Ministar odbrane hitno napustio sednicu: Situacija je ozbiljna, Vučić skuplja informacije

Дилејо ударена у мозак - ЈА НИСАМ БИЛО КАКАВ ПОЛИТИЧКИ АНАЛИТИЧАР........ ја сам обичан грађанин који не припада ни једној политичкој опцији тренутно у Србији..... а то што теби смета што НИСАМ ЖУТА ГЊИДА КАО ТИ - то је твој проблем.....
ja mogu biti gnjida gospodine ermeita ali zuta nikako...cetnik da, asocijalan da, malo ili malo vise opaljen da, obavesten da, licemer nikada, redovni pratilac zute stampe ni pod razno, tupavi magarac koji pise sta mu drugi daju vec napisano jos manje.... a sta ste vi i cime se javno deklarisete pa vas vecina korisnika ovog pdf naziva botom, to morate sami sa sobom pred ogledalom...meni je dovoljno moje na kome nema nijedne placenicke mrlje
 
Zar vama ne izgleda čudno, čak smešno, da Rus na javnom parkingu, na kojem su video kamere, našem izdajniku daje novac u kesi, beloj, a ovaj Rusu podatke u kesi, crvenoj. Čuj, u kesama. I otkad se takve stvari rade pred kamerama? Izgleda da neko ovde Srbe lovi na bućkalo.

:hahaha:....

То у ДБ зову Компромат.

То што се ради на Пинку, код Ђуке, код Сарапе, код Вучићевиће, утд ... не сме да се ради са ДБ и страним службама.

Ако тај ријалити циркус пређе у службе, биће гадно ...

Вучић је полудео ! И са Референдумом и са Крушиком
 
То у ДБ зову Компромат.

То што се ради на Пинку, код Ђуке, код Сарапе, код Вучићевиће, утд ... не сме да се ради са ДБ и страним службама.

Ако тај риалити циркус пређе у службе, биће гадно ...

Вучић је полудео ! И са Референдумом и са Крушиком
poludeo je zbog onoga sta mu je mali sovilj pokazao na fonu... a on zna bolje od svih sta je bilo...rekoh da ce 16 biti dan d za pocetak haosa u srbiji...sve sluzbe su to znale...
 
Дилејо ударена у мозак - ЈА НИСАМ БИЛО КАКАВ ПОЛИТИЧКИ АНАЛИТИЧАР........ ја сам обичан грађанин који не припада ни једној политичкој опцији тренутно у Србији..... а то што теби смета што НИСАМ ЖУТА ГЊИДА КАО ТИ - то је твој проблем.....
Marlonu ne mozes da spocitavas sve i svasta, do pre nekoliko godina ste i ti on obozavali
Kostunicu.
 
:roll: :roll::roll:........ нисам био "важан издавач" него главни и одговорни уредник тада јединог опозиционог листа због кога су поред новинарница стајали удбаши који су претили продавцима и спречавали његову продају..........
п.с.
дежурне жуте јајаре чине све да открију ЛИЧНЕ ПОДАТКЕ КОРИСНИКА СА КОЈИМА СЕ НЕ СЛАЖУ - А БЕДНИЦИ СВОЈЕ ПОДАТКЕ КРИЈУ КАО ЗМИЈА НОГЕ........
Mitke hoce da iskopaju tvoje podatke, ne daj se!:zag::deda2:

P.S. Krivo im je Mito sto su zarazeni mrznjom i na svakog objektivnog gledaju kao na bota, a ustvari su to oni sami pa zele da budu svi.
 
