МЛАЂАН ДИНКИЋ НОВИ ПРЕМИЈЕР

Elvin:
ok je kad koštunica hoće da vlada srbijom uz pomoć manjina, a nije kada to hoće ds, pa nas onda počastiš histerisanjem po svim mogućim i nemogućim temama pričom o zlom ds-u i manjinama i još otvoriš temu pride? licimuru... :D

Знао сам да ћеш да апнеш удицу.....ахахаха......коњино нилска......ахахаха.......па ово је из оне приче оног нагло подгојеног Шутановца (као да му је неко гурнуо сламку у уво и надувао му главуџу) како ће ВЛАДАТИ СРБИЈОМ УЗ ПОМОЋ МАЊИНА... па где сте сада јајаре из ДС-а - чекате у реду испред врата Воје Коштунице, нормално......... :lol: :lol: :lol:

Шта год да се деси буди сигуран у једно: БОЖА ЂЕЛИЋ, ЗВАНИ ПИЦОПЕВАЦ И МИКИ МАУС - НЕЋЕ БИТИ ПРЕМИЈЕР ДРЖАВЕ СРБИЈЕ! :lol: :lol: :lol:
 
eremita:
Знао сам да ћеш да апнеш удицу.....ахахаха......коњино нилска......ахахаха.......па ово је из оне приче оног нагло подгојеног Шутановца (као да му је неко гурнуо сламку у уво и надувао му главуџу) како ће ВЛАДАТИ СРБИЈОМ УЗ ПОМОЋ МАЊИНА... па где сте сада јајаре из ДС-а - чекате у реду испред врата Воје Коштунице, нормално......... :lol: :lol: :lol:

Шта год да се деси буди сигуран у једно: БОЖА ЂЕЛИЋ, ЗВАНИ ПИЦОПЕВАЦ И МИКИ МАУС - НЕЋЕ БИТИ ПРЕМИЈЕР ДРЖАВЕ СРБИЈЕ! :lol: :lol: :lol:


mita opet u napadu loodila......... :D :D :D

557738we.jpg
 
Elvin:
ko bi rekao da su potomci starih beogradskih porodica takvi nevaspitani licimuri :D

Па сад' ће Пироћанац Мики Маус да нас васпита а и остали провинцијалци са форума.......хехехе...........

а када убрзо дође време да пицопевац ИСПУНИ ДАТА ОБЕЋАЊА У КАМПАЊИ.....ал' ће да буде весело.......



 
Дафмен:
@Корнер заставица
Брате ајде се манемо тога да су нам увек криви Шиптари, Мађари, Усташе... Мислим класичан радикалско шовинстички речник.
Ma ne vredi da mu pricas, korner je najgori radikal na forumu, samo siri "radikalsko-sovinisticki" recnik :lol:
 
@Салвантис
Е а јел знаш шта је најгоре код њих? Што мисле да мржњом према другима показују колико воле Србију и српски народ. То је као она фора кад су питала навијача Звезде и навијача Партизана да ли више воле свој клуб или мрзе супарнички. Навијач Звезде је рекао да наравно више воли Звезду а навијач Партизана да више мрзи Звезду. Показали су обоје ко је прави навијач а ко само хулиган. Нек се не увреде прави навијачи Партизана.
 
Дафмен:
Такође могли би да се манемо ових "надимака" типа Мики Маус, Млохави, Коштуњави,... Помислите да ли би ви волели да вас називају таквим именима. Можда сте још грђи од њих!

Немаш никаквог права да се одричеш РЕЧИ БОЖЕ ЂЕЛИЋА НА ЗАВРШНОЈ КОНВЕНЦИЈИ У када је сам рекао ДА ЛИЧИ НА МИКИ МАУСА - ДИНЗИЈЕВОГ МИША.......па то му је главни предизборни трик - зато је ДС и добиЈо толико гласова.
 

Back
Top