Mnogo bolji zvuk muzike... (DFX)

Kad_LupimLupim:
Sa ili bez DFX-a bilo kakvi obicni kompjuterski zvucnici su kilometrima od iole profesionalnije opreme. A s'obzirom da archi procesor ne vidim neku potrebu. Al' kako hocete. I meni je trebalo par godina da ukapiram sta ima smisla, a sta je prodavanje magle.
Najbolji kompjterski ne mogu ni da prismrde nekim malo boljim zvucnicima na obicnim linijama.
E sad, akose uzme neko pojacalo i pro zvucnici i sve to skocka na racunar sa dobrom zvucnom....to je dozivljaj....samo sto ja od svega toga imam Altec Lansing 621 i najobicniju SB Live
 
Кулиража:
Najbolji kompjterski ne mogu ni da prismrde nekim malo boljim zvucnicima na obicnim linijama.
i da i ne... zavisi ko slusa i sta ocekuje od tog zvuka! Evo, ja sam npr. 100% zadovoljan mojim zvucnicima (Logitech X-220) i integrisanom zvucnom karticom (sa Microstar K8T NEO-FSR)... uopste ne vidim realnu potrebu za necim boljim...
 
ZoNi:
Кулиража:
Najbolji kompjterski ne mogu ni da prismrde nekim malo boljim zvucnicima na obicnim linijama.
i da i ne... zavisi ko slusa i sta ocekuje od tog zvuka! Evo, ja sam npr. 100% zadovoljan mojim zvucnicima (Logitech X-220) i integrisanom zvucnom karticom (sa Microstar K8T NEO-FSR)... uopste ne vidim realnu potrebu za necim boljim...
Ne kazem ja da nisam zadovoljan ovim sto imam.
Ali kad se uporede pro i kompjuterski zvucnici svako ce primetiti veliiiiku razliku
 

Back
Top