Microsoft Windows XP Tricks & Gadgets

Jel moze mala pomoc? Kad upalim kompjuter pojavi se desktop i ikonice, ali taskbar je totalno zapucan... Kad spustim misa na taskbar, pojavi se onaj satic... Ako probam da udjem u mycomputer, mydocuments ili bilo sta drugo skroz se zablokira i ne mrda. Ne moze ni da se restartuje ni da se ugasi, moze samo na silu da se ugasi.
Jos jedan problem je sto je BIOS ne znam iz kog razloga na nemackom jeziku, tako da ne mogu da se snadjem u njemu.

E i da, probala sam da ga ukljucim u SAFE MODE-u da bih ga skenirala ako je virus, ali posto ima username i password u SAFE MODE-u kaze da je pogresno, a u svakom drugom modu radi normalno...
 
Postavi u novoj temi na pdf-u "Sigurnost i zastita" log od Hijack This-a(skini ga na desktop,preimenuj u bilo sta,klikni scan and save logfile,kad zavrsi izbacice ti log u notepadu,ti ga kopiraj u temu koju budes otvorila),pa da vidimo da li je neki malware u pitanju.

Jesi li probala da otvoris task man(ctrl alt del),pa da eventualno vidis da li nesto konkretno srce mnogo resursa?
 
Evo moj slučaj!Nekima je verovatno glupo pitanje,ali ja to ne znam.Pre neki dan mi je vrisno hard od 300 giga,taman mesec dana posle garancije,tako to danas ide.Na njemu je bio Last XP 21.Ja juče uzmem hard od 600 giga ali mi baja u radnji kaže da XP ne prepoznaje hardove veće od 400 giga.Pitanje je da li mogu instalirati isti taj XP na hard od 600 giga?
 
Evo moj slučaj!Nekima je verovatno glupo pitanje,ali ja to ne znam.Pre neki dan mi je vrisno hard od 300 giga,taman mesec dana posle garancije,tako to danas ide.Na njemu je bio Last XP 21.Ja juče uzmem hard od 600 giga ali mi baja u radnji kaže da XP ne prepoznaje hardove veće od 400 giga.Pitanje je da li mogu instalirati isti taj XP na hard od 600 giga?

Vec smo ti na temi rekli da mozes...
 
`итно ми треба помоћ,некако ми се смањила она срања на таскабу доле!
15551560.png

Ај` помагајте баш ми иде на оно...
 

Slične teme


Back
Top