Moć

Nisi je razumeo, na tvoj komentar u temi Vage, ostavio si svoju kartu i sa njom se prepucavao, odnosno, cikao si je za 8 polje njeno a ona se primila u trenu, jer je Ovan a ti Vaga. Pa si joj dao kartu i rekao da ti ne dira 8 polje. Ja sam onda stavila svoj komentar na tukartu, pa ga pogledaj, o njemu te pitam. A onase nadovezala u sali za to..ne za Arkana.. Bas si nesto odlutao. Treba li ti pomoc da se vratis?
 
:lol:
Nisi je razumeo, na tvoj komentar u temi Vage, ostavio si svoju kartu i sa njom se prepucavao, odnosno, cikao si je za 8 polje njeno a ona se primila u trenu, jer je Ovan a ti Vaga. Pa si joj dao kartu i rekao da ti ne dira 8 polje. Ja sam onda stavila svoj komentar na tukartu, pa ga pogledaj, o njemu te pitam. A onase nadovezala u sali za to..ne za Arkana.. Bas si nesto odlutao. Treba li ti pomoc da se vratis?

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
.... Mene je uvijek zanimalo kako jako poznati ljudi to postanu, gdje se skriva ta moć....

Prvi horoskop koji mi je dugo vremena bio težak za tumačiti je upravo Hitlerov.
Tisuće puta analiziran...
Blizina Jupitera i Mjeseca po mom mišljenju uvijek daje moć i uspjeh.

Na Miloševićevom primjeru se vidi isto. Konjukcija Mjeseca i Plutona. Fatalna podrška naroda ali i isto stradanje tog naroda....

Ja imam konjukciju meseca i plutona, pa jos mesec u trigonu sa MC, pa pluton sextil sunce, pa i Jupiter u 10. kuci....znaci, ja sam vaš sledeći predsednik! :lol: :lol:
 
mjesec 0 pluton je jako opasan za trudnoće

kad postanem novi predsednik, uzeću vas za savetnike....pa po ugovoru o delu imacete plate oko 160.000, može? :D

šalu na stranu, moja konjukcija mesec-pluton nije toliko jaka, orbis je veci od 3 stepena...
ali, jajnici - pomalo policistični (pluton), naročito desni (kod žena mesec označava desnu stranu, sunce levu, a kod muškaraca obrnuto). U svakom slučaju, nemam nekih naročitih problema, da kucnem u drvo :D
 
nije jaka ČAK tri stupnja :D

pa konjukcije rade nekad i do 10 stupnja i više ako je mjesec u pitanju.

dušo draga 3 stupnja je itekako jaaaaka konjukcija.
 
e, al ajde da se vratimo na temu moći...

ja takodje mislim da pluton i saturn moraju biti jaki u horoskopu moćne osobe...a verovatno i sunce ili bar lav.
Možda čak i fiksne zvezde...ma, ne možda, nego sigurno :)

al mi nije jasno što ste baš izabrali Cecu kao primer moći? Ne smatram je naročito moćnom, iako jeste jako popularna, al moćna...pa, nije.

Daj bolje da vidimo Miškovićevu kartu :D
 
nije jaka ČAK tri stupnja :D

pa konjukcije rade nekad i do 10 stupnja i više ako je mjesec u pitanju.

dušo draga 3 stupnja je itekako jaaaaka konjukcija.

znam da konjukcije ''rade'' i do 10 stepeni, al ovde je konkretno u pitanju orbis od 6 stepeni, kod mene (zato i rekoh orbis VEĆI od tri;))
a kolko znam naaaaaajjače su konjukcije (pa i ostali aspekti) od 0 do 3 stepena :)
 
ne. to uopće nije istina.

da se razgovarati sa strankinjama. ne samo kod vas nego i općenito. fransukinje, nizozemke dosta ih znam itd... ove naše su jako umišljene, teške sponzoruše i jako mnogo kalkuliraju.
 
Dobro, ti to znas bolje....samo da su npr Splicanke lepe, lepe su... ne videh lepse zene nego tamo...
E sad, Francuskinje npr nisu lepe ali su pune sarma, seksipila...kao da im je svima Pluton u konj. sa Mesecom :)...a to je po meni mnogo vaznije/privlacnije od puke lepote....
 
Dobro, ti to znas bolje....samo da su npr Splicanke lepe, lepe su... ne videh lepse zene nego tamo...
E sad, Francuskinje npr nisu lepe ali su pune sarma, seksipila...kao da im je svima Pluton u konj. sa Mesecom :)...a to je po meni mnogo vaznije/privlacnije od puke lepote....

Je, zaista su Splicanke puno lipe...Malo su za moj ukus sminkerice, ali dobro (: ...
A i meni je harizma mnogo bitnija. Puno puta sam srela lipe ljude, ali su mi nekako prazni, pa sva ta lipota nekako padne u vodu...
 
Je, zaista su Splicanke puno lipe...Malo su za moj ukus sminkerice, ali dobro (: ...
A i meni je harizma mnogo bitnija. Puno puta sam srela lipe ljude, ali su mi nekako prazni, pa sva ta lipota nekako padne u vodu...

splićanke znaju biti dosta umišljene.

njima moraš pristupiti baš onako bezobrezno to ih pali ;)
 

Back
Top