BoyanV
Primećen član
- Poruka
- 726
Ovo je napravljeno sa Veo3 AI, klasični prompt za street interview.
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Već ste odhebani za ratnu odštetu. Pokušali ste. Nije vam prošlo i to je to. Očito si preskočio deo nove istorije i sad se retroaktivno vraćaš na priču koja je završenaRatnoj odšteti, naravno. Ako je Njemačka mogla platiti veći dio reparacija, možete i vi. Bio bi red, zar ne?![]()
Uradak AI. Na kraju sam prestao gledati taj video. Nana sa 4 osnovne objašnjava na engleskom jeziku
То је нешто друго, територије на којима су учињени злочини над Србима, су део Србије, само још нису административно припојене.I srpski sudovi su nenadležni za suđenje za ratne zločine na području bivše Jugoslavije pa su se isto tako samoproglasili nadležnima. Želiš reči da mlatite praznu slamu i stvarate troškove građanima koji iz svog poreza financiraju državu?![]()
Ša ima ba Zaine ? Vrućina.JesT vrućina nego jeste li Dodika priveli pravdi ?kako sarani zrikavog ratnog proftera onaj bozovic kad se zrikavi kurcio kako brani srpsku od migranata
kaze e bas je branis ko sto si je branio u ratu i kad si na tenkovima zauzimao predajnike
tako da ovo sa bosnjacima iz tih planinskih i nizinskih naseobina zvanih bosna unitarna nije nis cudno, samo je cudno kako se ovi prebezi iz srbije loze na to
штра је србија могла да утиче на догађаје у сребреници, босни то би већ било мешање стране државе у унутрашњу политику боснеNesko, ne razumiješ se u pravo. Hrvatska je nastala kao suvremena suverena država 1991. godine i ne može imati nikakve pravne veze s Jasenovcem koji je prestao s radom 1945.S druge strane, današnja Srbija je izravna pravna sljednica one Srbije koja je dobila presudu da nije učinila sve što je u njenoj moć kako bi spriječila genocid u Srebrenici i koja je aktivno podupirala etničko čišćenje i ratne zločine u zemljama bivše Jugoslavije.
![]()
битно је да са вама неће бити повучена, само ти Праљак попиј отров јер је осуђен за све то над муслиманима, што приписујеш нама и ТРТ извести о томеTeško moguće. Bošnjaci su doživjeli etničko čišćenje i genocid od srpske ruke i to je linija koja će zauvijek razdvajati Bošnjake od Srba
Ništa to, u životu valja biti uporan. Čekali su i Židovi 1000 godina da vrate Jeruzalem, čekat ćemo i mi.Već ste odhebani za ratnu odštetu. Pokušali ste. Nije vam prošlo i to je to. Očito si preskočio deo nove istorije i sad se retroaktivno vraćaš na priču koja je završena
Gdje nabavljaš i koliko dođe po gramu?То је нешто друго, територије на којима су учињени злочини над Србима, су део Србије, само још нису административно припојене.
Prespavao si zadnje desetljeće. Srbija je mogla utjecati i utjecala je na događaje izvan svojih granica. Upravo zato je Srbija pravomoćno osuđena da nije učinila što je mogla kako bi spriječila genocid u Srebrenici.штра је србија могла да утиче на догађаје у сребреници, босни то би већ било мешање стране државе у унутрашњу политику босне
Srbiji su dovoljna dva UZP-a, ne treba joj više.битно је да са вама неће бити повучена, само ти Праљак попиј отров јер је осуђен за све то над муслиманима, што приписујеш нама и ТРТ извести о томе![]()
![]()
![]()
Na poslednjim izborima u BiH za Srpske stranke glasalo 760.000, a za muslimanske stranke glasalo 730.000 jasno je da u BiH već sada ima više Srba nego muslimana, jer papir u glasačkoj kutiji je pokazatelj jasan.
Imaš li ti više od 10 godina?!Na poslednjim izborima u BiH za Srpske stranke glasalo 760.000, a za muslimanske stranke glasalo 730.000 jasno je da u BiH već sada ima više Srba nego muslimana, jer papir u glasačkoj kutiji je pokazatelj jasan.