Max Payne 3

Meni se cini da su ugasili fransizu Max Payne posle neuspeha 2 dela.
Uostalom Remedy izbacuje uskoro novu igru Alan Wake u tom nekom fazonu, po najavama. Znaci nije Max, ali na svaki drugi nacin ukazuje na neoficijelni nastavak.

Pozzzzzzzz
 
MP2 je bio jedna od najkvalitetnijih igara kada je izasao, a i dan danas je na vrhu.
Sigurno da nije napravio revoluciju u poredjenju sa prvim dijelom, ali je napravio dobar korak naprijed i svakako da ce biti nastavak Maxa.
 
Ma Max Payne 2 je zakon sa njegovim engine-om kako nije napravio revoluciju kad je mnoooogo bolji od keca, kako prica tako i grafika koja je postavila nove standarde...
Ali ako bude vredelo cekacemo i docekacemo trojiku...
 
@Sucur

Pa cekaj, jel ti citas strane reviewe, clanke o tome kako je igre katastrofalno prosla u prodaji i tako to?! Nije rec o tome jel ti se svidja ili ne. Meni je sasvim dobra, ali ljudima iz Remedy je sigurno ostala u losem secanju.
Bottom line - solidna igra, a zasto je tako lose komercijalno prosla i zasto ljudi iz Remedy smatraju (neznam dali jos uvek) da nece namlatiti pare 3 nastavkom i da ce doziveti neuspeh 2 dela, to mozes i sam da pitas naoficijelnom forumu igre.
 
monte32:
@Sucur

Pa cekaj, jel ti citas strane reviewe, clanke o tome kako je igre katastrofalno prosla u prodaji i tako to?! Nije rec o tome jel ti se svidja ili ne. Meni je sasvim dobra, ali ljudima iz Remedy je sigurno ostala u losem secanju.
Bottom line - solidna igra, a zasto je tako lose komercijalno prosla i zasto ljudi iz Remedy smatraju (neznam dali jos uvek) da nece namlatiti pare 3 nastavkom i da ce doziveti neuspeh 2 dela, to mozes i sam da pitas naoficijelnom forumu igre.
Ne mnogo, al' svaki review se pise odmah nakon izlaska igre, tako da je tada veoma tesko procijeniti prodaju igre, mozda ne kazem nista nisu zadovoljni prodajom, al' mislim da je mp2 prosao odlicno, a i od kriticara je dobio odlicne ocjene, tako da i prodaja sigurno nije omanula.
 
Da se ne bi nabedjivali prelistaj malo druge forume iz vremena kad je igra bila aktuelna.
Prodaja je debelo omanula. Zasto bi inace proslo ovoliko vremena, a nema nastavka. Pametni ljudi videli da im je 2 deo los komercijalno ispao i procenili da bi verovatno i 3 deo imao slicnu sudbimu.
I zar treba i 3 put da Max dozivi fatalne povrede glave i da opet vaskrsne u 4 delu?

Pozzzzz
 
Meni nikako nije jasno kako je Mona prezivela metak u glavu iz prvog dela!
Al dobro opet da predjem preko toga.Kada se Max Payne 2 obrne na prve dve tezine igre Mona na kraju umire na njegovim rukama, ali kada se obrne treci put, na najtezi mod, Mona prezivi i oni se poljube i to je to.Jedan veliki hepi end.
Tako da mi nije jasno, da li ce Mona biti ziva u 3. delu?
 

Back
Top