MEZOTERAPIJA?

Najimpresivniji rezultati postizu se kombinacijom mezoterapije i botoksa u predelu lica u terapiji gubitka bora kod osoba preko 45 godina!PREKO 45 GODINA MLADA MOJE DAME!!!Moj prvi savet je: NEMA MEDICINSKE POTREBE ZA MEZOTERAPIJOM LICA KO OSOBA ISPOD 30 GODINA!-----Tako reko doca ......
I u pravu je . Ja sam prosla 6 tretmana na licu i bisti , pre godinu i po dana i do skoro su se videli rezultati. .
Nisu to efekti plasticne operacije , ali dobijete takvu svezinu i sjaj koze da vas svi pitaju , kad si dosla sa odmora . Da boli , BOLI !! Ja sam mezoterapiju radila kod prijateljice u salonu i DOKTOR mi je stopovao iglice, ali kako kod nas zvanicno , zakonski , jos nije dozvoljeno ubrizgavanje bilo cega u kozu u nemedicinskim ustanovama , ona je odustala , cekajuci promenu zakona , da ne bi sebi napravila problem.
E sad , pojavio se novi sistem za ''peglanje '' bora i ja to cekam . Nema ga kod nas ali daje jos bolje efekte .
Sto se tice skidanja celulita i naslaga sala , to sam gledala kako rade devojkama i DAJE rezultate u kombinaciji sa masazom , ishranom , vezbama .......ali ako se ne vodi racuna o sebi na dalje , naravno da se vraca sve u prvobitno stanje .
 
Nemojte me pogresno razumeti!Ne omalovazavam terapeute, trenere i nutricioniste(osobe koje su zavrsile visu medicinsku-smer nutricionista) nego sam protiv osoba koje nesavesno obavljaju svoj posao!Da bi sto vise zaradili predlazu skuplje metode koje se kasnije pokazu kao nedovoljno efikasne!Problem mnogih nutricionista jeste taj sto forsiraju univerzalne dijete bez obzira na uzrok gojaznosti i viska kilograma!Pravi nutricionista ce sastavljati individualnu dijetu uz prethodnu konsultaciju sa lekarom!
A...to je problem...:)
Svako ko je otisao kod nutricioniste na moju preporuku dobio je individualnu dijetu,nakon biohemijskih analiza,i uspeo da izgubi tezinu,polako i postepeno,po 4 kg mesecno.
Sto je najzdraviji nacin.
Zaista ne vidim razlog zasto bi neko umesto da promeni svoj rezim ishrane,pocne da se hrani zdravo,trenira...izabrao mezoterapiju?
 
Razumem ja da ti sad zelis da reklamiras sebe,mezoterapiju,ali nema potrebe da dok to radis,omalovazavas druge pozive,
koji bar za razliku od mezoterapije,daju prave i dugotrajne rezultate.
 
Razumem ja da ti sad zelis da reklamiras sebe,mezoterapiju,ali nema potrebe da dok to radis,omalovazavas druge pozive,
koji bar za razliku od mezoterapije,daju prave i dugotrajne rezultate
.
:dash:
Ja uopste ne reklamiram mezoterapiju...Smatram da je to bacanje novca...Kao sto sam rekao postoje mnogo efikasnije i jeftinije procedure!Kao drugo, ne omalovazavam druge pozive nego osobe koje se time bave nestrucno!Pa zar ima ko strucniji da vam prica o ishrani i zdravom zivotu od lekara specijaliste higijene ishrane i sporta(Institut za higijenu-Deligradska 34)!Problem DIF-ovaca i nutricionista je taj sto rade na svoju ruku!Lekar je taj koji prepisuje ishranu i vezbe a nutricionista i terapeut to sprovode u delo!Ako dodje u ordinaciju osoba koja ima problem sa ishranom lekar ce odrediti energetsku potrosnju i potraznju za namirnicama i udeo tih namirnica u ishrani a nutricionista ce sprovesti ishranu u delo(koliko hleba, jaja, sira, povrca, voca...)!Ako u ordinaciju dodje osoba NPR. koja ima problem sa misicima nogu, lekar ce odrediti koja grupa misica i koje opterecenje mora da se forsira i a DIF-ovac procenjuje najbolji NACIN izvrsenja vezbe!
 
