Metal VS. Punk

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Svaka cast na zakljucku...

DachaZr,ni ja nisam metalac jer slusam i rep,psihodeliju,narodnu mada metal najvise,sto se imidza tice tu sam fenser.Ne volim uniformisanost

Ako se oblacis kao fenser onda si uniformisan jos vise...:roll:
I nece mi biti jasno kako neko moze u isto vreme da slusa i metal i narodnu..?
Ja mogu da cujem skoro sve vrste metala,
rock, pop-rock, poneki pop, pank(saljivi) itd itd,
za mene definitivno ne mozes reci da sam ogranicena...
Dakle sve sto je kvalitetno od tih vrsta muzike...
Ali turbo folk neeeeeeee.....
 
Uniformisanost...daj bre... Ti na metal koncert odes onako, fensi obucen samo da ne bi bio uniformisan? Ja bez nekih svojih stvari ne bih mogao da izadjem iz kuce jer ih godinama nosim...lanac sa katancem oko vrata nisam skinuo cetiri pune godine (nemam kljuc :-D ) A i da imam..ne bih ga skidao! Cak i kada sam primoran da se normalno obucem (to je samo slucaj kada idem na sahrane), ja uvek imam bar neki mali pank detalj na sebi...
Hocu da kazem da koliko god isti bili, neko ume a neko ne ume da nosi sve to...
 
Ne da ne bi bio uniformisan vec se tako oblacim,ne nosim na sebi nikakav detalj koji moze da me okarakterise kao metalca,osim metal muzike koja mi stoji u mobilnom i koju slusam dok pesacim.
Ne palim se na to,zato vecina i misli da ih zayebavam kad kazem da slusam to sto slusam.
 
Ja znam sta sam,tako da nemam potrebu i zelju da to pokazem i drugima na ulici.Kad bi od svake vrste muzike koju slusam nosio po neki detalj da bi me to predstavilo kao metalca,repera licio bi na kreaturu.
Ko voli samo napred,mene fensi odelo nece uciniti nista manjim metalcem od nekoga ko slusa isto sto i ja i oblaci se kao metalac.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top