Miskovic srbizuje Pacificki okean !!

Cccc...vidiš li ti sliku? Vidiš li ti kako se beli onaj pesak?
Oš da zatreš sopstvenu zemlju? Pusta da ostane, kad svi Srbi promene državljanstvo i po'itaju pod palme?
z:((

e sto se tice tog belog peska ja se malo tu razumem pa cu da ti objasnim kako je taj pesak beo

e ovako. u okeanima i morima na koralnim grebenima zivi jedna vrsta morskih riba koja se zove parrot fish. ima ih vise vrsta a zajednicko im je da jedu sve do ceg mogu da dodju izmedju ostalog i same korale . i kad pojedu korale oni ih u stomacima obrade tako da izvuku hranljive materije a koralni materijal ostali samelju u pesak i prakticno taj pesak is*****ju i onda se taj pesak talozi i tako nastaju koralni atoili p relepe plaze sa belim peskom . za sve je zasluzna/kriva tzv parrot fish riba z:D

evo ti jedan primerak kako izgleda a velicine su negde oko pola metra i vrlo su zanimljive prilikom ronjenja za posmatranje

ParrotFish.JPG
 
e sto se tice tog belog peska ja se malo tu razumem pa cu da ti objasnim kako je taj pesak beo

e ovako. u okeanima i morima na koralnim grebenima zivi jedna vrsta morskih riba koja se zove parrot fish. ima ih vise vrsta a zajednicko im je da jedu sve do ceg mogu da dodju izmedju ostalog i same korale . i kad pojedu korale oni ih u stomacima obrade tako da izvuku hranljive materije a koralni materijal ostali samelju u pesak i prakticno taj pesak is*****ju i onda se taj pesak talozi i tako nastaju koralni atoili p relepe plaze sa belim peskom . za sve je zasluzna/kriva tzv parrot fish riba z:D

evo ti jedan primerak kako izgleda a velicine su negde oko pola metra i vrlo su zanimljive prilikom ronjenja za posmatranje

ParrotFish.JPG

Nadam se da te ribice nece da mi pojedu svu gudru :(
 
Pre dva dana sam razgovarao sa Dinkicem i kaze mi da Miskovic krece u osvajanje Pacifika. Naime ima plan da kupi sto vise ostrva na Pacifiku, a ima ih milion, i da onda tamo formira teritorijalni integritet Srbije. Naravno covek planira da napravi i infrastrukturu i sve.

Bice raspisan konkurs za iseljenike.

Da li bi ste se iselili na neko od ovih ostrva?

581-2682~Paradise-Beach-One-Foot-Island-Aitutaki-Cook-Islands-South-Pacific-Islands-Posters.jpg


lele pa ti si grdji od mene z:)
 

Back
Top