Milosevic izdajnik

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Logika

Ističe se
Banovan
Poruka
2.688
Autorska tema


Posle svega sto smo preziveli, sto se izdesavalo i nase propasti na kraju u hrvatskoj i Kosovu, nekako ispada da je Milosevic cinio sve da propadnemo zar ne?

Optuzba po Krajisnike da su kukavice koje beze glavom bez ozbira i glupom stvorenju je "smrdljiva" .

Smatram ga izdajnikom. Imam i argumenata za to. Dovoljno je samo pgoledati kako optuzuje Krajisnike za kukavicluk.

Šta mislite o tome?
 
Poslednja izmena:
@Logika što forsiraš temu,i što tebe admini forsiraju?
Istinu forsiram.

Toliko godina pricanja i rasprave o silnim toboz "greskama" Milosevica.
Greskama?
Nije on cinio greske. On je imao svoj zadatak. Plan.

Ako nekom niej bilo jasno sto uvedosmo sankcije prema RS 1994, on je to uvideo u Oluji i slomu Krajine.
Ako ni tad nije bio potpuno siguran onda je u ovom intervju svaka dilema razresena.
Slobodan je ovde žestoko opleo po Krajisnicima nazvavsi ih velikim kukavicama koje beze glavom bez obzira.

gadne optuzbe. Dakle krajina je pala zbog kukavicluka Krajisnika, koji su imali ogromnu vojnu opremu?

Ili je pala izdajom S Milosevica?
 


Kompletan intervju.

Pocinje sa ponosom Milosevica na marka koji je nosio uniformu od prvog do poslednjeg dana bombardovanja.
A gde to? u podrumu na dedinju?

Potom cuvene krilatice o Markovim gajbama koje je nosio u kaficu u pozarevcu kod nekog privatnika, i trkama.

Ovakve debilnosti potvrdjuju da je i velika optuzba krajisniak da su kukavice najvece, u stvari debilna laz.
 
Постоје људи који све тумаче кроз личну призму, небаждарену истином.
Благодети демократије, где је мишљење генија и будале у односу 1:1...
 
Milošević vam je izdajnik zato jer je popušio uglavnom sve što je mogao, a da je slučajno uspio u svojoj političkoj viziji, bio bi vam heroj.
To definitivno govori više o vama nego o Slobi.
 
hqdefault.jpg
 
Nego, nije mi jasno kako Milošević može biti izdajnik. Koliko ja znam, a vjerujem da sam u pravu, u Ustavu Srbije ne piše ništa o ovlastima Predsjednika Republike izvan granica države. Milošević, nije da ga branim, ali doista ne može biti izdajnik, jer on nije mogao dirati se u unutarnje poslove druge države.
 
Nego, nije mi jasno kako Milošević može biti izdajnik. Koliko ja znam, a vjerujem da sam u pravu, u Ustavu Srbije ne piše ništa o ovlastima Predsjednika Republike izvan granica države. Milošević, nije da ga branim, ali doista ne može biti izdajnik, jer on nije mogao dirati se u unutarnje poslove druge države.
Naravno da je izdajnik.

Pogledaj malo, moze te uputiti "hodac" i ostali sagovornici u ovoj temi, zaviri malo u one sporazume gde je krajina zasticena teritorija UN , a gde je i Srbija potpisnik.
Ima tu osnova po kojoj je mogla vojska Srbije reagovati.
Milosevic u intervju sam napominje da bi INTERVENISAO SAMO DA SU POLA SATA MAKAR BRANILI SVOJE KUCE?

ovo je gnusna laz zar ne?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top