Quantcast

Mobilni

Young_blood

Poznat
Poruka
7.399
Ne odvajam se od njega
Samsung-Galaxy-S2.jpg

Evergreen86

Domaćin
Poruka
4.050

psssst :tajna:
nemoj da mi kvaris onlajn ekspirijens
@tema
samsung 5550, pored toga sto ima dzek (shit),pa ne mogu kupim sluske za njega ,super fon :lol:
Mts,najgore ponude ,al najmanje kradu pa ih zato koristim vec par godina
Secam se kad sam imao vip ,pa kad je kredit samnom igrao zmurke, i uvek pobedjivao :lol:
Inace pored ovog imam jos par telefona za koncerte ,beer festove i ostale piz.de materine gde ima ske.njra sto ih mame nisu dovoljno volele kad su bili mali

GhettoBeograd

Poznat
Poruka
7.909
Neki matori SE koji mi sluzi samo za poruke i pozive i sentimentalno sam vezan za njega i Samsung touchscreen koji ima android i imam brdo nekih do jaja aplikacija za zezanje, igrica za ubijnje vremena,wi fi za blejanje na fb-u,twitteru i citanje vesti. Mada tu telenor ima do jaja neku akciju da za 100 din/7 dana imas 200MB a to mi je sasvim dovoljno za zezanje na net-u jos je pregledan kada blejis na net-u sa velikim ekranom i prikazuje isto sajtove kao na kompu za razliku od krsa SE

-Northerian-

Ističe se
Poruka
2.056
imam gowno od telefona ali ga vise volim od svih vasih tacskrin gowana zajedno i pretpostavljam da ga necu menjati dok ne crkne

A i nakon toga kupujem ono sto vi nazivate krsom, znaci neku crnobelu nokiju bez tacskrina, kamere, neta, zike, dilmova, pokemona i ostalih shitova

Ebo vas tacskrin, teracu inat i necu ga kupiti, bagro okorela

RHCP

Aktivan član
Poruka
1.594
Imam stari samsung L760 i ne treba mi bolji, traje mi 5, navikao sam se, odlično me služi, podržava multimedijalne sadržaje određenih formata. Uzgred, zazirem od "pametnih" telefona, tableta i sličnih s.ra.nja.

akutasame94

Iskusan
Banovan
Poruka
5.540
imam gowno od telefona ali ga vise volim od svih vasih tacskrin gowana zajedno i pretpostavljam da ga necu menjati dok ne crkne

A i nakon toga kupujem ono sto vi nazivate krsom, znaci neku crnobelu nokiju bez tacskrina, kamere, neta, zike, dilmova, pokemona i ostalih shitova

Ebo vas tacskrin, teracu inat i necu ga kupiti, bagro okorela

Bravo...

Evo mog...

imgbig.jpg

Poruke i pozivi i dovoljno...

maki.

Aktivan član
Poruka
1.353
trenutno imam neki samsung sa ekranom osjetljivim na dodir koji sam dobila, a sama ne bih kupila isti
u posljednje vrijeme tačskrin radi na silu
pored klasičnih Nokia, obožavam SE sajber šot
ovakav mi je savršen *-*
sony-ericsson-c902-cyber-shot-phone.jpg

akutasame94

Iskusan
Banovan
Poruka
5.540
Dva najbolja telefona koja sam imao i gledacu da ponovo nadjem jedan od ova dva... Ne patim ja za ovim ali kupio bih odmah ovu 2690 (slika 2), a za prvi bih dao bubreg da mi neko nadje novi ili savrseno ocuvani.....

34670779_1.jpg

nokia-2690-mobilni%20telefon.jpg
.

Funny!

Buduća legenda
Poruka
37.524
Ima.... Daj broj pa cu da ti dokazem...

Ja mislim da taj telefon sluzi samo da vidis koliko ima sati...a broj necu dam, nesi zasluzio...prvo plati pice...

@tema

Ja koristim neki...au, cekaj da vidim koji je ovo krsic ljubi ga majka...neki samsung, ne znam koji...uzeo sam ga bio za privremeno, ali sam resio da ga zadrzim zato sto ne zelim da uzimam bic skrin jer sam nekako nespretan sa telefonima, ispadnu cesto...a i vezao sam se za ovaj, boli me dusa kad mi ispadne, sto je jedno 5x na dan...

Poruka
24.664
:lol: svi imaju samsunge. Ja imam samsung galaxy mini i nosim ga svugde,ali od skoro ne mogu na kstaricu. ne znam zasto. Nece da otvori nikako. Bio sam pre telenor,ali sam primetio da mi naplacuju vise pozive i poruke nego sto smo se dogovorili,tako da sada samo picim sa MTS-om i zadovoljan sam.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.