Moj kutak u beskonačnom univerzumu

0cf76e75-e672-44f8-8994-4dc6663b253d.jpg


Još kao dete pokušavao sam da spoznam kako je to svemir beskonačan, kako je uopšte moguće da nešto nema kraja i šta se nalazi u tom prostranstvu. Kao i tada, još uvek me hvata jeza od pomisli koje tajne leže, ali me istovremeno fascinira ta mističnost. Kako smo tako mali, a opet tako bitni, vodeći tako čudne živote koji nose radost ali i tugu. :heart:
 
Poslednja izmena od moderatora:
9802c06bb315114f27fa8a4eb4ae1b87.jpg

Muzika jeste najlepša vrsta umetnosti koja je sposobna da u nama probudi najsnažnije emocije, međutim, teško je preneti muziku na pokoljenja ako ne postoji digitalni zapis. Moram biti muzički pismen bez računara i da bar umem svirati jedan instrument. Mnogo truda da bih osetio emociju.

Pisanje? Pisanje je fascinantna umetnost. Sve što nam treba su papir, olovka i znanje kako se čita. To je sve. Kroz te priče mogu se prepričati nečija osećanja, dočarati neko vreme koje je davno prošlo, sada izgubljeno. Ko god je čitao Alisu u zemlji čuda može videti kako se živelo i vreme kada je pisac napisao delo. Mogu se videti pesmice koje su deca tada pevušila u školi.

Književnost je :heart:
 
Je li imaš neke radove fotografisano?
Nemam,nisam razmisljao o tome da se hvalim.Inace strug mi je bio jedna velika busilica,glavu,ili nosac drveta isto pravljeno,a noz iz ruke.Da dodam,znam da covek igra sah jos s tim pravljenim figurama i rekao ni je da ne bi kupovao sah za ne znam koje pare,a da da ove figure.Meni je to najveca sreca.
 
Poslednja izmena:
Nemam,nisam razmisljao o tome da se hvalim.Inace strug mi je bio jedna velika busilica,glavu,ili nosac drveta isto pravljeno,a noz iz ruke.Da dodam,znam da covek igra sah jos s tim pravljenim figurama i rekao ni je da ne bi kupovao sah za ne znam koje pare,a da da ove figure.Meni je to najveca sreca.
Svakako, dobre majstorske ruke ne mogu se zameniti industrijskom proizvodnjom jer se zna da je uložen trud u to.
 
Ja još volim. Dodao sam i
Zaista su dobri sa muzikom. Ali je bonus što pevaju na nemačkom jer je tvrd jezik i daje mu šmeka. Na koncertima bez vatrometa kod njih kao da #nijesedesilo.
Eto ja ti smetam povremeno :D
Svi su dobrodošli na blog sve dok ne provociraju, vredjaju ili se prosto ponašaju neprimereno. :heart: :deda:
 

Back
Top