Ako se vratis par stranica unazad,videces da sam napisala da preporucujem Institut za higijenu u Dr. Subotica
A ti sad hoces da kazes da je nutricionista-dijeteticar nestrucna osoba jer je zavrsila Visu medicinsku? :confused:
Pa dobro,tvoje misljenje.
 
Ako se vratis par stranica unazad,videces da sam napisala da preporucujem Institut za higijenu u Dr. Subotica
A ti sad hoces da kazes da je nutricionista-dijeteticar nestrucna osoba jer je zavrsila Visu medicinsku? :confused:
Pa dobro,tvoje misljenje.

Ja izuzetno cenim nutricioniste-dijeteticare ako strucno i savesno obavljaju svoj posao!Mislim da si ti napisala ranije: Besplatno je,doneses nalaz krvi i urina i on ti odredi rezim ishrane za tvoj organizam"... na osnovu rezultata iz krvi(holesterol, glukoza, urea, kreatin, gvozdje...) i nalaza urina( prisustvo soli kalcijum-oksalata) nutricionista ce proceniti vrstu ishrane za vas!Na koji nacin:neadekvatno konzumiranje odredjenih namirnica daje povisene i snizene rezultate nekih analiza.Ukoliko osoba jede mnogo mesa imace blago povisene vrednosti uree i ostalih azotnih materija!Ukoliko u urinu postoje soli kalcijum-oksalata potrebno je smanjiti unos zelenog povrca, koka-kole, piva, cokolade...Ako su vrednosti gvozdja na donjoj granici potrebno je unositi vise crvenog mesa.Ukoliko pacijent ima povisene vrednosti holesterola iznad odredjenog nivoa uvodi se specijalna dijeta koja treba dati dobar rezultat nakon 14 dana.Ukoliko se posle mesec dana ne vidi poboljsanje potrebno je uputiti pacijenta lekaru!Strucna greska je ne uraditi to nego nastaviti forsirati odredjenu dijetu!
P.S.Mislim da sam u prethodnom postu objasnio na koji nacin saradjuju lekar, niutricionista i trener rekreacije!Bar kod mene je takav slucaj!
 
Jok,icice kod popa po blagoslov
Pa,za sta su se skolovali?

Cini mi se da si ti napisala da ides u teretanu i da radis vezbe pod kontrolom trenera rekreacije?!
Gde se tu ogleda strucnost trenera!?Ti ne smes ni u jednom trenutku osecati bolove u predelu zglobova(najcesce rameni zglob i predeo kuka)!To je znak prezategnutosti i opterecenja tetiva!Ukoliko osecas bolove dok radis vezbe i on na to kaze :"...neka, procice ili nesto slicno...", to je znak nestrucnosti!Ili na primer u teretanu dodje osoba koja ima skoliozu(krivu kicmu) i trener pocinje forsirati vezbe za jacanje ledjne muskulature!To je takodje strucna greska jer je prethodno potrebno ojacati tetive sa bolesne strane manuelnom(rucnom) stimulacijiom tetiva od strane strucne osobe(lekara ili visokokvalifikovanog fizioterapeuta)!
Eh...Drugi problem je sistem skolstva u nasoj zemlji...:)
 
Strucna greska je ne uraditi to nego nastaviti forsirati odredjenu dijetu!
P.S.Mislim da sam u prethodnom postu objasnio na koji nacin saradjuju lekar, niutricionista i trener rekreacije!Bar kod mene je takav slucaj!

Ne znam da li si ti skoro bio u Institutu,ali tamo sa pacijentima rade specijalisti higijene,zajedno sa nutricionistima.
Bas zato sam i to iznela kao predlog

Cini mi se da si ti napisala da ides u teretanu i da radis vezbe pod kontrolom trenera rekreacije?!
Gde se tu ogleda strucnost trenera!?

A ti si upoznao mog trenera,pa znas da je nestrucan?
Da nece doktor da me trenira?

