Мед (багремов)

EkoloskiMed

Zainteresovan član
Poruka
136
Здраво свима. Професионално се бавим узгајањем пчела (имам 200 кошница) и производњом меда. Па, уколико решите да ми поклоните поверење (на свакој етикети је моја адреса, број телефона и сајт) изволите, контактирајте ме. Не знам да ли је поступак отварања овакве теме коректан, ако није - извињавам се, бришите.... видео сам горе тему "Форумски бувљак", која дуго опстаје, нажалост мало је запостављена, па сам помислио да није грех рекламирати свој производ, јер "кулинарима" је у интересу да добију производ надпросечног квалитета.

http://pcelinjak.net/

https://www.facebook.com/Arandjelovac-Pčelinji-Med-1653973488221654/timeline/

2015ekoloski_med3.jpg
 

Prilozi

  • spacer.gif
    spacer.gif
    43 bajtova · Pregleda: 51
Zašto se ne oglašavaš i fiksnim telefonom ?
Mnogi su ljudi sumnjičavi kad vide samo broj mobilnog,
kao jedinu mogućnost komunikacije !
To ljude odbija.
Jer, svi smo se jednom ili više puta uverili kakve se sve smicalice
mogu dogoditi, a da su ljudima u procesu reklamacije vezane ruke....
A, svako od nas je potrošač, drugim rečima - potencijalni kupac.
 
Poslednja izmena:
Фиксни такође није никаква тајна, само што врло често нисам поред фиксног. (у покрету, на терену, пчелињаку) Чуди ме коментар са ваше стране, пошто сте били још прошле године купац овог меда, рекламација нисте имали, и похвалили сте услугу и производ. Хвала вам на томе. А и да сте имали рекламације, верујте, биле би максимално уважене. Ја мислим да је јавност у раду најбољи начин да се гради поверење. Неко ко је професионалац не би ризиковао да му купац буде незадовољан. А сумњичавих ће увек бити, све и да штампам биографију на етикети тегле.
 
Фиксни такође није никаква тајна, само што врло често нисам поред фиксног. (у покрету, на терену, пчелињаку) Чуди ме коментар са ваше стране, пошто сте били још прошле године купац овог меда, рекламација нисте имали, и похвалили сте услугу и производ. Хвала вам на томе. А и да сте имали рекламације, верујте, биле би максимално уважене. Ја мислим да је јавност у раду најбољи начин да се гради поверење. Неко ко је професионалац не би ризиковао да му купац буде незадовољан. А сумњичавих ће увек бити, све и да штампам биографију на етикети тегле.

Nisi shvatio moju sugestiju.
Ja odlično znam da sam bio kupac i bio sam bio zadovoljan....
Nije u tome poenta.
Već, i onome što sam rekao u prošlom postu.
Znam mnoge slučajeve kada ljudi, potencijalni kupci, "preskaču"
oglase u kojima je ponuđen samo mob. tel.
Nemoj misliti da nisam razmišljao i prošlog puta da li da se javim ili ne !?
A, kao što vidiš, med mi je bio poptreban.
Presudila je činjuenica što si dao adresu (mnogi ne daju, čak ni adresu),
koju sam pre kontakta proverio.....
Stiče se utisak kod kupca da prodavac od nečega beži....
A, u ovakvoj transakciji nije teško izračunati koliko je 2 i 2 !
Ja, rekoh, a na tebi je odluka.....!
 
@ Med.
Još samo nešto, kao aneks na moj prethodni post....

Da li ti je poznat slučaj od pre godinu - dve da je čovek platio
700 (sedam stotina) evra polovinu cigle, koju je preuzeo od
"express pošte" (!??)
Toliko ga košta otkup paketića u kom je trebalo da se nalazi
nov najsavremeniji mobilni telefon....!
Eto jednog od "jačih" razloga, a internetom kuljaju ovakvi primeri.

Taj koji te u dva-tri cuga ne dobije na fik. tada će pozvati na mob.
(ako si među pčelama, na tavanu ili nebitno gde.....
 
Ja odlično znam da sam bio kupac i bio sam bio zadovoljan....

На тренутак сам помислио да сте заборавили..... :ok:

Da li ti je poznat slučaj od pre godinu - dve da je čovek platio
700 (sedam stotina) evra polovinu cigle, koju je preuzeo od
"express pošte" (!??)

Е па сад... људи су куповали у супермаркетима, и у ресторану скупштине Србије, а оно фалсификован мед.
Зна се име фирме која је то радила, па опет ником ништа, та фирма и даље послује.
И данас је има по многим продавницама: http://spos.info/grubo-krsenje-propisa-od-strane-firme-irikom/
:evil:
А што се тиче мог меда....
Мед испоручујем лично у Аранђеловцу и Београду, брзом поштом само кад нема другог избора, или кад купац тако жели.
У сваком моменту сам доступан за разговор, договор, питање.... било онлајн, било телефоном, било уживо...
Као што рекох, циљ ми је да задржим сваког купца дуги низ година, а не да га отерам...
Поверење се постепено гради, не верујем да би "фиксни" било шта ту променио битно, ипак хвала на сугестији...
 

Back
Top