Mitiseri

Lager

Početnik
Poruka
31
Imam cisto lice,ali nos mi je uzas.Imam mnogo mitisera koji su preveliki i ulaze u prvi plan.Imam 17 godina i jedini sam u generaciji koji ima mitisere.Nisam nikome gledao,ajde sto ja imam nego su preveliki i bas su ruzni i ne osjecam se psihicki dobro jer to utice na moj fizicki izgled.STA DA RADIM DA IH UKLONIM-PRIRODNO AKO JE MOGUCE
 
Bar jednom mesecno kozmeticaru (za pocetak, kasnije moze i na dva-tri meseca) na klasicni tretman/ciscenje lica. I naravno svakodnevna nega odgovarajucom kozmetikom.
Ne mozes da se zalis, nista ne preduzimas a ocekujes neko poboljsanje.
 
Imam cisto lice,ali nos mi je uzas.Imam mnogo mitisera koji su preveliki i ulaze u prvi plan.Imam 17 godina i jedini sam u generaciji koji ima mitisere.Nisam nikome gledao,ajde sto ja imam nego su preveliki i bas su ruzni i ne osjecam se psihicki dobro jer to utice na moj fizicki izgled.STA DA RADIM DA IH UKLONIM-PRIRODNO AKO JE MOGUCE

Neprirodno nije ni moguce jer samo ruka kozmeticara moze da ih ukloni.
 
Bar jednom mesecno kozmeticaru (za pocetak, kasnije moze i na dva-tri meseca) na klasicni tretman/ciscenje lica. I naravno svakodnevna nega odgovarajucom kozmetikom.
Ne mozes da se zalis, nista ne preduzimas a ocekujes neko poboljsanje.
Pokusavao sam koziji sapun,djeciji sapun,black mask i mnogo krema i nista
 
Imam cisto lice,ali nos mi je uzas.Imam mnogo mitisera koji su preveliki i ulaze u prvi plan.Imam 17 godina i jedini sam u generaciji koji ima mitisere.Nisam nikome gledao,ajde sto ja imam nego su preveliki i bas su ruzni i ne osjecam se psihicki dobro jer to utice na moj fizicki izgled.STA DA RADIM DA IH UKLONIM-PRIRODNO AKO JE MOGUCE
Hrana i sex
 
Gledao sam na TV-u jednu emisiju,gde je kozni lekar rekla da mitiseri mogu da se cede,ako je to moguc,ali obavezno posle ocistiti ta mesta apotekarskim alkoholom.medjutim uvek je bolje otici kod specijaliste,da pogleda sta je najbolje ili kod kozmeticara,da to ociste.
 
Gledao sam na TV-u jednu emisiju,gde je kozni lekar rekla da mitiseri mogu da se cede,ako je to moguc,ali obavezno posle ocistiti ta mesta apotekarskim alkoholom.medjutim uvek je bolje otici kod specijaliste,da pogleda sta je najbolje ili kod kozmeticara,da to ociste.

A cuj njega, gledao :D
Ko od nas nije cedio mitisere u pubertetu, ali i kasnije? . Iscedis, malo dezinficiras i mirna Backa.
 
Za mitisere je odlično održavanje lica hemijskim pilinzima i to blažim.
Postoje i sapuni sa glikolnom kiselinom kojim sami sebi možemo da pilingujemo lice po uputstvu. Nema ceđenja lica, nema širenja pora, koža glatka.
Dovoljno je jednom u dve nedelje to odraditi samom sebi.

Npr., a ima ih u ponudi milion.
 

Prilozi

  • RL-SPAGLYCOLICMAX - adam2019.jpg
    RL-SPAGLYCOLICMAX - adam2019.jpg
    73,4 KB · Pregleda: 6
Poslednja izmena:

Back
Top