Mirko Cvetković za S media: Povlačim se iz politike, pokrenuću privatni biznis

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.297
Posle četvorogodišnjeg predsedavanja Vladom Srbije, dosadašnji premijer Mirko Cvetković odlazi u opoziciju. U intervjuu za S media portal Cvetković otkriva svoje poslovne planove za budućnost.


Mirko Cvetković, bivši predsednik Vlade Srbije, ovog jula po prvi put je posle četiri godine seo u skupštinsku klupu kao opozicija. U razgovoru za S media portal kaže da je veoma pažljivo saslušao ekspoze svog naslednika Ivice Dačića.

- Ekspoze obuhvata sva osnovna pitanja i elemente, što sam od novog mandatara i očekivao - kaže Mirko Cvetković za S media portal. - Ono što me je najviše interesovalo je na koji način će ekonomski biti rešen problem deficita koji je najavljen. Dato je nekoliko ideja.

Kako ih ocenjujete sa stručne strane?

- One su previše opšte da bih mogao da ih komentarišem.

Predstavnici većeg dela opozicije, kojoj sada pripada i Demokratska stranka, ocenjuju da je ekspoze mandatara Dačića zvučao kao "spisak lepih želja", a oni oštriji kažu da plan nove Vlade zvuči kao da sadašnji mandatar nije participirao u prethodnoj vlasti. Da li se slažete sa tim?

- Ne bih da politizujem priču, dovoljno će biti ako kažem da vidim da je u ovoj novoj Vladi Srbije devet ministara iz moje Vlade.

Kakvi su vaši politički planovi za budućnost?

- Napuštam politiku. Ostaću na mestu poslanika još nekoliko meseci, a od januara iduće godine idem u privatni biznis.

http://www.smedia.rs/spress/vest/17...se-iz-politike-pokrenucu-privatni-biznis.html


%&$%& ti %&/$%&/ lopovsku
 
kakav je to autoritet bio... Mirko zauvek u nasim srcima

67007_mirko-cvetkovic-cekic01-fonet-fonetnenad-orevi_f.jpg
 
To ti je super ideja.On je ionako bio marioneta pa nek svedoci protiv glavnih krivaca sada.:ok:

Ma za njega nam je lako, a ioak je neki gradski covek, isao i u skole, ali onako , samo zbog pameti, ne i zbog partije.

Mene danas vise muce dve osobe,licnosti,spodobe, a koje kreiraju vec godinama ( pa i decenijama) i sliku Srbije, ali bre
i vladaju ansim zivotima, uce nas sta je dobro,zlo ( a nisu Crkva, a ni SANU) a oboje su roddjeni i odrasli u istoj selendri.
Ko su njih dvoje? Sinoc je cak b92 pravio i live prenos iz selendre.
 
On ima tezak dijabetis, ali ja uopste nisam mislila na nekakvo zdravlje.
Nego se stoka i svinje,mafijasi,lopovi nekako prepoznaju cim ih vidis.
Ovaj zaista ne izgleda tako, a i nema nikakvog putera na glavi.

sin mirka cvetkovica ima u vlasnistvu firmu koja se bavi legalizovanom pljackom privatnika u srbiji putem naplate tzv "muzickog dinara" tj haraca na ime toga sto privatnik ima u kancelariji/lokalu mobilni telefon, radio ili televizor pa na ime autorskih prava muzicara .
 
sin mirka cvetkovica ima u vlasnistvu firmu koja se bavi legalizovanom pljackom privatnika u srbiji putem naplate tzv "muzickog dinara" tj haraca na ime toga sto privatnik ima u kancelariji/lokalu mobilni telefon, radio ili televizor pa na ime autorskih prava muzicara .

Ma nemam bre Tihi pojma, verovatno ima. Nego nije sin njegov ovde tema. On, Cvetkovic, premijer je tema.

Uostalom svako je , u svakoj drzavi maznuo taj monopol na muzicki dinar, ali prosto en mogu da zamislim da neko od danas na sutra
kaze da se to nejmu uplacuje, Mislim, postoje udruzenja muzicara jer na kraju ktrajeva njima i ide taj muzicki dionar.

Ma dobro da nije Loto uzeo ili aerodrom:D
 

Back
Top