Misao pre nego zaspite

Prekognisticar

Zainteresovan član
Poruka
323
ako ima slična tema ,kanta
nego, misao , dobra , osrednja , kakva i da je što vam se vrzma u glavi pre nego vas uspe uhvatiti san , ili ti mi koja vas misao proganja a treba sa se spava
Odlicna tema nije ovo za kantu i da ima slicnih :)
Uglavnom iniciram snove u zavisnosti u kom smeru bi zeleo da idu sta ja znam to mi je nekako za sada najjinteresantnije.
Ponekad samo utonem u san razmisljajuci o stvarima koje me okruzuju.A ponekad pokusavam astralnu projekciju ili pokusavam neke vezbice za lucidnost u snovima al mi to nesto bas i ne ide pa prestao sa tim da ne gubim vreme bezveze :)
U svakom slucaju ne treba mi mnogo vremena da utonem u san.

Manga Hilux

Buduća legenda
Moderator
Poruka
40.934
Odlicna tema nije ovo za kantu i da ima slicnih :)
Uglavnom iniciram snove u zavisnosti u kom smeru bi zeleo da idu sta ja znam to mi je nekako za sada najjinteresantnije.
Ponekad samo utonem u san razmisljajuci o stvarima koje me okruzuju.A ponekad pokusavam astralnu projekciju ili pokusavam neke vezbice za lucidnost u snovima al mi to nesto bas i ne ide pa prestao sa tim da ne gubim vreme bezveze :)
U svakom slucaju ne treba mi mnogo vremena da utonem u san.
ok je , sve tačno , ali ponekad kad legnemo pa se napravi suma sumarum dana i poneka misao ostane kao potsetnik za to drugo jutro

Prekognisticar

Zainteresovan član
Poruka
323
Jeste al po nekom mom razmisljanju najjbolje je pustiti podsvest da odradi svoje samo zadati zadatak u kom smeru da ide a za to su zakon inicirani snovi.
Mislim da je daleko bolje razmisljati budan o danu sta se uradilo i sta treba da se odradi sutra dok horizontala treba da sluzi samo za opustanje i uzivanje ;)

Manga Hilux

Buduća legenda
Moderator
Poruka
40.934
Jeste al po nekom mom razmisljanju najjbolje je pustiti podsvest da odradi svoje samo zadati zadatak u kom smeru da ide a za to su zakon inicirani snovi.
Mislim da je daleko bolje razmisljati budan o danu sta se uradilo i sta treba da se odradi sutra dok horizontala treba da sluzi samo za opustanje i uzivanje ;)
tačno :ok:
podsvest je čudna sorta svesnosti , radi ona a da nikoga i ne pita

bmaxa

Buduća legenda
Poruka
40.312
nekad, kad resavam problem, resenje mi dodje u snu...

Antihejter

Domaćin
Poruka
4.312
Meni tako nedostaje ono vreme kad sam bio dete pa zaspim u dnevnoj sobi ispred televizora, onda me u najslađem polusnu prenesu u moju sobu...
Nedostaje mi taj osećaj pospanosti pre nego što dođe pravi san, sad legnem i nema toga "spava mi se", meni se nikad ne spava ali moram.
Ako treba uzeću što reče čovek "Sanval".