da bi dobio više;)
 
Pa to je problem. Ali za koga? Za tebe ili za tvoju partnerku(partnera)? U principu ako je njoj malo, kupi joj dildo ili krastavac, dolaze u širokom spektru veličina... Zatim možeš da je stimulišeš oralno i prstima, ako joj je i to nedovoljno, tj. ako je preširoka, možeš i pesnicom.
Što se tebe tiče, s obzirom na tvoj problem, trebalo bi da porazgovaraš sa partnerkom šta misli o analnom sexu. Pružio bi vam izuzetno zadovoljstvo, mnogo veće nego u slučaju preterano obdarenih muškaraca. Obdareni muškarci ponekad uopšte ne mogu da izvedu analnu penetraciju.
U najgorem slučaju, da ništa ne pomogne, tu je uvek plastična hirurgija.
bratee, vidi se da si iz Resnaje :mrgreen:
 

Back
Top