Modni žiri

Sta mislite?
lindsay_price3.jpeg
jtm-03757733385.jpg

мени је ово тужно :(
извлачи је лепота:lol:
 
ovo mi se jako dopada .volela bih da vidim ove pantalone iz drugog ugla.volim ovakve kosulje na preklop,mada nemam ni jednu,nisam ni videla gde se prodaju

Oui, bas su elegantne ove (zvonare?), cela kombinacija je bas lepa, poslovna, savrsena za kancelariju, sastanke, poslovne ruckove, etc. Ne znam gde ih ima, ali verovatno ima slicnih u P. S. Fashionu, Happeningu, Mangu...
 
Jedna od najsimpaticnijih modnih blogerki, planetarno popularna, Cherry Blossom Girl :)

ChloeCape-1.jpg
cherry-blossom-girl-798660-1.jpg

Aliks. :zaljubljena:

Meni najdraza blogerka. Prvenstveno zbog njenih fotografija.

S nesagledivim talentom, istancanim smislom za lepo, stvara carobne fotografije.
Osuncane, pastelne, mirisne.

Pravi pariski sik.

Volim pogled s njene mansarde, stare krovove snenih kvartova Pariza.
Zaboravljene ulice, pasaze, posete Luvru, antikvarne knjige, salonski stan,
fine porcelanske solje i razigrane cajanke, baste s rascvetanim hortenzijama...

Uz Aliksine fotografije najlepse sanjarim. :)


Dopada mi se njen stil, cesto romantican, leprsav, setan, veoma zenstven.
Ponekad retro, boho.
Sa sjajnim svevremenskim komadima (kamel kaput, pelerina, komadi u mornarskom stilu...)

Na prikazanim fotkama prva kombinacija mi se veoma dopada.
Odlican spoj sive i bez s daskom boje konjaka na tasni.
Pelerina u kombinaciji s dugim rukavicama - sjajno.
Mala zamerka na iscepane farke. Ali valjda je to sada kul. :)

Na drugoj kombi ne ljubim jaknu, pogotovu krzno (pretpostavljam prirodno).
Ostalo, uske pantalone cudesnog tona masline i majica na pruge, prija mom oku.
Prugice su mi uvek fantasticne. :) I sama ih rado nosim.










 
prva kombinacija jako lepa ali i ja imam zamerke na iscepane framerke. Alergicna sam na pocepane farmerke....Ali pelerinica je san snova!

Na drugoj takodje hejtujem krzno ( nekako mi ne ide..ne uklapa se...rushi harmoniju) ali bez toga, volim kozne jaknice tako da je sve skupa lepo!
 
Meni se svidja jakna na drugoj slicici, samo bez krzna, nekako mi ne ide uz ovaj stil.

http://4.***************/-suizi573h1c/TrqP2ZPVpjI/AAAAAAAAChc/Typ0f0HNWDM/s640/nicole-kidman-keith-urban-bmi-country-awards-01.jpg
Sad cu ja da budem crna ovca, ali meni se bas dopada ova haljina :)
 
Sad cu ja da budem crna ovca, ali meni se bas dopada ova haljina :)

Haljina je blesava, ne znam šta bih drugo rekla. Ali ne smeta mi toliko haljina, nego način na koji je ona nosi - kao neku večernju gala varijantu. Ja bih ovakvu ludost nosila drugačije, sa podignutom kosom (one čupave punđice na vrh glave), cokulama i kožnom jaknom, ili malo kraću varijantu sa platforma sandalama. Mislim, napravila bih pravu lujku od sebe, da se slažem uz haljinu : )
 
Da da, tako bi bolje izgledalo (sa jaknom i cokulama), jos da je i kraca haljina. (ja ne moram ni da se pravim, vec jesam lujka izgleda)
Ja bih je ladno kupila da je do $100, al mi nesto govori da je mnogo vise :mrgreen:
 
Haljina je blesava, ne znam šta bih drugo rekla. Ali ne smeta mi toliko haljina, nego način na koji je ona nosi - kao neku večernju gala varijantu. Ja bih ovakvu ludost nosila drugačije, sa podignutom kosom (one čupave punđice na vrh glave), cokulama i kožnom jaknom, ili malo kraću varijantu sa platforma sandalama. Mislim, napravila bih pravu lujku od sebe, da se slažem uz haljinu : )

с јакном се не би видела поента,,,мислим тај изрез :mrgreen:
али слажем се за остало :lol:
 
Haljina je blesava, ne znam šta bih drugo rekla. Ali ne smeta mi toliko haljina, nego način na koji je ona nosi - kao neku večernju gala varijantu. Ja bih ovakvu ludost nosila drugačije, sa podignutom kosom (one čupave punđice na vrh glave), cokulama i kožnom jaknom, ili malo kraću varijantu sa platforma sandalama. Mislim, napravila bih pravu lujku od sebe, da se slažem uz haljinu : )


Fenomenalan predlog. :) Veoma kul i hipsterski.

Haljina uopste ne prija mom oku, prilicno je groteskna, ali u gorepomenutom aranzmanu bi, iskreno verujem, funkcionisala.

Dodala bih jos doktorsku tasnu. :)

Cupava sam svakodnevno, nema potrebe za pundjicom. :)
 
Jedna od najsimpaticnijih modnih blogerki, planetarno popularna, Cherry Blossom Girl :)

ChloeCape-1.jpg
cherry-blossom-girl-798660-1.jpg



Garderoba sama po sebi je OK.
Mada, nekako... ukupni utisak mi je - već viđeno. :neutral:
Posebno mi je antipatičan stav devojke... Prenemagački. :neutral:
Inače dotičnu prvi put vidim. Ne pratim modne blogove... Naletim na njih ali ih ne pamtim.

***

Danica Maksimović

108bux3-1.jpg
 
Poslednja izmena:
***

Danica Maksimović

108bux3.jpg

Sviđaju mi se samo boje (maslinasto zeleno i bež sandale). Ne razumem smisao kominacije (jaknica, čvorovi iznad sandala) i čudno je da se ovako obukla, jer komplet ističe guzu i stomak (izgledaju veći). Ovo bi možda pristojno stajalo na nekom jako vitkom telu, a kod nje, još u kominaciji sa dugačkom, farbanom i puštenom kosom ... meni liči na nekoga ko je zaboravio da više nije devojka.

Sad sam je guglala, evo još jedna kombinacija:
danica-maksimovic-2.jpg


I šta kažu stručnjaci:
Marko Nikolić, šminker: Neverovatno negovana žena. 10/10
Aleksandar Kapriš, frizer: Uvek besprekorna. 10/10
Srđan Vekić, kreator: Interesantno i svedeno u formi, a sa druge strane sasvim dovoljno efektno. Jako je lepo što nije preterala ni u čemu, pa zaista deluje dostojanstveno i prijatno za oko. 9/10 http://www.scandal.rs/18472/
 
Poslednja izmena:

Back
Top