Eh...Drugi problem je sistem skolstva u nasoj zemlji

Sve to lepo zvuci u teoriji,svi mi lepo saradjujemo...ali u praksi doktori podrazumevaju da je nutricionisti mesto u kuhinji da se sa kuvaricama raspravlja o kolicini soli u nekom jelu,ili da radi nabavku u najboljem slucaju.
Toliko o postovanju.A gospodja Jagoda Jorga drzi predavanja na mojoj Visoj a posle pljuje tu istu Visu,na televiziji
Ja razumem sta ti hoces da kazes,ali na zalost,to ne funkcionise tako.
 
Poslednja izmena:
E sad moje iskustvo sa mezoterapijom!!!!!!
Bila na tretmanu pre 5 dana i 6 sati posle tretmana meni je toliko bilo loše MALAKSALOST,MUČNINA,VRTOGLAVICA tako da sam izgubila svest,a pritom udarila i povredila glavu i leđa.Ceo naredni dan sam povraćala i osećala se izuzetno loše,jednostavno bez snage da obavim osnovne stvari!!!!
Eto to je moje iskustvo!
Kada sam dotične pitala da li je to normalno odgovor je bio DEŠAVA SE!!!!?????!!!!!
Dešava se da osoba izgubi svest aloooo meni to baš i nije normalno.

A vama????

Jos jedan primer nestrucne i nesavesne prakse
 
Cini mi se da si ti napisala da ides u teretanu i da radis vezbe pod kontrolom trenera rekreacije?!
Gde se tu ogleda strucnost trenera!?Ti ne smes ni u jednom trenutku osecati bolove u predelu zglobova(najcesce rameni zglob i predeo kuka)!To je znak prezategnutosti i opterecenja tetiva!Ukoliko osecas bolove dok radis vezbe i on na to kaze :"...neka, procice ili nesto slicno...", to je znak nestrucnosti!Ili na primer u teretanu dodje osoba koja ima skoliozu(krivu kicmu) i trener pocinje forsirati vezbe za jacanje ledjne muskulature!To je takodje strucna greska jer je prethodno potrebno ojacati tetive sa bolesne strane manuelnom(rucnom) stimulacijiom tetiva od strane strucne osobe(lekara ili visokokvalifikovanog fizioterapeuta)!
Eh...Drugi problem je sistem skolstva u nasoj zemlji...:)

Kako se jacaju tetive tj kako izgledaju te vezbe?
Da li postoje neke vezbe za jacanje tetiva koje mozemo sami da radimo?
Sta mislis o magnetnim terapijama, struji i slicnom za upalu tetiva?
A o narodnim lekovima tipa list kupusa? :D

Hvala.
 
Kako se jacaju tetive tj kako izgledaju te vezbe?
Da li postoje neke vezbe za jacanje tetiva koje mozemo sami da radimo?
Sta mislis o magnetnim terapijama, struji i slicnom za upalu tetiva?
A o narodnim lekovima tipa list kupusa? :D

Hvala.

Zavisi zbog cega je doslo do problema sa tetivama,ligamentima i misicima?Da li si aktivni sportista ili...?Princip rada sa mladim sportistima je takav da im se rucno nameste i ojacaju tetive a samim tim i misici.Dok su pod terapijom postepeno se uvode specijalne vezbe a kada prodju proceduru ojacavanja tetiva sami nastavljaju da praktikuju vezbe! U fizikalnoj i sportskoj medicini u svetu je strogo definisana upotreba magneto, ultrazvucne, elektro i helio(laser ili svetlosne ) terapije! Problem kod nas je taj sto se u vecini slucajeva time bave fizioterapeuti i nerezonski upotrebljavaju uredjaje zbog bolje zarade(npr. jedna ultrazvucna terapija traje do 15 minuta a kosta u proseku 2000 din dok jedna manuelna terapija koja traje 1h kosta uproseku 800 din)!A da ne pricam o upotrebi ovih uredjaja u kozmeticke svrhe!!!Sta se tek tu radi!!!To je posebna tema!
U sportu vlada princip pitanja ako se povredi sportista koje vreme je potrebno da on ponovo bude spreman za igru upotrebom kombinovanih terapeutskih procedura i za koju cenu?!U danasnje vreme npr.kod neomplikovanih preloma potrebno je relativno kratko vreme da bi se sportista oporavio kombinovanom upotrebom kinezi, lasero, magneto, ultrazvucne, elektro...terapije!A cena?!Sitnica...:)
U zapisah se ja...:)
Sta mislim o magnetnim terapijama, struji i slicnom za upalu tetiva!?Imaju smisla kod akutnih povrednih stanja mekih tkiva !Smanjuju tegobe,bol, otok...(kada je rec o povredama)!Verovali ili ne isti im je princip delovanja kao i upotreba kupusa, luka i ostalih prirodnih sredstava!Kupus i luk ce delovati kratko posle povrede,stavlja se na povredjeno mesto do 30 min nakon povrede,smanjuje otok i bol dok mnogo slabije deluje ili ne deluje na hematom(modricu).Naravno slabije je dejstvo u odnosu na savremene farmakoloske preparate
 
