Moj novi avatar, da menjam, bio bi...

Senna

Buduća legenda
Poruka
30.470
Kao sto naslov kaze. Pa da vas vidim...
Moj sledeci bi bio
20210626_094854.jpg

Duki Lu

Buduća legenda
Poruka
28.283
Ne volim da menjam avatar. Ostaće ovaj dok sam forumski 'živa'.

Ok., razumem da ponekada dosadi, ili nađemo nešto što nam se čini prikladnije, ali ne razumem česte promene avatara, još uz to česte promene nadimka.
Ni ovako ne znam ko je ko i šta mogu pročitati od pojedinih forumaša, još kada se pojavai u novom ruhu....bežim :mrgreen:

Senna

Buduća legenda
Poruka
30.470
Ne volim da menjam avatar. Ostaće ovaj dok sam forumski 'živa'.

Ok., razumem da ponekada dosadi, ili nađemo nešto što nam se čini prikladnije, ali ne razumem česte promene avatara, još uz to česte promene nadimka.
Ni ovako ne znam ko je ko i šta mogu pročitati od pojedinih forumaša, još kada se pojavai u novom ruhu....bežim :mrgreen:
Duki ne mislim da li bi menjali, vec na pr da si se dvoumila izmedju 2 slike za sadasnji nalog, pa eto da vidimo kako bi izgledala i ta neka druga varijanta.
Inace, volim da se zezam sa slikama jer nece ni avatar napraviti od mene nesto sto nisam. Ali razumem te i mene bune promene imena.

Duki Lu

Buduća legenda
Poruka
28.283
Duki ne mislim da li bi menjali, vec na pr da si se dvoumila izmedju 2 slike za sadasnji nalog, pa eto da vidimo kako bi izgledala i ta neka druga varijanta.
Inace, volim da se zezam sa slikama jer nece ni avatar napraviti od mene nesto sto nisam. Ali razumem te i mene bune promene imena.
Znam šta si hteo, samo sam napisala svoj stav.

Da ti odgovorim na temu.

euterpe-apollo-and-the-muses-helene-knoop-1979-norwegian-figurative-painter-tuttart.jpg

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.