MISLI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Muškarci su, može biti inteligentniji od žena ali ja nisam videla nijednu ženu,
koja juri za glupim muškarcem...i divi se njegovim lepim nogama ! ...
:manikir:
 
Suosećanje je važnije od intelekta da bi prizvalo ljubav, koja je potrebna za mirovni rad,
a intuicija je ponekad bolji reflektor u tamnoj noći ... nego zdrav razum ! ...

Beti Vilijams
 
Kad se žalimo da nam mnogi ljudi dosađuju i kradu vreme svojim posetama i razgovorima i svojim traženjem saveta ili usluga, mi to činimo samo napola iskreno.
U stvari, jedino što mi žalimo to je: što to nisu neki drugi i drukčiji ljudi. I ništa drugo.

Ivo Andrić
 
536972_536231706426936_1598503946_n.jpg
 
Usamljenost nije u tome što smo sami, nego u tome što ne postoji ništa za čim čeznemo.

Nikada nemamo dovoljno vremena za one koji nas vole, već samo za one koje mi volimo.

Menjam buduće blagostanje za nekadašnju nadu.

Danas svako ima mobilni telefon, ali mnogi nemaju kome da telefoniraju. Nikada sastaviti sva dobra!

kapor.jpg


Momo Kapor 08.04.1937 - 03.03.2010

Srećan rođendan Momo !
 
Sve je više onih koji najplemenitije reči: - Volim te!; i - Oprosti mi!; - koriste kao najobičnije poštapalice u savkodnevnom govoru, bez istinski doživljenih emocija koje te divne reči bude u srcu i duši svakog normalnog ljudskog stvorenja. - (m.m.)
 
Sve je više onih koji najplemenitije reči: - Volim te!; i - Oprosti mi!; - koriste kao najobičnije poštapalice u savkodnevnom govoru, bez istinski doživljenih emocija koje te divne reči pobudjuju u srcu i duši svakog normalnog ljudskog stvorenja. - (m.m.)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top