Microsoft

Ha,ha.Pocela i na win8.1 da mi stize poruka za nemoguc apdejt.Stvarno smesno,znaci i da je Win 8.1 zastareo OS
Screenshot_1.png
 
Lepo pise , ispravljali su samo rupe ... citaj , security patch.

EOL covece.

Sta mislis zasto vec godinama nude free upgrade na W10 ... haha

Win 7 je imao bolji tretman iako su zakazali da ce i on biti EOL pre par godina ... Win 7 je ipak bio popularniji od 8 i 8.1 ...
 
extended support until 2023 ... ne moraju jos na w10 ali plati pa se na starom winu klati :lol:
Ma nemam to, bas me briga sta ce biti za win 8. Znaci, ne moze da se izvrsi win update win 7? Ffs. Ma vecina kanti koje imamo nema sanse da tera win 10, msm nema poente prelaziti na win 8 kad ce i on uskoro da bude tropa. Brteeeee, ala ce biti posla kad se budu menjale masine. :zlol:
 
Ma nemam to, bas me briga sta ce biti za win 8. Znaci, ne moze da se izvrsi win update win 7? Ffs. Ma vecina kanti koje imamo nema sanse da tera win 10, msm nema poente prelaziti na win 8 kad ce i on uskoro da bude tropa. Brteeeee, ala ce biti posla kad se budu menjale masine. :zlol:
Koje kante , tera w7 terace i w10 ... ssd-ovi su najbolji upgrade sto se tice ubrzanja ... pa ram i ostalo.

Ako za 10 , 15 godina nemas za drugu kantu makar i polovnu onda ne znam stvarno sta da ti pisem.

Jel neko od vas probao W10 LTSB ? To vam je maltene w7 ...
 
Koje kante , tera w7 terace i w10 ... ssd-ovi su najbolji upgrade sto se tice ubrzanja ... pa ram i ostalo.

Ako za 10 , 15 godina nemas za drugu kantu makar i polovnu onda ne znam stvarno sta da ti pisem.

Jel neko od vas probao W10 LTSB ? To vam je maltene w7 ...
Ja imam azdaju od racunara, ali na poslu je druga stvar. Imamo dosta nekih matorih masina sa 775 socketom, tako da nema od toga nista da se budzi.
 
Ma nije bitno koji je posao u pitanju, bitno je da mora da se menja. I novije masine koje su dolazile su se preinstalirale sa 10 na 7 zbog licenci, a sad racku, sad ce sve morati nazad + novo. Ja imam jedno 200 kompova, bice interesantno. :lol:
 
Ma nemam to, bas me briga sta ce biti za win 8. Znaci, ne moze da se izvrsi win update win 7? Ffs. Ma vecina kanti koje imamo nema sanse da tera win 10, msm nema poente prelaziti na win 8 kad ce i on uskoro da bude tropa. Brteeeee, ala ce biti posla kad se budu menjale masine. :zlol:
Moja kanta je nova i predvidjena za Win.10 i CPU i Maticna.
 
W10 prve dve godine je bio uzas .. pratim razvoj od prvog dana a i mnogima sam instalirao isti.

Danas je to zreo sistem kakav je bio w7 ... sta ja mogu kada se pojave amateri pa optuze microsoft za lose drajvere a ne OEm-a :hahaha:

Rekoh imate i LTSB ... tu nemate Store i one MS bloat aplikacije kako ih neko zove ... zato kazem da je to melem za w7 fanbojse.

Za firme , neka se admin zanima ... ko ga ebe haha.
 
W10 prve dve godine je bio uzas .. pratim razvoj od prvog dana a i mnogima sam instalirao isti.

Danas je to zreo sistem kakav je bio w7 ... sta ja mogu kada se pojave amateri pa optuze microsoft za lose drajvere a ne OEm-a :hahaha:

Rekoh imate i LTSB ... tu nemate Store i one MS bloat aplikacije kako ih neko zove ... zato kazem da je to melem za w7 fanbojse.

Za firme , neka se admin zanima ... ko ga ebe haha.
Jedina zamerka win 10 koju imam je sto su izmesali settingse, ali hvala bogu jos klasicni control panel rade i to sto su update-i bagoviti. Posle svakog update-a, bude neki problem.
 
To i mene muci,isto ok 2 godine pre sam ga instalirao i bagovao je kao lud.mozda cu ga i probati.pregledao sam neke tutorijale.Postoji jos mogucnost apgrejta Win.10 sa Win.8.1
 
Da ,to im je extra brljotina i dokaz da nisu posveceni 100%

Misle da je ovaj W10 poslednja verzija windowsa ... nesto ne verujem u to ...

A zamisli koliko bi njih kmecalo da nestane control panel a nisu ni 30% opcija preselili u Settings.
 
To i mene muci,isto ok 2 godine pre sam ga instalirao i bagovao je kao lud.mozda cu ga i probati.pregledao sam neke tutorijale.Postoji jos mogucnost apgrejta Win.10 sa Win.8.1
Uvek je majka clean install , uvek.

Svako gazenje sistema uvek ostavlja repove a posle ces kukati.

Naravno moze biti problema a i ne mora da ih bude ...
 
Poslednja izmena:
Radio sam i apgrejt i disapgrejt i nisam naisao na neke probleme.mada ume da bude sporije od ciste instalacije,ali da ne instaliram sve ono sto sad vec imam od programa.
 
Pazi ovako , ovo je majka za firme , mada moze i za pojedince , ima fora.

Enterprise LTSC Enterprise LTSC (Long-Term Servicing Channel) is a long-term support version of Windows 10 Enterprise released every 2 to 3 years. Each release is supported with security updates for 10 years after its release, and intentionally receive no feature updates. Some features, including the Microsoft Store and bundled apps, are not included in this edition.[23][1][3] This edition was first released as Windows 10 Enterprise LTSB (Long-Term Servicing Branch).[24] There are currently 3 releases of LTSC: one in 2015 (version 1507), one in 2016 (version 1607) and one in 2018 (version 1809).[25
 

Slične teme


Back
Top