Miša Brkić: ako ne ukine zdravstveno osiguranje i školovanje Srbija ide u bankrot?

Рале, не лупетај!
Ко има сома евра плату?:hahaha:
Ево, да ти кажем ја, из прве реуке, плате су нам између 40 и 50 хиљада у ДЗ, зависи колико оддежураш месечно.Специјалисти имају око 55 плус дежурства. Па ти сад то претвори у евриће.

Друго, ни сад, што се тиче материјала није добро.
Увелико се многе врсте завоја не купују, па се не купују одређене дебљине конаца, да не говорим о томе колико су нам болнице руиниране, на каквим се душецима спава, поцепаним чаршафима...а тек корупција, то је посебна прича.
У Београду установе немају шта им треба, а прошетај мало по унутрашњости да видиш каква је тек тамо беда.

И немој о здравству 'леба ти!:worth:

Ovu treba o'ma zenit', pored nje ni gladan ni boles'an :mrgreen:
 
Рале, не лупетај!
Ко има сома евра плату?:hahaha:
Ево, да ти кажем ја, из прве реуке, плате су нам између 40 и 50 хиљада у ДЗ, зависи колико оддежураш месечно.Специјалисти имају око 55 плус дежурства. Па ти сад то претвори у евриће.

Друго, ни сад, што се тиче материјала није добро.
Увелико се многе врсте завоја не купују, па се не купују одређене дебљине конаца, да не говорим о томе колико су нам болнице руиниране, на каквим се душецима спава, поцепаним чаршафима...а тек корупција, то је посебна прича.
У Београду установе немају шта им треба, а прошетај мало по унутрашњости да видиш каква је тек тамо беда.

И немој о здравству 'леба ти!:worth:

Sofija ne lupetaj!:mrgreen:
Plate doktora u gradskoj bolnici su oko soma evra info iz prve ruke
a sestre imaju oko 35-40 000.
Ja nisam rekao da je situacija dobra u zdravstu, samo poredim kakva je bila pre
a korupcije je uvek bilo i bice.
 
Sofija ne lupetaj!:mrgreen:
Plate doktora u gradskoj bolnici su oko soma evra info iz prve ruke
a sestre imaju oko 35-40 000.
Ja nisam rekao da je situacija dobra u zdravstu, samo poredim kakva je bila pre
a korupcije je uvek bilo i bice.
:eek: :eek:
Е свашта!:lol:

Профани на факултету имају преко 100 хиљада, а у Градској болници има њих који предају на факсу, истина болнички доктори имају веће плате од ових из ДЗ-а, али то није сома евра!!!, моја сестра као др у дому здравља има око 45 хиљада...а за сестре да им је толика плата...ајооој, па ко те је то тако масно слагао!?:lol:
Сестре имају ултра лоше плате!
 
:eek: :eek:
Е свашта!:lol:

Профани на факултету имају преко 100 хиљада, а у Градској болници има њих који предају на факсу, истина болнички доктори имају веће плате од ових из ДЗ-а, али то није сома евра!!!, моја сестра као др у дому здравља има око 45 хиљада...а за сестре да им је толика плата...ајооој, па ко те је то тако масно слагао!?:lol:
Сестре имају ултра лоше плате!

dobro nek je 45 000 to je 500 evra
koliko je imala pre 5 okt.?
 
dobro nek je 45 000 to je 500 evra
koliko je imala pre 5 okt.?
Пре петог октобра су биле марке, за почетак.
Плате су биле, опет како коме, око 250-300 па навише.
С обзиром да је евро донео 100% инфлацију, прерачунај- плате су остале исте.;):lol:
250 марака= 500 евра;)

Е сад, оно што данас чупа докторе су фармацеутске куће- плаћају разме стварчице.
Алифарамцеутске куће су доживеле експанзију на нашим просторима од релативно скоро- то није зависило од Милошевића нити од те претходне власти.
Чак сам сигурна да би било исто да су они остали, јер у лековима су велике паре, а ти СПС-ЈУЛ лопови шансу за зараду на том пољу сигурно не би пропустили, као што је нису пропустили ни ови лопови.
 
