Quantcast

Matura,pitanje

Petar BSK

Veoma poznat
Poruka
10.042
2541.facepalm1.jpg

DacaMARTA

Ističe se
Poruka
2.192
da li se za maturu na kraju srednje skole mora ici sa osobom iz svog razreda ili moze sa nekim iz drugogo odeljenja,ukoliko u tvom odeljenju zafali devojaka ili decaka? :D

Hvala :mrgreen:

Ne znam koji su grad i mesto u pitanju, ali kod nas, mi smo slavili u Hajatu, ulazilo se odeljenje po odeljenje, tako da si morao da budes "pod ruku":mrgreen: sa nekim iz odeljenja...
Ali, ulazi ko kako hoce, ja imala partnera (i to najlepseg momka iz odeljenja:zaljubljena:) i nas dvoje se izgubili u guzvi i eto, kao da ga nisam ni imala :sad2: :sad2: :sad2:
Sve je to isuvise formalno za osamnaestogodisnjake, nadam se da se slazete..

Beatle boy

Primećen član
Poruka
949
haha pitam ,zato sto kazu ortaci: pa sa svojima normalno, sta ces sdrugima. ja kazem: nemat oveze jer je to na par sekundi zbog slike...

to me interesovalo :D hehe :D

ima ovde kod nas na NBGu u skoli pi**aka ko salate :D

Poruka
24.664
Kod mene bilo 29 decaka i jedna devojcica u srednjoj (tako je manje vise i bilo i u drugim odeljenjima),mi smo svi dosli odvojeno,a ja sam dosao zadnji i morao sedeti pored profesora i uroljo sam se bio ko svinja od crnog vina,poceo da se derem i obaram case. :lol: Pola veceri se ne secam ali oni koji se secaju kazu da su se profesori krstili. da nije bilo pica vece bi bilo sranje totalno. Boli te **** i da ne odes i ovako ti se ti ljudi stura nece javiti na ulici ili ce te zaboraviti,dodji sam slobodno!

Abell

Iskusan
Poruka
5.757
Mi smo u osnovnoj pravili spisak ko će s kim, da lepo izgledamo, nije bilo bitno da l smo se druzili ili ne... I opet ostalo nekog viska *** :confused: A i ovako smo svi posle isli kolima, vozili nas mame i tate, jaka stvar...:lol: A u srednjoj nas 23 devojke na 7 decaka, od tog posla nema nista...:neutral:

Petar BSK

Veoma poznat
Poruka
10.042
Mi smo u osnovnoj pravili spisak ko će s kim, da lepo izgledamo, nije bilo bitno da l smo se druzili ili ne... I opet ostalo nekog viska *** :confused: A i ovako smo svi posle isli kolima, vozili nas mame i tate, jaka stvar...:lol: A u srednjoj nas 23 devojke na 7 decaka, od tog posla nema nista...:neutral:

Ima,ružne će ići sa drugaricama hahaha

BIG PEOPLE

Poznat
Poruka
9.741

pa kod vas moze tacno 1 frajer s 3 ribe :lol:
nas je 20 i 10, znaci 2 ribe na jednog frajera xD

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.