Matura,pitanje

Hahaha Na pocetku ih je bilo 9..jedan je posle 5 dana otisao za NS, a jedan se upisao u vojnu gimn i nije ni dolazio.... Od tih 7 frajera do 4. ce ostati 2... Jedan ce napustiti skolu, drugi se seli za Bg, treci ce na kraju godine da se prebaci u gimn, tera ga tata... Ostaje cetvoro u 2. i jos neko neka okine koju, nece ni biti decaka... :(
 
Pa brate pricali smo o parovima za maturu... A i bolje kad je u odeljenju dosta decaka, onda nema toliko tracarenja i sminkanja na casu...I decaci imaju bolji smisao za humor... I ne volim devojcice...
 
ja volim devojcice, ali ne ove moje iz medicinske
za 3 meseca kada zavrsim skolicu, postrojicu ih sve po uzrastu i neko sranjje cu da im napravim, nzm tacno sta, ali iam u vidu vatrogasno crevo..ili bacac plamena, mmm nzm

Kombinacija... Prvo uzmeš vatrogasno crevo i oduvač im veštačke nokte, trepavice, šiške odu u out... Onda uzmeš bacač plamena i počne da gori air ljaks i presovana kosa i ode svee u ****... Ono što ostane može da se baci realno...
 
Kombinacija... Prvo uzmeš vatrogasno crevo i oduvač im veštačke nokte, trepavice, šiške odu u out... Onda uzmeš bacač plamena i počne da gori air ljaks i presovana kosa i ode svee u ****... Ono što ostane može da se baci realno...

ma daaaj, necu ja da ih fajtam zbog vestackih kosa i noktiju..jednostavno, zagadjuju okolinu pa se moraju svesti na minimum
u stvari ne, neam nikakav cilj, samo sam zlobna i vecina cure iz skole jako paze na to kako se ponasaju prema meni.. :lol:
 
ma daaaj, necu ja da ih fajtam zbog vestackih kosa i noktiju..jednostavno, zagadjuju okolinu pa se moraju svesti na minimum
u stvari ne, neam nikakav cilj, samo sam zlobna i vecina cure iz skole jako paze na to kako se ponasaju prema meni.. :lol:

Da li mislis da ovo sto sam ja na*****la ima neki drugi cilj osim zlobe? I iz moje skole su jako fine ali setaju po ganglijama :)
 
:lol: :lol: jasta, jasta...
pa neee znam, nemam ja neki poseban problem sa njima, samo me smara sto su sve na isti kopi pejst fazon, bez upotrebljivog mozga, ogranicene, nafurane bez cuke u glavi...jjbg

ako ces vec nekog da pljujes,pljuj celu ljudsku rasu tako jedino hejt ima smisla. Elem zar ne mislis da manjina je u stvari prsla,a ne vecina? U zivotinjskom carstvu drugacije zivotinje koje su u manjini najcesce bivaju ubivene od strane svoje vrste ili ne ostave nikakav porod. Znaci sa aspekta prirode ti si izrod,a ne oni. Oni su remek delo prirode,a ti si greska. Greska sam i ja (mene je bas sjebao ko god me pravio),greske su manje vise svi ovi ljudi na forumu. Ti si zemsko pa ne primecujes toliko,ali da si musko bilo bi jako ocigledno!
 

Back
Top