Quantcast

MOH Airborne

nexxx011

Ističe se
Poruka
2.875
Ne znam da li je već bila neka tema vezana za ovu igru a ako je bila unapred se izvinjavam.
Naime igram ovu igru već neko vreme i čini mi se da je veoma zahtevna.Imam 8600 GT Silent sa 512 MB i 128 bit i 2 GB RAM-a na računaru u kojem je AMD Dual Core 4800+ i poprilično igra zastajkuje.

Da li negde u igri može da se podese stvari npr. kao što su detalji tekstura ili rezolucija kako bih malo eliminisao zastajkivanje u igri?

Hvala unapred!

markoca

Poznat
Poruka
7.190
Imas Options...ili potrazi Configuration Setup ili nesto slicno u Start Menu folderu...
Mora da ti je Antialiasing ukljucen, sto jede RAM memoriju. Iskljuci ga i ako dalje nastavi da secka, smanji senke, i one jedu mnogo RAM-a. Nadam se da je pomoglo :)

nexxx011

Ističe se
Poruka
2.875
Našao sam u folderu gde je instalirana igra Conf. Setup i tu sam namestio sve detalje.Sve mi bilo namešteno na maksimum i sada kada sam smanjio igra leti kao metak.....Hvala!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.