Moderator

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
...najjači Grobar svih naših naroda i narodnosti!!!:lol::lol::lol:

617_partizan.jpg
 
Drago mi je što verujete u mene i što me predlažete za moderatora.
Međutim, ja ne želim da imam nikakvu funkciju na forumu. Ne želim da delim pravdu na Fudbalu, među svojima. Mislim da to ne bih mogao.
Žao mi je, ali morate da nađete nekog drugog. Uostalom, i ne morate, tab odlično radi posao
 
Drago mi je što verujete u mene i što me predlažete za moderatora.
Međutim, ja ne želim da imam nikakvu funkciju na forumu. Ne želim da delim pravdu na Fudbalu, među svojima. Mislim da to ne bih mogao.
Žao mi je, ali morate da nađete nekog drugog. Uostalom, i ne morate, tab odlično radi posao

Lepo i iskreno rečeno. ;)
 
Poz Ljudi. Hvala sto me preporucujete, ali ne znam da li bi to mogla.Uvek bi bilo nezadovoljnih, a ne zelim da kidam zivce niti da se svadjam. Ja predlazem da ostane samo tab, a ako stvari izmaknu kontroli onda cu mu se pridruziti. Jel' moze tako?
 
Eto nam ga sad...:confused: Toliko o krompirima!!!:lol::lol::lol::lol:


Ajde Tab, kao moderator, postavi sad ti jednu temu sa anketom tipa Delije vs Grobari, pa da se opet tamo malo izvrstamo i prebrojimo (nismo odavno)!!! Izgleda da nam baš treba novi popis kako bi smo se bolje snašli prilikom predlaganja, a i zbog upoznavanja novopridošlih članova!!!!!!
Fino se tamo svi popišemo, navijački (klubski) identifikujemo (naročito ovi novopridošli članovi) pa možda svi skupa bolje sagledamo i ostale alternative za postavljenje drugog moda!!! Mislim, ja znam ko nam je u Sindikatu, a ko nije, al' kontam puno vremena je prošlo otkako smo se zadnji put prebrojavali i poredili, puno je novopridošlih članova na pdf-u pa, onako... bio bi red da u novu godinu uđemo i sa novim "popisom"!!!:roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top