Па наравно да НЕ ЗНАШ - НИТИ ЋЕШ САЗНАТИ.........
ne bi verovao koliko se ovde zna sve o svakome samo ko zeli da sazna... ali nebitno...
karakter ove vlasti za koju se ti zalazes da nisu lopovi :lol: evo ti najnoviji lopovluk...0,9 posto za kulturu u budzetu za 2020 treba li da kazem da je prepolovljeno i duplo manje za univerzitet, zivo me zanima zbog cega...... to je karakter vlasti i svako ko jedno slovo o njoj pozitvno kaze, taj je njihov bot jer je posmatra iskljucivo iz pozicije sopstvene najedene guzice....
 
ne bi verovao koliko se ovde zna sve o svakome samo ko zeli da sazna... ali nebitno...
karakter ove vlasti za koju se ti zalazes da nisu lopovi :lol: evo ti najnoviji lopovluk...0,9 posto za kulturu u budzetu za 2020 treba li da kazem da je prepolovljeno i duplo manje za univerzitet, zivo me zanima zbog cega...... to je karakter vlasti i svako ko jedno slovo o njoj pozitvno kaze, taj je njihov bot jer je posmatra iskljucivo iz pozicije sopstvene najedene guzice....

СЛАЖЕМ СЕ да су трагично мала средства одвојена ЗА КУЛТУРУ и ПРОСВЕТУ
------- то је стварно ужасна срамота - АЛИ ПРВО ТРЕБА ОПЉУНУТИ МИНИСТРА КУЛТУРЕ ------ а не сви ћуте као пич*ке и ботују глупости..............
 
ne bi verovao koliko se ovde zna sve o svakome samo ko zeli da sazna... ali nebitno...
karakter ove vlasti za koju se ti zalazes da nisu lopovi :lol: evo ti najnoviji lopovluk...0,9 posto za kulturu u budzetu za 2020 treba li da kazem da je prepolovljeno i duplo manje za univerzitet, zivo me zanima zbog cega...... to je karakter vlasti i svako ko jedno slovo o njoj pozitvno kaze, taj je njihov bot jer je posmatra iskljucivo iz pozicije sopstvene najedene guzice....
Ja pamtim sta je pisao, bavio se kulturom, modom, istorijom, njegov je casopis bio san snova, ali
su mu dushmani to nekako osujetili pa je morao da prekine sa izdavastvom.
Mita je bio srpska Ana Vintur ( sefica Voga)
rtx2ciby.jpg
 
СЛАЖЕМ СЕ да су трагично мала средства одвојена ЗА КУЛТУРУ и ПРОСВЕТУ ------- то је стварно ужасна срамота - АЛИ ПРВО ТРЕБА ОПЉУНУТИ МИНИСТРА КУЛТУРЕ ------ а не сви ћуте као пич*ке и ботују глупости..............
vidi se koliko poznajes funkcije ministara... misnistar kulture nema veze sa tim... svi oni sede ispred vrata kabineta ministra finansija...svaki yebeni dan... za svaku stvar koja im treba da se pusti a da nisu plate...taj odredjuje...a za svako vece davanje mora da pozove prvog sekretara predsednika ili premijera svejedno i da mu ovaj prenese, pa kad dobije odgovor onda ide cenkanje...ministar kulture je fikus u celoj prici... jedini ministar kulture koji nije bio fikus je bio leka koji je za minstarstvo kulture srbije uradio vise no bilo ko pre njega... za kulturu generalno ne, ali za minstarstvo da...budzet je napravljen klinacki po sistemu mene pljuju kulturni radnici i univerzitet, e zaebacu ih videce oni...ma dovescu im azilante pa ce da me mole...to je slika vlasti danas.
 
Ja pamtim sta je pisao, bavio se kulturom, modom, istorijom, njegov je casopis bio san snova, ali
su mu dushmani to nekako osujetili pa je morao da prekine sa izdavastvom.
Mita je bio srpska Ana Vintur ( sefica Voga)
Женооооооо......... откачи се од мене..... алооооо....... ЈА ОВДЕ НИСАМ ТЕМА !!!
.
 
Mita je bio srpska Ana Vintur ( sefica Voga)

Оно што је битно, макар за овај форум, је чињеница да је Мита политички небитан. Он не излази на изборе, не гласа. Битнија је она баба из Лесковац што плаче и каже да је Вучић најпоштен од сви.
 