Jako koliki odgovor. :D

Ne znam odakle mi problem sa tetivama ali su jako slabe i nikakve. Nisam sportista, nego filozof i stvarno ne znam odakle mi stalni problem sa tetivama (svim - zglobovi, laktovi, kolena, peta...itd).
Puno kucam na kompjuteru, idem redovno u teretanu.
Da li ovo moze da bude nedostatak nekog vitamina/minerala?
To se kod mene pojavi recimo nakon visesatnog kucanja pa jako boli sledeci dan i onda za par dana prestane i tako u krug. Bol u ostalim tetivama mi se pojavljuje sporadicno i ne znam od cega.
Bila sam pre par godina kod doktora koji mi je rekao da imam upalu tetiva i onda sam isla na te terapije (magnet, laser, struja) ali mi niko nije pokazao nikakve vezbe za jacanje tetiva.
Ja bih to stvarno da naucim jer ne mogu ovako u krug sa bolovima, smeta mi jako.
 
Besi jesu li ti pomenuli mozda carpal tunnel syndrome, povezano sa ispitivanjem bola u rucnom zglobu? Znam da nastaje zbog dugog kucanja tj. pritiska na nerve i tetive u tom predelu ruke.
 
Uradi testove, zasto da ne. Inace imam slican problemcic, ali samo u predelu listova i sina.. uzasan bol.. a obozavam da hodam, ali kad me snadje moram da stanem inace toliko boli da izgubim osecaj u tom predelu. :confused:
 
Ćao svima...

Pošto me svi pitaju za moj novi look :-) a pošto sam išla na mezoterapiju šaljem vam 2 mejla koja sma već slala nekim devojkama..ako nekog intereuje...eto, to je moje islustvo...