Пре петог октобра су биле марке, за почетак.
Плате су биле, опет како коме, око 250-300 па навише.
С обзиром да је евро донео 100% инфлацију, прерачунај- плате су остале исте.;):lol:
250 марака= 500 евра;)

jos samo da i sebe ubedis u to sto govoris:mrgreen:
plate bile 250 dm:hahaha:
plate su bile 50 -100dm plafon
 
Poslednja izmena:
Али Рале, нису суштина на овој теми плате доктора.

Већ то да ће народ остати без здравственог осигурања.;)

Kolegice,to je neminovno.To je nazalost jedini nacin da se lumpen proleterijat dozove pameti.Mora izgubiti pravo na sve i jos kada izgubi posao pocece misliti glavom a ne organom za sedenje.
 
Kolegice,to je neminovno.To je nazalost jedini nacin da se lumpen proleterijat dozove pameti.Mora izgubiti pravo na sve i jos kada izgubi posao pocece misliti glavom a ne organom za sedenje.

kako poseješ tako ceš i žnjeti ;)

Свесна сам ја да док народ не огладни, неће схватити нити мислити исправно.
Али ми је ипак жао.
Јао људи, па ви треба да видите каолико је народ сиромашан и јадан, већ сад...а тек ће да буде.
Туга бре!:( :(
 
Хммм, да ли треба? Да ли је овај народ баш толико лоше заслужио?
Нисам за аболирање народа од кривице, али ипак, што је много, много је.:thumbdown:

kolegice,sleduje Vam isti odgovor.
Do otreznjenja moze doci samo na nacin da stanovnistvu sve postane nedostupno do opasnosti po bioloski opstanak.
 
Kolegice,to je neminovno.To je nazalost jedini nacin da se lumpen proleterijat dozove pameti.Mora izgubiti pravo na sve i jos kada izgubi posao pocece misliti glavom a ne organom za sedenje.

Ma nece ni onda. Vec vidim dobar biznis za koju godinu u Srbiji...otkup organa.....odes zavalis bubreg pa dokle prezivis sa tim parama i tako redom....:D
 
Poslednja izmena:
Свесна сам ја да док народ не огладни, неће схватити нити мислити исправно.
Али ми је ипак жао.
Јао људи, па ви треба да видите каолико је народ сиромашан и јадан, већ сад...а тек ће да буде.
Туга бре!:( :(

Kolegice zaista niste u pravu.Narod je iskvario nakaradni sistem drzavnog socijalizma i ova budalastina koje se cini poslednjih 9 godina.Imbecili rasprodaju sve zivo i tim novcem hrane lumpen proleterijat.Njima su samo bitne plate,plate,plate....pojma nemaju da li su zaradili novac ili ne.
Svaki duvac u pistaljku i namenski balon i svaki lupach u serpu je dobio drzavni posao.
Vise para za tako nesto nema i konacno nece nikada ni biti.
Kako njihovi EU i drugi favoriti to nikada nece priznati preostaje im da nastave da kljusaju za njima ili da se dozovu pameti.
 
Kolegice zaista niste u pravu.Narod je iskvario nakaradni sistem drzavnog socijalizma i ova budalastina koje se cini poslednjih 9 godina.Imbecili rasprodaju sve zivo i tim novcem hrane lumpen proleterijat.Njima su samo bitne plate,plate,plate....pojma nemaju da li su zaradili novac ili ne.Svaki duvac u pistaljku i namenski balon i svaki lupach u serpu je dobio drzavni posao.
Vise para za tako nesto nema i konacno nece nikada ni biti.
Kako njihovi EU i drugi favoriti to nikada nece priznati preostaje im da nastave da kljusaju za njima ili da se dozovu pameti.
Тачно.:(
 
nije ali je tihi opet poceo da halucinira poredeci stanje u vreme sankcija i sada

nista ja ne poredim samo sam rekao da misa brkic preporucuje ukidanje zdravstvenog osiguranja i besplatnog skolovanja . to je to.

a cak i za vreme slobe smo imali besplatno skolstvo i zdravstvo a sada pod demokrata izgleda to vise necemo imati.
 

Back
Top