Mitke hoce da iskopaju tvoje podatke, ne daj se!:zag::deda2:

P.S. Krivo im je Mito sto su zarazeni mrznjom i na svakog objektivnog gledaju kao na bota, a ustvari su to oni sami pa zele da budu svi.
Da bre , poludeli od mržnje zato što ih narod neće i zato što je Srbija svakim danom sve jača , a oni ne mogu da više otimaju milione od naroda čestitog .
 
Хвала Богу да ово није 1945. - јер би ја одавно био стрељан од комунистичког смрада...
И ТРЕБА ДА БУДЕМО СЛОБОДНИ - али није у реду да ти МЕНЕ НАЗИВАШ БОТОМ...... ја учествујем на овом пдф онако како сматрам да треба - то је моја приватна ствар а не твоја... а КО ЈЕ ОВДЕ БОТ И ЧИЈИ ЈЕ БОТ - ЗНА СВАКО КАДА СЕ ПОГЛЕДА У ОГЛЕДАЛО - према томе ПОГЛЕДАЈ СЕ...........
Ја ТВОЈЕ ЛИЧНО УЧЕСТВОВАЊЕ ОВДЕ НИКАДА НИСАМ НАПАДАО НИТИ ТЕБЕ ЛИЧНО ПРОЗИВАО А ЗАШТО ТИ ПРОЗИВАШ МЕНЕ тј.ДРУГЕ КОРИСНИКЕ - ОДГОВОРИ САМА СЕБИ - мени не мораш јер ја ЗНАМмммммммммм............
Eremito, porasto si a progledo nisi.
Pa ne zna se ko bi te pre streljao, ovi ili oni, nebitno je , samo da su srbi....
Kad se kreces po Srbiji, dok si putnik namernik koji ne zna nikog i nista, sto bi se reklo moze da nestane dok kazes piksla, sve je dobro...narod lep da lepsi ne moze biti. Nije ko nekada da te ponude jelom , ako slucajno trebas u WC , uuuu, to je vec veliki zahtev, upadanje u licni prostor, ali se biti ljubazni kao da ces sutra da im zenis cerku jedinicu.
Ali zato ako slucajno kazes nesto sto je savet ili vrednovanje vrednosti ili rada, ugasio si ga odmah ako se ne pronadju u tome...
Mali primer, rekoh u jednom selu da se nikad ne izgradjuje vodovod pre kanalizacije jer ce zatrovati sve bunare.
Malo im pokvarih srecu, ali ni u ludilu nisam mislio da cu postati omrazeni politicki element nepostojece stranke, i to jedno 5 godina, dok svi bunari u selu ne postadose neupotrebljivi, a i sad ispada da su svi to znali a da sam ja onaj koji je to namerno smislio da im napakosti (a ja gost 3 dana na svakih 10 godina u tom selu).
Da sam rekao pred kafanom ili tamo gde se kockaju, ili ako imaju sportski klub ili to sto kazes, ako su na zajednickom radu, ratovanju ili klanju, bilo bi nesta muskog , nije on ovde svracao odavno...
 
21.11.2019. • Tanjug Tanjug/Zoran Žestić
Predsednik najavio: Narednih dana akcije protiv obaveštajnih agencija

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da će u narednom periodu biti sprovedeno nekoliko akcija protiv pripadnika različitih obavestajnih agencija čije delovanje protiv Srbije je dokazano.

- Narednih nekoliko dana uslediće oštre akcije koje će biti uočljive javnosti - rekao je Vučić tokom obraćanja u Predsedništvu.
Predsednik je naveo i da je Srbija izložena snaznom obavestajnom radu drugih zemalja, i da to u nekim slučajevima prevazilazi mere pristojnosti.

Najavio je da će u narednih dva meseca da se izađe sa sveoobuhvatnim opstim pravno političkim aktom koji bi bio puna potvrda naseg unutrasnjeg i spoljnog puta i neutralnosti i jacanja te državne i vojne pozicije.
++++++++++++++++++++++
Хајде да видимо И ТО ЧУДО............:cool::cool::cool:
 

Back
Top