Milos Jovanovic i dss prihvatili Vucicevu kradju, uzimaju mandate

Akset

Primećen član
Poruka
545
Juce je potpredsednik dss, Marsenic, vodio lep razgovor kod sns kadara Minje Miletic sa sve Vladimirom Djukanovicem. U skladu sa time je najavio da ce dss uzeti mandate u Skupstini Srbije. I pored toga kazu da su izbori pokradeni ali samo na beogradskom nivou vlasti. Dakle nisu u Beogradu pokradeni na republickom nivo. Tako govori Milos Jovanovic i njegovi parteri iz Djilasove liste.

Izgleda da se "sifra sabljarkа" otplacuje

Fz4J3DYaIAQAAxn



Da li mislite da ce im i ova glupost proci?
 
Juce je potpredsednik dss, Marsenic, vodio lep razgovor kod sns kadara Minje Miletic sa sve Vladimirom Djukanovicem. U skladu sa time je najavio da ce dss uzeti mandate u Skupstini Srbije. I pored toga kazu da su izbori pokradeni ali samo na beogradskom nivou vlasti. Dakle nisu u Beogradu pokradeni na republickom nivo. Tako govori Milos Jovanovic i njegovi parteri iz Djilasove liste.

Izgleda da se "sifra sabljarkа" otplacuje

Fz4J3DYaIAQAAxn



Da li mislite da ce im i ova glupost proci?
То звучи као један курaц од приче. Покусавају са својим шифрама, али кад ће се већ једном сетити да раде нешто корисно за грађане? Нема ту много памети, само шупље приче и иста тупава игра речима.
 
Djilas-sns bote koji se zalaze za nezavisnost Kosova, danas takvi brane Milosa Jovanovica: kako planirate da uzmete mandate a da tvrdite da su izbori porkadeni? Prvo ste lagali narod da morate da uzmete mandate jer se tako finansirate, to se pokazalo kao laz, finansiranje ne ide preko prihvatanje mandata. Onda ste poceli da kukate kako ste krvavo zaradili i da oni nisu pokradeni, cak i da je tako, vi dajete vlast Vucicu tako sto mu dajete legalnost i legitimitet. Mada vam stalno pada softver, svake izborne noci vi nemate rezultate samo Vucic. To je zato sto nema koordinaciju sa Vucicem. A lepi su vam medijski napadi da se Srbi ne dosete. Ali kada treba unistiti proteste, kao u prethodnih 12 godina, i svaku pretnju sns vlasti evo vas na zadataku, kao i sada. Malo ste glumeli zedjovanjem, bolje od Tome, moram priznati, da se zabasure layna obecanja pa sada da prihvatimo kradju i pognemo sns, kao sto on nama kroz poslove pomaze.

Milos Jovanovic je u poslednje 2 nedelje kampanje 2023 imao vise prostora na rts od sps.
 
I pored toga kazu da su izbori pokradeni ali samo na beogradskom nivou vlasti.

Fz4J3DYaIAQAAxn



Da li mislite da ce im i ova glupost proci?

Znaci po Jovanovicu BEOGRAD NIJE U SASTAVU SRBIJE ? 🤔🤔🤔

Jer ako su pokradeni izbori u Beogradu onda su pokradeni i u Srbiji...jer je Beograd glavni grad Srbije a ne Zambije...

Uglavnom...sve obraz-gu.zica...

I kao sto sam i pre izbora rekao...upravo Jovanovic, a ne Nestorovic je igrac Vucica tj Mi6-a i CIA, tj njihove francuske ispostave...


...
 
Djilas-sns bote koji se zalaze za nezavisnost Kosova, danas takvi brane Milosa Jovanovica:

Verovatno si me zamenio sa nekim, ne znam o čemu pričaš. Nikad se nisam zalagao za nezavisnost Kosova jer Kosovo već jeste nezavisno. Ne može da bude dva puta nezavisno. Ako mi ne veruješ, idi tamo pa pogledaj sam. Ti ako voliš da se praviš lud, samo izvoli, ja imam oči.

Što se tiče Jovanovića, ja njega ne branim niti podržavam. Mene zanimaju samo pro-zapadne opcije jer je Srbija deo Evrope i samim tim deo Zapada. Sve opcije koje su u fazonu da treba da se inatimo sa zapadom su loše za Srbiju jer nas uvode u izolaciju i gubljenje teritorija (kao na primer Kosovo).

kako planirate da uzmete mandate a da tvrdite da su izbori porkadeni?

Mandati koje opozicija uzima nisu pokradeni već su dobijeni od građana. Edukuj se malo pre nego što pišeš nebuloze. Vučić jeste uzeo više nego što mu pripada, to je jasno, ali što bi mu opozicija dala svoje?

Prvo ste lagali narod da morate da uzmete mandate jer se tako finansirate, to se pokazalo kao laz, finansiranje ne ide preko prihvatanje mandata. Onda ste poceli da kukate kako ste krvavo zaradili i da oni nisu pokradeni, cak i da je tako, vi dajete vlast Vucicu tako sto mu dajete legalnost i legitimitet. Mada vam stalno pada softver, svake izborne noci vi nemate rezultate samo Vucic. To je zato sto nema koordinaciju sa Vucicem. A lepi su vam medijski napadi da se Srbi ne dosete. Ali kada treba unistiti proteste, kao u prethodnih 12 godina, i svaku pretnju sns vlasti evo vas na zadataku, kao i sada. Malo ste glumeli zedjovanjem, bolje od Tome, moram priznati, da se zabasure layna obecanja pa sada da prihvatimo kradju i pognemo sns, kao sto on nama kroz poslove pomaze.

Pričaš besmislice i hejtuješ. Opozicija jeste kilava, ima ih dosta i loše se sinhronizovani, to jeste istina, na tome treba da porade, ali opet pitam, kako će tačno vraćanje madata da pomogne oko krađe? Što bi vraćali nešto za šta su građani glasali da dobiju? 🤔

Milos Jovanovic je u poslednje 2 nedelje kampanje 2023 imao vise prostora na rts od sps.

I treba. Svako iz opozicije treba da gostuje na medijima.
 
Mandati koje opozicija uzima nisu pokradeni već su dobijeni od građana. Edukuj se malo pre nego što pišeš nebuloze. Vučić jeste uzeo više nego što mu pripada, to je jasno, ali što bi mu opozicija dala svoje?
Nisu pokradjeni mandati ali daju legitimitet pokradenim izborima i tzv opozicija ne moze da mu da svoje mandate sem preletaca, sto vec sada vidimo da se desava.
 
Ne mozete prihvatati mandate a govoriti da je izborni proces pokraden.

Nisi u pravu, ti mandati su pošteno dobijeni, građani su glasali da opozicija dobije te mandate. Protiv krađe se boriš institucionalno, pred međunarodnom zajednicom i na ulici. Zašto bi dao svojih 5 pošteno osvojenih mandata jer ti je neko ukrao 1? Jel bolje imati 1 ili 6 manje? Možda ne bi bilo loše da malo obnoviš gradivo iz matematike ;)
 

Back
Top