Microsoft Excel 2007

ancika

Iskusan
Poruka
5.442
Molim vas i preklinjem: neka mi neko ukratko objasni kako se radi sa ovim programom, ili mi dajte link gde mogu sve lepo da prochitam. Neke stvari su mi jasne, ali o nekima pojma nemam. Shta znache sve one skracenice? Recimo, u Insert math i trig pishe: ABS ACOS ACOSH i td. Nishta ne razumem te skracenice, a uskoro ce mi trebati da pishem izveshtaje u Excelu. Pomozite, molim vas!
 
DeMikelis, ovo je previshe opshirno uz neke komentare koji meni uopshte nisu potrebni, a i treba mi za download zato shto za neki dan necu imati net, pa necu moci da chitam sa neta. Previshe je za kopiranje. Freak 71, hvala i tebi na trudu, ali tu ne nalazim excel 2007, osim onog "shortcut u excelu 2007", a meni treba kratko objashnjenje za ceo program.
 
Jesam li ja neshto rekla? Molim te, ne spamuj mi temu, nego lepo izadji odavde. Pozdrav.
Таквим надрнданим и помало безобразним ставом, само постижеш супротан ефекат... бар код мене. Остали како им воља. Уместо да се захвалиш СВИМА на каквој таквој помоћи коју си добила, ти изиграваш не знам ШТА?!
 
Ne izigravam nishta. I ako dobro chitash moje poruke, ja se jesam zahvalila svima, pritom sam lepo objasnila shta mi tachno treba, a ti si rekao da izvoljevam. Lepo ti kazem- izadji sa teme, ne zelim da je spamujemo. Ponavljam, potreban mi je pdf fajl sa objashnjenjem excel-a 2003 i 2007 na srpskom jeziku.
 

Slične teme


Back
Top