"Ćao,
Ja sam bila kod Jane i još uvek idem. Cena tretmana je 60e ili 5000dinara, i ide se jednom nedeljno. Ja sam do sada skinula 14kg (za nešto manje od 3 meseca) ali sam se malo opustila, i ugojila, tako da planiram da skinem još 6kg.
Kilogrami se vraćaju, ma šta ti pričali i ma šta ti ona pričala, samo što ih vraćaš malo sporije, jer ja pretpostavljam da taj serum koji ubrizgava ostaje na tretiranim mestima duže vreme, pa ti otprilike „jede“ masti i ako se vratiš na staro. Ja sam se malo opustila i vratila se na stari režim ishrane, slatkiši, testa..i malo sam se ugojila, nekih 2-3kg. Moja je preporuka da se posle tretmana, kada se prekine, konsultuje neki nutricionista i da se nastavi zdrav režim ishrane. Ja sam išla u Klinički centar kod dr. Vasiljević. Zakazuje se i čeka. Prepisan mi je režim ishrane, na osnovu analiza krvi i urina, još pre nego što sam počela sa Janom, tako da sam nastavila da se hranim zdravo i posle Jane, naravno u konsultaciju sa njom jer neke stvari ne smeš da jedeš neki period posle prestanka sa mezoterapijom. Dr. Vasiljević (imaš i gomilu drugih nutricionista, tu je izmedju ostalog i najpoznatija Jagoda Jorga) je u Institutu za higijenu, Pasterova 2, u sklopu Kliničkog centra, telefon 011-2657-863.
Jana radi na više mesta u gradu. Ja sam išla u „Antiaging centar“, u Vojvode Milenka 37, u Beogradu, telefon 011-26-58-484. Oni takodje imaju salon i u Zemunu, Nikolaja Ostrovskog 3, 011-2199-645. Web: http://www.aacentar.com/
Ja trenutno idem kod nje, mislim da je to njen lično salon ali to nije ni bitno, „Aleksa la vie“ na Slaviji, Svetozara Markovića 43. To je ono parče ulice koje spaja Kralja Milana i Nemanjinu, preko puta parka kod Jugoslovenskog dramskog pozorišta, ulaz kod nekog od onih kafića. Tu nema fiksni telefon nego zoveš Janu na njen mobilni 063-80-39-369. Ne verujem da će se ona javiti ali će javiti neko njen, tako da možeš da se informišeš. Imaš i neki sajt http://www.mesotherapyioanna.com/ .
Da bi išla kod na mezoterapiju prvo trebaš da uradiš analizu krvi i mokraće i naravno test na hranu, da se vidi kako reaguješ na neke stvari da ne bi došlo do neke reakcije sa serumom koji ti ona ubrizgava. To je najbolje da, ako se odlučiš da ideš na mezoterapiju, uradiš odmah pa tek onda zakažeš, jer ćeš da ideš dva puta dok ne krene da ti radi mezoterapiju, gubiš vreme. Pošto su ovi iz „Antiaging centra“ (gde sam ja išla) u „dilu“ sa klinikom „Linea medica“ oni će te slati tamo da radiš test na hranu. Jedino što je pozitivno je da test radiš u roku od par dana, a na drugoj klinici se zakazuje i čeka otprilike mesec dana. U „Labei medici“ rade mnogo loše, jer te stave na neku mašinu a onda ti doktor sa nekom kao malom iglom dodiruje tačku na prstu i time proverava kako reaguješ na neke namirnice, pri čemu igla na aparatu vibrira ili ne vibrira, reaguješ ili ne reaguješ. Po meni takav postupak je jako loš, i mnogi su mi rekli, jer se dešava da se tačka zamori pa da ti pokazuje da ne reaguješ na neku namirnicu a ti ustvari reaguješ. Moja preporuka je klinika „Holitimed“ http://www.holitimed.co.rs/intolerancija.pdf , http://www.holitimed.co.rs/ , http://www.holitimed.co.rs/ ,Vojvode dobrnjca 5, na Dorćolu, 011-324-33-97, a imaju i ordinaciju ispod Zelenog venca, Svetozara Radića (ne znam broj). Kod njih se daje krv i onda ti oni provere reakciju namirnica, rezulate ti šalju na mejl, poštom ili faksom. Ovo je najbolja metoda. Jedini problem kod njih je jer im je telefon stalno zauzet, toliko da sam morala lično da odem i zakažem. Moj kolega je kod njih radio test i izbacio namirnice koje smetaju njegovom organizmu i za kratko vreme izgubio 15kg. Tako da ovaj test možeš i nevezano za mezoterapiju da uradiš. Testiranje u obe klinike košta plus – minus 3000din. Razlika osim u tehnici je u tome što u „Labei medici“ rezultate dobijaš odmah a kod „Holitimeda“ zakazuješ na mesec dana, otprilike. Jana će te slati u prvu jer joj rezultati trebaju u kratkom roku.
Eto toliko... "
 
