Modni žiri

hilary_duff_300x400.jpg
 
Ocjena 4.Majica i torba mi se ne sviđaju...a hlače,da ih vidim malo bolje,možda bi i ocjena bila viša.Frizura...klasična,ali lijepa...previše nakita po rukama. :(

Evo tebi sada jedan čikica,pa da vidim kako ti se on čini.:D
keith_urban-sunday-rose.jpg
 
Poslednja izmena:
Ocjena 4.Majica i torba mi se ne sviđaju...a hlače,da ih vidim malo bolje,možda bi i ocjena bila viša.Frizura...klasična,ali lijepa...previše nakita po rukama. :(

Evo tebi sada jedan čikica,pa da vidim kako ti se on čini.:D
keith_urban-sunday-rose.jpg

Farke i kajs mi se svidjaju...Ovo gore, nista...Aj i kosulja moze prodje ali majca nikako...Onaj kajs na rukama mi se takodje ne svidja...Friz po meni ocajan...Zao mi je ako pljujem tvog idola:D

Ocena 7
 
Ne znam ko je,iskreno.
Znam samo da ko god da je,zaslužuje najnižu ocjenu,1.Prvo jer nema grudnjak,haljina joj ne stoji,mršava je...i ne sviđa mi se što šljašti...i po meni ovdje fali nešto nakita,neki manji lančić i eventualno minđuše,jer ih ne primjećujem.Nekak mi izgleda monotono...

jennifer-lopez.226.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ne znam ko je,iskreno.
Znam samo da ko god da je,zaslužuje najnižu ocjenu,1.Prvo jer nema grudnjak,haljina joj ne stoji,mršava je...i ne sviđa mi se što šljašti...i po meni ovdje fali nešto nakita,neki manji lančić i eventualno minđuše,jer ih ne primjećujem.Nekak mi izgleda monotono...

jennifer-lopez.226.jpg

P E R F E C T:cmok:

janetjackson1.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ovo i nije baš nešto posebno...Kačket je super,takođe i ovaj kratki duks,simpatičan je,ali valjalo bi da nije ovoliko poparan :D..e sad...majica mi se nikako ne sviđa.prekratka je...a ovo dole baš i ne vidim dobro šta je...nekakve hlače ili .... ?
Ocjena 5.

Fashion_Rocks_2006_Rihana.jpg
 
J.Lo je čisti promašaj,a tako i Ben Affleck.Ocjena 1.
Haljina je bezvezna,ružna je i boja.
Košulja u gospodina je previše svijetla, a sako mi je više starački,nego za njega.

Jennifer_Aniston.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
Izgleda.:D

Ova dama je za ocjenu 5.Kroj haljine mi se sviđa,ali boja ne,jer previše sija.Cipele su loše skroz,a frizura..i nije tako loša.

A gospodin...za 9.Cipele sve kvare,ostalo je sve na mjestu.

christina_aguilera.jpg
 
izuzetno lepa zena blagoslovenom stanju...trebala bi blistati i pleniti svojom pojavom...:)
mozda da je obukla nesto lezernije, leprsavije i diskretnijeg dezena...:(

ne dopada mi se haljina...presareno_napadna...:( ocena 2

SEVERINA1Thumbnail.jpg
 

Back
Top