Misljenje o Grandu

Da li mrzite grand??

  • MRZIM GRAND I TE NARODNJAKE

    glasova: 45 78,9%
  • volim grand i narodnjacke pesme

    glasova: 7 12,3%
  • nemam misljenje

    glasova: 5 8,8%

  • Ukupno glasova
    57
  • Anketa je zatvorena .
Tatula(ns):
ako se zanemari muzika, moral, moda, "kulturni modeli", "glamur" i celokupna vizuelna slika, u tom slucaju je GRAND ODLICAN :D

AHAHAHAHAHA
a088.gif

e pa svašta...
a068.gif
 
ja mislim da su ovde svi,izuzev lize i onog s pink avatarom(nisam mu zapamtila nick,bio je na starkama i jeo go.vna non-stop) metalci ili rockeri...tu i tamo po neki hoper ili denser...
protiv granda...pa sta ja znam...grand mrzim iz dubine duse...
najgore je kada vidim devojcice mojih godina ili mladje od mene kako pevaju neke pesme tipa:"s kim si sinoc bio..."
 
ja mislim da su ovde svi,izuzev lize i onog s pink avatarom(nisam mu zapamtila nick,bio je na starkama i jeo go.vna non-stop) metalci ili rockeri...
ja nisam :D:D volim i metal, rock, ali i r'n'b,... (grand NIJE r'n'b :evil: )

jos samo jedan komentar. ok razumem da na zurkama ne moze da se slusa mocart ili tako nesto, ali zasto mora muzika koja ima tekstove u kojima sve vrvi od GACICA,MERCEDESA, BUNDI.... :(
 
DeteSunca:
rokeri i metalci ubedljiva većina na ovom forumu i da malo ko od njih može da dođe do reči.

Zato odete na forum RTS-a, tamo ljudi teško da su uopšte čuli za bilo šta što se ne može videti/čuti na RTS-u ili Pinku! Ala bi tamo opcija 2 ubedljivo pobedila! :lol:
(nisam proveravao, tek ako postoji neki grandov forum, qq lele! :lol: )
 
svi ga mrze ali znaju tonu pevaca i pesama cccccccc
ja nemam pojma nista keve mi kibam kad je to na TV-u ali sam nabavio cetnicke,rokere s moravu i simnan sakica i pustim i umirem od smeha valjam se i bacakam.cetnicke su neki dede zapjevaju rokeri s moravu imaju 'STRAVA' tekstove npr. TURIO LJUBISA PIVO DA SE LADI A ZABORAVIO FLASU DA IZVADI ili KRKENZI KIKIRIKI EVRI DEJ.a sinan zbog toga sto zezam drugaricu koja je neki tamo punkerka kao ramonsi i to pa joj pustam sinana na uvce pa se ona naljuti pa je ja zajebavam ceo dan..... eto to je ceo moj dodir sa narodnjacima
 

Back
Top