"E, pa ovako.
Ja sma do sada išla oko 15 puta i mislim da mi treba da još izgubim 5, da se spustim na 60 i onda stajem. Prvo test na hranu. Ja sam radila na klinici gde mi je ona rekla i našli su mi smao par namirnica (paradajiz, šljive, breskve, i još par nebitnih). Kada je došao moj kolega koji je radio u „holitimed“-u nije verovao jer su njemu našli mnogo više. Stoga sma pre par nedelja, čisto za sebe, radili i kod njih i oni su mi potvrdili sve ovo plus gomilu drugih stvari tako da ja ne znam šta ću jesti. Planiram da sa tim režimom krenem kada završim sa Janom i kada prodje neko vreme jer na primer Jana ne da da se jede povrće koje raste u zemlji nego samo ono van zemlje, na primer šargarepa, a ja to po listi smem da jedem. Ne znam da li ona priznaje testove sa drugih klinkia ali možeš da se raspitaš kada je budeš zvala.
Ti kokteli. Ja ne znam šta mućka i kako ali ću ti reći i ono. Radila sam od početka juna do sredine avgusta i izgubila skoro 15kg. Otišla sma na more. I vratila sam se početkom septembra i opet krenula, odradila 4 tretmana, stala i sda aopet nastavila. Primetila sma da svaki put kada sam nastavljala sma gubila više kila nego u sredini tretmana. Tako da sam došla do zaključka da verovato ima više koktela ili šta li već, ili ona sama „mućka“ pa kako proceni, stoga je nekada jače nekada slabije ali verujem da sve to zavisi dosta i od nje. Sledeće je da verovatno postoje i različiti kokteli jer mi je više puta rekla „e, sada ćemo da rdimo celulit“. Špric je veći nego onaj za njekcije i igla. Nije bolno ali sam takodje primetila da više sada boli sada kada sam mršavija nego dok je bola u samo masno tkivo. Kada radi skidanje masnih naslaga onda bode na primer 10-tak mesta a kada mi je radila celulit, ona mora svuda po malo, imala sam preko 40-50 uboda na potezu od struka do kolena. Meni je koža jako osetljiva i imala sam modrice. Jedino kada radi protiv celulita je bolnije, jer pravi više uboda. Meni, lično, nije strašno, stisneš zube i to je to. Pored tretmana mora da se rade masaže ili LPG. Držim se teorije da su ručne masaže bolje od svega ostalog. Jer jedno je kada se predje rukom a drugo su kojekave mašine i preskupi tretmani. Ja sam našla odličnu maserku u naselju Braće Jerković kod koje je tretman 550dinara. Devoja radi super, i masira čitavih sat vremena, i posle toga te još upakuje. LPG samo tazvlači celulit po telu i izvlači ga na površinu. Sledeća stvar je ishrana, koju Jana prepisuje. Meni je promenila 4 načina do sada, i toga treba da se striktno pridržavaš. Tečnosti 2l dnevno, ja sam pila ne zasladjenu limunadu, 3 limuna na 2l vode. Uzimala sam i neke tablete „frructis fitness“ koji reguliše probavu i ubzrava metabolizam, 3 x 1 tableta dnevno, 60kapsula je u pakovanju, cena oko 500dinara.
Bitna stavka koju ona forsira je traka 6 puta nedeljno po sat vremena, brzi hod ne trčanje. Ja sam pored toga koristila „yoga slip“. Ja sam u teretani bila po 2 sata, sat vremena traka, pola sata steper, pola sata bicikla i ako mogu 15-20 minuta sprava koja simulira skijanje. I naravno svi ćete reći da sam mogla da smršam uz to i bez mezoterapije. Da, i ja sam takvog mišljenja! Ali... Mezoterapijom se forsira deo tela koji tebi odgovara i onda same supstance pospešuju razgradnju msati. Ja sam skinula skoro ceo stomak koji godinama nisma mogla da skinem i doterala noge u red. Celulita imam i dalje ali neuporedivo manje, veliki deo u tome ima i ručna masaža. Znači mezoterapijom, moje islustvo, pre svega razgradjuješ masne naslage na delovima koji se forsiraju a onda svim ostalim, ishranom, vežbanjem, gubiš kilažu još više. Ja sam za prva 2 tretmana izgubila oko 3 kilograma dok je devojka koju znam izgubila 6, i prestala je odmah posle drugog. Tako da sve zavisi, od organizma. Opet sam čula od drugih devojaka da iako nisu vežbale su mršavile, što se meni ne bi desilo verujem. Dešavalo mi se da uradim tretman i već na sledećm ustanovim da ništa nisam skinulatada mi mi ona menjala ishranu.
Vrlo bitna stvar je da je da treba da znate da je svaki organizam individua za sebe i svaka osoba reaguje drugačije na tretmane. Veliku ulogu u tome ima i ishrana i vežbe, tečnost koju unosiš. Na primer, ja sam se totalno neuredno hranila pre tretmana, i kada regulišeš ishranu uz vežbanje i dosta tečnosti, organizam počinje da radi sam, da se „čisti“ i sam po sebi i bez mezoterapije ti mršaviš.
Još bitnija stvar je vraćanje kilaže. Ma šta ona tebi pričala i šta si čula sa strane kilogrami se MOGU VRATITI ako nastiviš tamo gde si stala pre mezoterapije. Sporije na mestima gde su tretmani vršeni, jer supstanvce verovatno deluju i posle završetka tretmana, ali se definitvno mogu vratiti. Ja sam ih vratila čim sam uvidela koliko dobro sada izgledam i dozvolila sma sebi da se opustim. Posle mezoterapije preporučujem nekog dobrog nutricionistu.

Moje iskustvo i moje mišljenje je da je mezoterapija dobra, da deluje, ma šta ljudi pričali ali treba uzeti u obzir da svi mi drugalije reagujemo i d aje svaki organizam priča za sebe. I po meni mezoterapija je za delove tela koji se mogu natvati kritičnim. Kao što rekoh meni je problem bio stomak koji sam ovim tretmanima dovela u red. Uglavnom se radi of kolena do grudi ali sve je stvar dogovora. Ja je preporučujem ko to sebi može da priušti. Ne znam šta je u tim koktelima, možda je trebalo da se raspitam pre svega, ali me nije interesovalo ja sam samo želela da smršam. I živi sam primer da sve u kombinaciji zaista deluje."
 
Pozdrav drustvu,vidim da je bila jako zanimljiva diskusija,u medjuvremenu sam posetila i nutricioniste i malo vezbala,pocela da pijem vodu...oslabila,ali moje telo nije kao ono od pre 4 g.(tj.pre trudnoce i ja ne mogu sa tim da se pomirim,mada mom suprugu ne smeta,ali smeta MENI!)Sto se tice mezoterapije,predomislila sam se jer mi se ne svidja sto ubrizgavaju neke supstance za koje ne mogu da garantuju bezbednost.Isla sam i na rucne masaze,LPG,CO2 kapsulu,gipsane bermude,pila razne tablete,nema efekta!!Da napomenem da nikad nisam jela masno(burek,slanina i sl.),jedem vecinom povrce,voce, integralni hleb(mada retko),ali u pitanju je neki zastoj,koji ja ne mogu da razumem!?Ostalo posle trudnoce i nece da se odlepi nikako,a ne mogu da se na to naviknem,nema sanse!Jos kada mi je jedna kasirka u Maxi-ju rekla da je pomislila da sam Goca Trzan,doslo mi je da placem!!!(Goco,izvini!)Sve su to bile bacene pare,zato sam odlucila da odem na lasersku lipolizu.Ne znam u koju kliniku,ali sam spremila pare.Ako prezivim,javicu vam i postaviti slicicu,da vidimo da li se isplatilo.Pozdrav svima,a uzgred,imam lep i ispunjen zivot,ali hocu da poludim kad treba da se skinem na plazi,jednostavno ne mogu da prihvatim da se moje telo toliko promenilo.Verujem da ce se mnoge zene prepoznati u ovom mom pisaniju,ali kad vec mogu sebi to da priustim,sto da ne?CAO!
 
E ja imam jedan problem i čak sam pomišljala na mezoterapiju,ali sam baš mlada za to...20 godina :)
Nemam nekih problema sa viškom kilograma ali šta god radila i koliko god vežbala ostanu mi tkz. SPOJLERI !!! To vam je ono kada obučete npr.uske farmerke pa vam ispadne ono sa strane...
E bilo bi lepo da je to samo sa farmerkama problem,nego ja ne mogu ni skroz usku haljinu da nosim jer se to toliko vidi i zgleda odvratno!!!
ŠTA DA RADIM????
Bavim se sportom već 11 godina,pored toga sam godinu dana uporedo išla u teretanu i radila kose trbušnjake i uopšte trbušnjake i radila na spravi koja je baš za taj predeo i znam sigurno da sam pravilno radila vežbe,nosila sam steznik,ishrana mi je tu ii tamo ok...(gazirano ne pijem već par godina,izbegavam lisnato testo,...)
ŠTA PREDLAŽETE???????
HELP!!!HELP!!!HELP!!!
 
Postoji i bezbolnije rešenje,mezoterapija bez igle laserom.Ubacivanje koktelcica pod kozu,poootpuno bezbolno..Efektno,bezbolno i 100% sigurno,bez mogucnosti bilo kakvih kontra efekata....U toku su promotivne cene na mezotrapijju.Pozdrav ,"The Beauty rooom":)
 

Back
Top